İçerik değiştir

dokuzharf

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 50 yanıt verildi

#1 LaHesis

LaHesis

Baş Yazar

• Üyeler
  • 1.142 Mesaj

Gönderim zamanı 10.12.2006 - 21:03

Sevgili dokuzharf;

Adına bir şeyler yazmak bana düşer mi bilmem ama hakkında yorum yapabilecek kadar tanıdığımı düşündüğüm birkaç kişiden biri de sensin .

Bu kadar kısa sürede,seni tanıma şansını verdiğin için, açık sözlü,samimi,içten,sıcak ve yardımsever tavırların için; beni sıkılmadan dinlediğin ve kendini paylaştığın için teşekkür ediyorum…daha konuşacak çok şeyimiz var …

iyi ki yolum buralardan geçmiş ve tanımışım seni… iyi ki varsın…

dilerim huzur dolu ve düşlediğin gibi bir hayatın olsun…

Sevgiler…

#2 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 10.12.2006 - 21:51

"daha konuşacağımız çok şeyimiz var."
Çok doğru :)
Eline , yüreğine sağlık :)

Değişiklikler Kaydedildi...

#3 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 10.12.2006 - 23:38

bana hediye ettiği ansiklopedi durur başköşede...ilk muhabbetlerimizde esnaflığından herhalde ısınıvermiştim ona...daha yüzyüze karşılaşamadık,illaki ama illaki birgün ki bu çok yakın zamanda olabilir,şu rakı muhabbetimizi yapacağız onunla...uzatmaya gerek yok çok kıyak bi herif bu herif...allah iyiliğini versin Eşkiya
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#4 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 11.12.2006 - 12:31

canım abim :)

ne çok severim ben seni.

söz sana. düğünün olsun gelip halayının başını ben çekicem.. seninle sirtaki haraman bile oynicam.. uzo içicez seninle bi masa kurucaz.. bekarlığa veda partisi yapıcaz :) (bana da bulman şartıylan :P )

güzel insan.. tanrım sana uzun ömürler versin.. :)

Bu mesaj Serra tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 11.12.2006 - 12:32

Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 11.12.2006 - 12:44

Yüzyüze tanıştık bu sevgi dolu insanla. Yıllık iznim için İzmir' e gittiğimde hiç üşenmeden kalktı geldi Üçyol' a. Az ilerde oturulacak yerler var diye diye saatlerce yürüttüm dokuzu ve kardeşimi. Artık duralım otobüse binelim dediğimizde Yalı daydık :) Aramızda kalsın. Bana teyze teyze diyor ama daha 15 dakika yürümemiştik ki mızmızlanmaya başladı :)

Hı birde çok centilmendir kendileri ve iyi içerler :P İyi ki tanıdık seni dokuzum... Bu da benden minik bir hatıramız...

#6 kara

kara

--giz----kara--

• Üyeler
  • 11.365 Mesaj

Gönderim zamanı 11.12.2006 - 14:50

sevgili kuzi...

"naber ya?! görüşemiyoruz uzun zamandır... ben akşamları bıraktığımdan beri ikimizide sesi soluğu çıkmıo..."
işte bu tarz sıcak cümleler kurabilecek kadar samimiyetine güvendiğim ve en sevdiğim şehri benim için koruyan bi dost...

az sohbet etmedik seninle... az şey paylaşmadık... bişey olsa hemen yardımıma koşacak kadar sıcacık bir yüreği var... yaptığım hatalarda gelipte usul usul uyarabilecek kadar ii birisisin sen kuzen... kuzen diyebilecek kadar yakın hissediyorum seni...

hey kuzi kendine iyi bak olur mu?! yüzündeki gülücükler hiç solmasın kuzen ya... :)

#7 Bulutsuzluk

Bulutsuzluk

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.309 Mesaj
  • İlgi Alanları:Olmak istediği...

Gönderim zamanı 13.12.2006 - 00:15

Umarsız bir duygudan beni uyandıran dokuzum,en güzelidir harflerim. Askerlik yıllarımda keşke erman ile daha önce görüşmüş olsaydık da,harabeye ta o zamanlar girebilmiş olsaydım.
Bir kenti öylece bırakıp gittiğim günden bir kaç ay sonra,harabeye kayıt olmuştum bir kere. Kadehlerimiz belkide o zamanlar havaya kalkmış olacaktı. Belki de tövbeme şahit olacaktın o gün...

