İçerik değiştir

Sayı 22: Magazin Gündemi

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 3 yanıt verildi

#1 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 09.01.2007 - 10:25

Türkiyenin sözde en güzel ve sözde en zeki kadını Hülya Avşar,sevgilisi Sadettin Saran'la Antalya'da tatil yapıyormuş..
Gönderilen Resim

Yılbaşında ayrı kalan eni aşıklar Antalya'da 7 yıldızlı olan otelde kalıyorlarmış..Dün bir ara tenis oynamışlar..Kameralara yakalanmamak için büyük çaba gösteren çift,Antalya'da oldukça rahat tavırlarıyla dikkat çekmişler..Tenis maçı bittikten sonra Avşar'ın raketle Sadettin Bey'in poposuna vurması objektiflerden kaçmamış..

E bunlar geniş aile değilllermiydi..?Neden eski eşi ve onun sevgilisi ve çocukları gittikten sonra Sadettin Bey geldiki?Bu geniş aileye edilen bir hakaret bence..:P Ha tabii belki şöyle düşnmüş olabilirler.İleride bizimde bir çocuğumuz olur,eski eşlerimizi alırız, onların yeni eşlerinden olan çocukları,bizim onlarla olan çocuklarımız ve bizim yeni doğan bebeğimizle beraber bir tatil yaparız diye düşünmüş olabilirler..Mantığa ve geniş aile yapısına aykırı birşey değil zaten..Geniş aile dediğinde böyle olur zaten..

GLamor
Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#2 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 09.01.2007 - 13:11

Kylie Minogue Glamour dergisi tarafından ''dünyanın en güzel giyinen kadını'' seçilmiş..
Gönderilen Resim

Gördüğü kanser tedavisi nedeniyle uzun süre sahnelerden uzak kalan Minogue’u yeni ve yumuşak imajıyla moda ikonu seçen derginin editörü Jo Evlin güzel şarkıcı hakkında şöyle konuştu: ‘Onu artık erotik iç çamaşırlarıyla ortalıkta göremiyoruz ama Kylie hala çok seksi’.

Geçtiğimiz günlerde Tayland’da Budist bir düğün töreniyle hayatını ünlü model Kate Moss’la birleştiren müzisyen Pete Doherty ‘En kötü giyinen erkek’ sıfatıyla listede yer aldı.
Gönderilen Resim

Düşünsenize ''dünyanın en güzel giyinen kadını'' ödülünü almaya gidiyorsunuz..İnsan ne giyeceğini şaşırır herhalde..Diğer rüküşü içinse yoruma bile gerek yok :)

* * *

Susuyorum..

#3 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 09.01.2007 - 15:48

Herkesin tutku ile izlediği Sıla dizisinin yakışıklı başrol oyuncusu Mehmet Akif ALAKURT (Boran AÐa-bakışları içimi eriten adam),geçtiğimiz günlerde nişanlanmış..

Adı Cansu Dere (Sıla) ile aşk dedikodukarına karışınca,sinirlenen ALAKURT ne Cansu Deresi,ben Sıla Dizisindeki ölen karımı onayan Yezda'yı (Leyla Başak) ile nişanlandım.Yazında evlenmeyi düşünüyoruz demiş..

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

* * *

Susuyorum..

#4 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 11.01.2007 - 11:44

Siyah noktaların sonu geliyor

Malzemeler: Limon suyu + yoğurt
Hazırlanışı: Bir kase yoğurda bir limonun suyunu karıştırın. Bu karışımı, gözlerinize gelmemesine dikkat ederek yüzünüze yayın ve 15 dakika bekleyin. Yüzünüzde kuruyan maskeyi ılık suyla yıkayarak çıkarın.
Ne işe yarıyor: Limon suyu cildi dezenfekte eder, sivilceleri kurutur ve siyah noktaların kaybolmasına yardımcı olur. Yoğurt ise cildi besler, nemlendirir ve yağ miktarını dengeler.
Ne zaman kullanmalı: Bu maske haftada bir kez uygulanabilir.

Sivilceler için karnıbahar

Malzemeler: Karnıbahar + Zeytinyağı
Hazırlanışı: Sekiz adet karnıbahar yaprağını iki kaşık zeytinyağı ile beraber mikserden geçirin. Karışımı, problemli bölgeler üzerinde daha yoğun olacak şekilde yüzünüze yayın, on dakika bekleyin ve yüzünü ılık suyla temizleyin.
Ne işe yarıyor: Karnıbahar yapraklarının temizleyici fonksiyonu vardır.
Ne zaman kullanılmalı: Haftada bir ya da iki kez.

Kırışıklara karşı maske

Malzemeler: Kaymak + Elma
Hazırlanışı: Bu maskeyi hazırlamak için soyulmuş bir elma ve üç kaşık kaymağı mikserle bir kaç dakika karıştırmanız yeterli. Karışımı cildinize yaydıktan sonra temiz bir bezle yüzünüzü kapatın. Yaklaşık on dakika bekledikten sonra maskeyi silin ve yüzünüzü ılık suyla temizleyin.
Ne işe yarıyor: Kaymak cildi yumuşatır, nemlendirir ve cilde elastikiyet kazandırır. Kırışıklara karşı da etkilidir. Elma ise cildin diri kalması için önemli etken.
Ne zaman kullanmalı: Haftada bir kez.

Yağlı ciltler için

Malzemeler: Bal + süt + limon suyu

Hazırlanışı: Bir fincan içinde bir kaşık balı, bir kaşık limon suyunu ve kıvamın koyuluğunu bozmayacak miktarda sütü karıştırın. Karışımı yüzünüze ve boynunuza yayın ve hafifçe kuruyana kadar bekleyin. Maskeyi nemli bir sünger yardımıyla silerek temizleyin.
Ne işe yarıyor: Bal cildi yumuşatır ve limon suyunda bulunan aktif maddelerin daha iyi emilmesini sağlar. Bu maddeler de cildin yağ salgısını dengeler, fazla yağ salgısı sonucu oluşabilecek sivilceleri önler.
Ne zaman kullanılmalı: İhtiyaca göre 10 - 15 günde bir tekrarlayabilirsiniz.

* * *

Susuyorum..