İçerik değiştir

- - - - -

Bize(!) has dumurlar

• Yanıtlamak için giriş yapın
Bu konuya yanıt verilmedi

#1 Sanderland

Sanderland

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 675 Mesaj

Gönderim zamanı 24.10.2004 - 22:34

Dumura mi yaziyiiim geyiğe mi yaziyiiim karar veremedim dorusu. Ama geyiğe girince ki 1 sefer girdim. Gördümki çoşmuşum, dumura karar verdim.

1- İki arkadaş bir barda,kafede,dukanda, flanda filan da karşilaşinca neden biri öbürüne - senin ne işin var la burda_? - der. Öbürü de -asıl senin ne işin var lan- der_?

2- Tenha bi yolda arabayla giden biri neden yolda gördüğü arkadaşına doğru korkutmak + şaka amaci taşımak kaydıyla arabayi arkadaşının üstüne sürer_?

3- Yaz kış demeden arabanın camlar acık bi şekilde müzik de son ses (genelde siyah camlar afilli jantlar filan olur bu arabalarda) gezerler. Amaçsızca aynı yoldan ki bu yol da genelde takıldıkları kızın evinin önündeki yol yada bi okulun önündeki yol olur_? Bu yoldan defalarca gecerler_?
Şarkılar da eskiden arabest tarkan filan olurdu. Şimdilerde eminem, 50 cent filan oluyor.

4- Bir bayanın arkasından bakan birkaç erkek birbirini tanımadıklari halde sankı arkadaş gibi ne hatun be v.s gibi konuşmalar yapar ya, işte bu benim icin öldürücü nitelikte.

Birde Quenn'in Bohemin Rhapsody deki bismillahlari öldürücü.
Bide hımmm Trans Siberian Orchestra - A Last Illusion dinlerken kendini bi orkestra şefi gibi düşünmek öldürücü :)
Return to İnnocence