Güzelyalıda yapmıştım askerliğimi ;=)
Asrın yeni bir umdesi var, hak kapanındır.
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Neyzen'im...

#8 sevoş

sevoş

S&B

• Dokunulmazlar
  • 3.934 Mesaj

Gönderim zamanı 13.12.2006 - 11:42

ah abicim ahh

sevmeyi sevilmeyi hak edecek bir insan.yardımsever
zaten yardımseverliği başına işler açıyo.sırf bu yüzden kendisini illallah ettirdim.saatlerce pc'nin altını üstüne getirdik.Kesin pişman olmuştur o gün bana selam verdiğine...
Tek dileğim hayatın seni yanlış anlayan insanlara kapalı olsun. *zong

Gönderilen Resim

Mutfakta biri mi var ???

#9 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 14.12.2006 - 17:41

Kendi mutluluğundan çok başkalarının mutluluğu için çırpınan,derdini dökmek yerine dert dinleyerek unutmaya çalışan biri dokuz.
Eğer kendinize gerçek bir dost arıyorsanız,pek çok insanın içinde ön sırada yeralabilecek tek kişidir.
Her gün en yakınlarımızdan bile göremeyip dert yandığımız vefa duygusu vardır o'nda.
İyi bir yöneticidir,siz en yakını olsanız bile hep ''Haklı''yı savunacaktır.Bu yüzden de çoğu zaman eleştirilir,yanlış anlaşılır.
Çok duygusaldır,alıngandır ama mızmız değildir.Üzülüyor alınıyorsa bilin ki siz onun için değerlisiniz.

İlk başlarda çok yanlış anladık birbirimizi,suçu kendinde arasada suç O'nda değildi elbet..(ben böyleyim kabul ediyorum)
İyi ki varsın,sen olmasan ben kaynak kodlarını kimden bulacaktım ?(-Alenen çıkar ilişkisi- )
Güzel izmir'imde bana çatlayana kadar midye dolma yedirme sözü var kendisinin.
Güzel sesiyle inleyen nağmeler eşliğinde rakı-balık sözü de var (lakin görüyorum ki bu konuda bayağ sıra var,bekleriz artık neyapalım)
Güzel İzmir'imin,sıcak kanlı güzel insanı herşey gönlünce olsun.
Hayat karşına senin kadar samimi,kibar insanlar çıkarsın.

Not:Ben bu listeyi daha çıkaramadım hocam ya,seç seç bitmiyor..

''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#10 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 14.12.2006 - 17:52

Nepenthe ye aynen katiliyordum.
hatta belki de ondan daha misli misli seviyordum dokuzun dostlugunu..

ta ki benimle selami sabahi nedensiz kesinceye kadar
konusmuyor benimle yine de yolu acik olsun..
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#11 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2006 - 17:58

dokuzharf tek hemşerin seni sewmio artık.. yanlış yaptın sen :P

...

#12 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 14.12.2006 - 20:07

....

#13 GÜL_ZAR

GÜL_ZAR

uzaklardaa...(hikari)

• Üyeler
  • 3.969 Mesaj
  • İlgi Alanları:tıp,bilim,mısır,rock... yani herşey desek daha iyi olur :)))

Gönderim zamanı 31.01.2007 - 00:16

iyiki varsın burada diyorum ve belki biraz geç oldu ama şu yılbaşı çekilişini yapan herkese çok teşekkür edeyorum eğer o olmasaydı senin gibi iyibirisini tanımak bana nasip olmayacaktı her işte bir kısmet vardır denir demekki onunda kısmeti buymuş çok az konuşuoyrsun ama konuştuğun bir kelime bir paragrafa eş değer oluyor umarım sevdiklerin ve seni sevenler daima yanında olur düşmanın az dostunun çok fazla olması dileğiyle
Feci Depiklerler Çetesi

Kurucular:IssIz _Gül_Zar
Üyeler: Kajmeran şeysiymiş.. (IssIz öle diyo)
KAHKAHA geçüsü.. (mesaj alındı tmm=))
kaktüs dikim dikim dikenli..

