İçerik değiştir

- - - - -

Biri Bizi Gözetliyor..!!

• Kilitli Konu Bu konu kilitli
bu konuya 199 yanıt verildi

#181 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 01.05.2007 - 17:09

yani isteyen istediği kişinin profiline bakar.. ya merak etmiştir bakmıştır.. ya öm atıyordur girmiştir..

bunu sanki çok gizli bişi yapıyor bu ahaa yakaladım diye forumda deşifre etmek ne kadar doğru onu anlamadım.. o onun profilene bakıyor dedin eee ne oldu şimdi tamam bakıyor napçaz asacaz mı ? vayy terbiyesiz mi diycez ? yoksa aman ne iyi yapmış bakmış mı diycez ?

ne diycez.. bu konunun sonucunda nereye varacaz yok mu bir açıklaması olan..

#182 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 01.05.2007 - 17:14

şunu da diycem.. tamam sen o arkadaşı yakaladın ve burda deşifre ettin hay hay...

bakalım o yakaladığın arkadaş burda bunun gözükmesini istiyor mu istemiyor mu sonuçta forumda böyle bir özellik var herkes gibi o yakaladım dediğiniz kişide girip bakıyor olabilir...

ordan kimin kime baktığını nerde dolaştığını görebilirsiniz.. ama o kişiyi burada izinsiz ifşa edemezsiniz..

yanılıyor muyum ?

bu tarz muhabbetler geyik amacıyla yapılmış olabilir.. ama bunu çok ciddiye alan arkadaşlar da olabileceğini ve alınan arkadaşlar da olabileceğini lütfen aklınızdan çıkarmayın..

Bu mesaj Edy's tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 01.05.2007 - 17:16

#183 onurstyle

onurstyle

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 693 Mesaj

Gönderim zamanı 01.05.2007 - 17:28

Edys , bak , taraf olarak , yayını ben açtığım için cevap veriyorum.. Evet , kapasınlar , hiçbir faydası yok bu devlete , bu millete.. Esas olan o değil..
Esas olan şu : Neden bu kadar tepkili bi yaklaşım.. Söyle MelG ye veya söyleyelim
adminlere kapasın konuyu.. Ama o kadar kötü bişeyse insanların profiline
bakmak veya bakanları buralarda yayımlamak.. Yapılması gereken ilk önce bu konuyu çöpe yollamak , daha sonra aktif üye listesini kapamak ve adminler dışında görme yetkisini kısıtlamak.. Ve hatta ve hatta kimse kimsenin profiline , en son yazdıklarına vs vs.. ye girip bakamamalı duruma geçilmeli sitede.. eeee??
site yapısında bunun ifşa sı madem varsa;;;;; ben buraya konu olarak açınca devlet sorunumu oldu? Veya bu kadar tepkilenmene sebep ne?

Dediğim gibi , hatta dediğim gibi değil , direkt rica üst yönetime.. Lütfen bu açmış olduğum "" biri bizi gözetliyor"" konusunu çöpe atarmısınız..? Rahatsız olmuş bazı arkadaşları rahatsız etmek istemem..

hade bakem ,
..............................................................oNuRsTyLe wAs dEad...!!

#184 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 01.05.2007 - 17:33

biri bizi gözetliyor isimli konu başlığından şikayetçiyim..

çok gizli birşeyi yakaladım hadi ifşa edeyim tarzıyla yaklaşılan bu ortamda hep gizli olarak forumda yer alacağım.. kimseden çekindiğimden ya da başka birşeyden değil.. sadece harabe net üyelerinin bu forumda istedikleri gibi dolaşabilme istediği kişilerin profiline bakabilme özgürlüğü olduğunu düşünüyorum ( en azından forumda bu özellikler herkes için mevcut ) insanlar alınır mı alınmaz mı diye düşünmeden hoppp şunun profiline baktı hoooppp bunun profiline baktı yakala koy foruma mantığından şikayetçiyim... insanlar yanlış anlar mı üzülen kırılan olur mu demeden hooopppp yakaladım koy foruma mantığından şikayetçiyim..

ve bu yüzden foruma hep ' GİZLİ ' modunda gireceğim..

saygılar..

