İçerik değiştir

- - - - -

Alien Vs. Predator

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 1 yanıt verildi

#1 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 16.09.2004 - 16:18

Ben beğendim, fakat beklediğime değdi mi diye sorarsanız o kadar iyi niyetli olamayacağım.
100 yılda bir gerçekleşen Alien ve Predator türünün birbirleriyle savaşı anlatılıyor. İnsanların rolüde yem olmak ve bilindik düşmanımın düşmanı benim dostumdur düşüncesi..
İnsan pc oyununu bilmese senaristlerin Predator'un karşısına hangi yaratığı koysak diye uzun uzun düşünüp sonunda alien'da karar kıldıklarını düşünür.Bilmiyorum daha iyi bir seneryo beklerdim;mesela hiç insan olmaya bilirdi olay başka bir gezegende geçiyor olabilirdi...
''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#2 Zetro

Zetro

<3 Death Wish

• Üyeler
  • 1.108 Mesaj
  • İlgi Alanları:FRP, Rock Müzik, Bilim Kurgu, PC Games....

Gönderim zamanı 19.09.2004 - 02:21

oyun ve filim de predator 2 filmindeki küçücük bir kareden ortaya çıkmıştır aslında.
Predator uzay gemisinin içinde ki kurukafa koleksiyonu izleyiciye gösterilirken, tanıdık bir kafa görülür sadece 1 saniye kadar; evet dogru tahmin ettiniz.

Aliens vs Predator 2 yıl kadar bekledim bu filmi sonuç mu bence harika olmuş.
Burnu büyük kendini bi şey sanan teran ırkı bu iki arasında koca bir hiç kalıveriyor.
Mükammel görsel efekler geride kalan 6 filmede yapılan göndermeler (bishop tanıdık geldimi) karizmatik predatorlar, vahşi alienler ve ezik insanlar. Beklediğime deydi diyorum daha iyi olabilirdi tabiki ama kimsenin bu filmi eleştirme hakkına sahip olduğunu düşünmüyorum. Hele filmin sonlarında predatorun, kraliceye fırlattığı bir mızrak sahnesi varki matrix sahneleri ezik kalıyo.
izlemeyenlere biraz kötülük yaptım ama mutlaka izleyin diyorum ve herkeze tavsiye ediyorum. :P

Don't worry about tomorrow
Take it today
Forget about the tip
We'll get hell to pay