Which of us do you love?

#14 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 31.01.2007 - 07:26

dokuz biri iki laf da ben edeyim.. :) öncelikle ilk tanışmamız gedik de oldu.. yeni sayılır.. açılmış bi girelim dedik.. öyle bir iki muhabbet sen kimsin.. falan hatta yedisekiz diye nickle girmiştin :D hadi dedim alayım seni listeme yahu.. ondan sonra iyi anlaştığım insanlardan biri oldun.. yeri geliyor saçma sapan muhabbetlerimiz oluyor ( bilirsin dimi ) .. yeri geliyor damardan muhabbet oluyor..

en hoşuma gidenide her söylediğine bir cevap verince , ufak ufak kaçışların.. sendeki mantığı anladım ben.. gördün deli dön geri...

ne yani sen bana deli mi demek istiyorsun ehehehhehehhehehe

saygılar diyerek bitiriyorum..

#15 şekerci

şekerci

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 451 Mesaj

Gönderim zamanı 31.01.2007 - 12:41

dokuzum janik dostum bi tanedir çok başını ağrıtırım onun ama bi kere isyan etmedi çok güzel sohbeti vardır ne mutlu bana *uhuhu çok yardım eder saolsun her konuda tükkanlarımız çok yakındır bizim he bide yeğenine alacak demi beni :glare:
insan olmak yetmez süpermen olmak lazım bazen Gönderilen Resim

#16 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 03.07.2007 - 00:29

...

#17 Lavinia

Lavinia

FıRTıNa KuŞu

• Üyeler
  • 5.669 Mesaj

Gönderim zamanı 03.07.2007 - 00:42

Ustam diyecek kadar değer veriyorum bilemem söylememe gerek var mı?
Çok iyi niyetlidir bazen sırf bu yüzden başına iş açılır.Kimseyi dertlerimle boğmayayım diye içine atacak kadar düşüncelidir.(her ne kadar bundan şikayet etsemde neyysse :P )
Dert ortağım diyeceğim kadar güveniyorum.Sabahın dördüne kadar beni dinleyip uykusuz kaldığı halde kibarlığını yitirmeyecek kadarda tatlıdır.
Sevdiği için her şeyi yapar.(burada gül döktüm yollarına şarkısını kendisine gönderiyorum :laughlong: )
Ustacım,canım her şey gönlüne göre olsun.Ve gönlündeki ne ise senin için hayırlı olsun.

Başbelası çırağın :icecream:

Gönderilen Resim

YARINA SESİMİN YANKISI KALIR...

Hoşçakalın.

#18 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 07.08.2007 - 18:20

Bir söz vardır benim çok inandığım " Ben seni çok seversem, sen benden asla nefret edemezsin" bunu gerçeğe dökebilen ender kişilerden di kendisi. Kızarsınız, darılırsınız ama onu seversiniz. Çünkü o size onun için değerli olduğunuzu bi şekilde hissetirir.

Kin duymayı bilmeyen, kızgınlıklarını bile dile getirirken onu frenleyen bir yüreğe sahip olup benim iyiki var dediklerimden

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#19 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 21.08.2007 - 08:33

İnanmıyorum ya...Ben sana msj yazmamış mıyım..?

Kesinlikle forumda ki en özel arkadaşlarımdan..Bana yaptığı çapkınlıkları asla yanlış düşünemeyeceğim canım arkadaşım..Aslında çapkınlık denmesine kızıyor ama şaka ile de olsa çapkınlık işte bu :)
O benim mahçup bakışlı,güzel gülüşlü arkadaşım..Ve bunu yüzüne söylediğimde,kıpkırmızı olan tek erkek Harabe'de..ALLAH gönlüne göre versin Dokuz'um....
Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#20 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 21.08.2007 - 15:22

biricik insan..!
yüzünü görmesem de sesini duymasam da varlığından güç aldığım sıacık bi insansın sen. üzülmek ağlamak diye birşey olmamalı senin yaşan dağarcığında. güzeller güzeli bi insansın sen.
kendinden çok başkalarını düşünen, kendisi kan ağlasa da dostlarına gülümseyebilen muhteşem bir insansın.
Rabbim seni korusun.
seni çok seviyorum.
Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?