#185 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 01.05.2007 - 17:37

evet bu konu rahatsız edici bir konudur..

ve bu yüzden bu konu kapatılana kadar GİZLİ modunda forumda yer alacağım..

benim gücüme veya zoruma giden bişi yok.. sadece üyelerin normal olan haklarını sanki bi pok yemişler gibi forumun ortasında ifşa edilmesidir.. şahıslarla bir derdim yoktur.. ( yani seninle onurstyle )

saygılar sunarım..

#186 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 01.05.2007 - 18:14

Edy's e katıldığımdan bende artık gizliyim.. *cool
Bak bakalım nereye bakıom şimdi :nanik:

smiley-sport036.gif  

#187 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 01.05.2007 - 18:26

niye bu kadar tepkili olduğunu anlayamadım ben :nanik:
tamam saçma bi konu, amaçsız, hatta denemişliğimden söyleyebilriim ki bize bişiy katmıyor; ama bu kadar sert çıkmayı gerektirir mi? -kesinlikle hayır.
edy's; bir başkasının profiline bakıldığında bunu forumda ifşa etmenin ne denli rahatsız edici ve gücendirici bi konu olduğundan bahsetmişsin; o zaman neden bu konuyu açan onurstyle'in senin bu tavrına kırılıp alınabileceğini hatta özgüvenini sarsabileceğini düşünemedin mi?
yakıştıramadım açıkçası.
sadece fikrini beyan edip ortadan kaybolmak varken nedir bu hiddet?
Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#188 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 01.05.2007 - 18:32

hiddetli veya şiddetli bir yazı yazmadım..

oturdum okudum konuya baktım.. ve düşüncelerimi aynen yazdım.. hiddetli veya şiddetli bişi yazmadım..

bu konu açılırken nasıl ki insanların düşüncesi duyguları düşünülmedi..

ben kendi düşüncemi yazarken niye düşüneyim.. kaldı ki kimseyi kırdığımı üzdüğümü düşünmüyorum..

açılan konunun yanlış olduğunu yazılarımla ifade ediyorum.. onurun şahsına bir hakaret de etmiyorum.. başka bişiyi içinde olumsuz bişi demiyorum..

sadece bu konu hakkındaki düşüncelerim buraya aktardım.. hiddetli veya şiddetli olarak algılayan varsa algılayabilir.. bu konuyu açılırken alınıp üzülenleri düşünmeyen bir kişi , gelecek herhangi bir olumsuz tepkiye de üzülmeyecek..

kaldı ki ben üzmek için yapmadım.. yanlış anlama olmasın.. onur la bir sorunum da yok.. hiç bir kötü bir mazimizde yok..

düşüncelerimi yazamayacaksam.. insanlar şiddetli veya hiddetli görecek diye susacaksam hiç yazmıyım o zaman...

ben kendime göre haklı bulduğum düşüncelerimi savundum ve yazdım.. bu konu kapatılmazsa GİZLİ modunda hep forumda olacağım.. ister kapanır ister kapanmaz .. karar benim değil .. tüm üyelerindir..

saygılar..

#189 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 01.05.2007 - 18:44

Lütfen bu açmış olduğum "" biri bizi gözetliyor"" konusunu çöpe atarmısınız..?

Tekrar onay alayım da. Kapatayım mı onurstyle?
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#190 onurstyle

onurstyle

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 693 Mesaj

Gönderim zamanı 01.05.2007 - 18:58

Edy , galiba anlatamadım , yada tam okumadın yazdığımı veyahut okuyupta anlamadın..

Bence konuyu sertleştirme , yok bu konuyu açarak insanları üzebileceğini düşünen veya düşünmeyen biri ,böle tepki alıncada üzülür , üzülmez felan ... Ya abicim ,
tmm , konu sahibi olarak hak verdim sana , kapatılsın dedim. Napıyım yaa bide ,
ellerimle çaymı demleyim ??

Bak tekrar söylüyorum , Bu nefret ettiğin , rahatsız olduğun , konu , sitenin zaten özünde var..

Abicim , aktif kullanıcı listesi diye biyer var , ki bunu iki şekildede görebiliyosun , isim sırası cart sırası curt sırası..

Bu olayı, sırf ben yetkiliyim , görebiliyorum , milleti delirtmek , üzmek , utandırmak , asmak , kesmek için elimdeki yetkileri kullanıp , kimin kime baktığını yayımlamıyoorum. Veya açılmış olan konuya yayım yapanlar bu amaçla yapmıyorlar..

Sen eğer ""biri bizi gözetliyor "" a tepkiliysen , bu özelliğinden dolayı harabe.net ede tepki vermen lazım.. Ha belki su üstünde değilde , suyun altından senin bile farkında olmadığın bi şekilde bana tepkili olabilirsin.. Bunada hak veririm..

Tmm , olayı uzatmaya gerek olmadığını düşünerek , sevgili adminlerimize çağrı yaptım. Kapatsınla konuyu. Bu kadar.. Varmı ötesi..??

Serra , sana da teşekkür edesim var.. Bana destek verir durumundan dolayı değil.. (( insanoğlu yanlış anlamada uzman olduğu için yazdım bunu )) Kırılıp , incinmedim . Tepki ve eleştiri her zaman olacaktır.. Aksine düşündürücü ve sevindirici olduğuna inanırım.. Ama genede saol..

Tmm ise Edy , cevap yazma banada kapansın konu.. Tmm değilsede mesaj at bana, kendi aramızda halledelim..

Tekrar tekrar bol güneşli günler..
..............................................................oNuRsTyLe wAs dEad...!!

#191 onurstyle

onurstyle

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 693 Mesaj

Gönderim zamanı 01.05.2007 - 19:00

Tekrar onay alayım da. Kapatayım mı onurstyle?

Onaylanmıştır Mel G.

#192 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 01.05.2007 - 19:02

Edy's le konusurken saolsun ilham verdi bana orda yazanların dogrulugu ne malum bide ?
Gönderilen Resim

Şakacınot: nerden bilelim fotoşop olmadını ? :nanik:

smiley-sport036.gif  

#193 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 29.08.2007 - 15:51

Nasılsa profildeki sorun giderildi. Konuyu da açabiliriz herhalde :(
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#194 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 29.08.2007 - 16:02

Teşekkür ederim ulu , cüce ayh yüce admin :(
Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#195 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 29.08.2007 - 16:50

gölge'nin fotoşopunu yeni gördüm :P süper olmuş yaaaaaaaa :P
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

#196 onurstyle

onurstyle

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 693 Mesaj

Gönderim zamanı 29.08.2007 - 23:45

:closedeyes:

ŞUNU KAPAT ARTIK MEL...

#197 _KajmeraN_

_KajmeraN_

...::: UFAKLIK :::...

• Üyeler
  • 5.365 Mesaj
  • İlgi Alanları:Şiir, edebiyat, müzik(rap),bilgisayar (yazılım, donanım)

Gönderim zamanı 29.08.2007 - 23:58

biz forumcek konu kapatılmasına karşıyız anacııım (Çekirdek çitleyen efde kalmış kız havasında söylensin bu söz lütfen ) :P

Kesinlikle kapatılmamalı *saksak

...:::--------------------------------------------------------:::...
BİTTİ!

CAN_i
...:::--------------------------------------------------------:::...

#198 onurstyle

onurstyle

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 693 Mesaj

Gönderim zamanı 30.08.2007 - 00:01

ulen bu ne yaaa. bi ton kavga verdik,, tepki aldık.. kapat dediler.. üzmedik , onay verdik.. şimdide.. kapatılmasın teşviki çıktı.. ben bu hayata uymadım uyamadım.. nası biliyosanız öle yapın..

#199 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 30.08.2007 - 00:36

Tamam sen kapatılmasını istiyosan kapattır konunu..Ama ben yine aynı konuyu başka bir isimle yeniden açarım...Gıcıklık yaratmada uyum sağla işte :friends:
Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#200 onurstyle

onurstyle

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 693 Mesaj

Gönderim zamanı 30.08.2007 - 00:40

ben zamanında ( biliyosunki ) gereksiz tepkilere karşı , çiçekler dikmeye çalıştım.. ters tepti.. o kadar olan şeyden sonra , kapatılmasına onay verdiğim bi konunun yaşama geçmesine KARŞIYIM.. ne olursa olsun.. kapatsın PATRON.
sen aç.. sen devam et.. Karşıyım ben kendiminkine, karşıda olacağım..

Kapat MEL bu forum u...