İçerik değiştir

- - - - -

Gecenin intiharı

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 7 yanıt verildi

#1 JmL

JmL

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 105 Mesaj
  • İlgi Alanları:senine boyulmuş sen yalanı sevdasından büyük sen.. bir bilsen.<br><br>kısacası edebiyat.

Gönderim zamanı 10.12.2006 - 00:07

Camdan sızan bir ay ısıgı , dısardaki yaşlı agacın yeni filizlenmiş yapraklarını hısırdatan hafif meltem gibi
tane tane vurur gözyaşlarım cama hafif bir tıkırtıyla gökyüzüne bakıp senin düşündükçe..
yıldızlar aglıyordur halbuki bana onlar kadar yalnız oldugumdan
solgun yaprakların hışırtısı eşlik ediyordur gözyaşlarıma sokulmuştur birbirlerine bana sarılırcasına
yinede yalnızım bu tıkırdayan camın önünde hafif esen rüzgarda üşüyor bedenim, üşüyor içim sen yoksun ..
hep bir yalnızgezer olmak istemişimdir
belimde kılıcım altımda tek arkadasım yaşlı yollarda bilinmedik ufuga dogru yol alıp gitmek.

yıldızlar kırpışıyor pencereden artık gitme vakti geldi diyorlar zorlukla kalkıyor bedenim yerinden acık pencereden gelen yalnız ruzgarın soguklugu üşütüyor bedenimi alıyorum ceketimi yerinden sarılıyorum sıkıca titreyerek
sessizce ilerliyorum kapıya tıkırtılarla acılıyor yavasca yavasca iniyor basamaklardan tek tek cıkıyorum bomboş sokaga etrafa bakınıyorum
ay ışığı vuruyor yola yavasca cıkıyorum yola basımı kaldırıyor gokyuzune "ne kadar yalnız oldugumuzu dusunsekte bir yerlerde bir sevenimiz vardır mutlaka
bir gölge karanlıga dogru ilerliyor ve kayboluyor sokagın gerisinde, sokak görüntüsüne girmiş uçurumun ucundan süzülerek ve yavaşça

27 Mayıs 2005 04:29

#2 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 10.12.2006 - 00:42

Inso.yazılıların eğer seninse ki öyle olduğunu düşünüyorum gayet başarılı ancak her yazıyı bir konu ile açmak yerine kendi adına blog açtıp yazılarını oraya eklesen hem daha rahat takip ederiz yazdıklarını hem de sana yakın yazan dostlar kendi yazılarını da ekler düşüncesindeyim.

Devamını bekliyorum :)
Sen benim herşeyimsin, hayatımın herşeyi sensin

Gönderilen Resim

#3 JmL

JmL

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 105 Mesaj
  • İlgi Alanları:senine boyulmuş sen yalanı sevdasından büyük sen.. bir bilsen.<br><br>kısacası edebiyat.

Gönderim zamanı 10.12.2006 - 00:56

bu başlık altında devam etsek uygun olur mu?

#4 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 10.12.2006 - 10:44

Neden olmasın burada herşey olur yeter ki sen böylesini iste *böö
Bence olur hoş geldin bloga diyim o zaman
Sen benim herşeyimsin, hayatımın herşeyi sensin

Gönderilen Resim

#5 JmL

JmL

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 105 Mesaj

Gönderim zamanı 12.12.2006 - 03:10

karanlık bir gunde dogdum derinlerde, yukarıya suruklendim ,birden buldum kendimi yıldızlar altında, soguk ve hızlı bir hayat vardı onumde atıldım istemeden içine suruklendim her an, onume cıkan her engele carptım hızla tutunacak birilerini bulamadım canım daha cok yandı her seferinde yıldızlar izliyordu beni ruzgar kosuyordu benimle etrafa bakıyordum surekli bir ugultu vardı hep anlamsı, agac yaprakları hısırtısı , kusların bagrısları, hayvanlar iniliyordu sanki daha hızlandı bedenim gittikce donup duruyordu bir saga bir sola bakamaz oldum etrafıma balış donuyordu sanki
başım donuyordu sanki tutunmak istedim kac kere yada sıgınmak kuytulara ama yapamadım hep cekti hayat beni icine
dopdolu geciyordu zaman bir an bile dusunecek fırsatım olmuyor surekli cekistiriliyordum bir saga bir sola ve sonunda carpıyordum yine bir taşa, sessiz bir durgunluk sardı bedenimi bir an gözlerimi actım yavasca korkarak etrafıma bakındım tekrar agaclar hısırdıyor kuşlar izliyordu beni yıldızlar korku icinde idi bir ugultu geliyordu kulaklarıma sessiz bir ölüm gibi simdi sona dogru ilerliyordu bedenim , ben istemedim buraya gelmeyi ben istemedim burda dogmayı ama hep hayat surukledi beni taki en basından beri kendimi buldum birden gurultu icinde bedenim ucuyordu sanki bir mutluluk sardı beni vede son bir korku , buldum kendimi cıglıklar icinde birden istemeden , tekrar girdim en derinlere nefesim kesilmişti sanki yıldızlar yoktu artık gokyuzunde tek var olan karanlıktı sadece karanlık...
karanlığın kuytusunda ilerlerken bulutları yarıp*sisdumanlarına nefret duyarcasına yıldızları diledim gökyüzünden son bir kez ay ışığını görmeyi diledim karanlıktan.

#6 kara

kara

--giz----kara--

• Üyeler
  • 11.365 Mesaj

Gönderim zamanı 12.12.2006 - 11:35

bir gece vardı çok eskiden... bir rüzgar... bir mum... ve bana arkadaş bir kaç yıldız... başımı ürkekçe camdan dışarı her uzattığımda ya onları göremezsem korkusunu çok net hatırlıyorum...

bazı gecelerde bulutların ardına saklanıp oyun oynamaya çalışsalarda bana... gök yüzünün gizli nefesi her defasında benim için dağıttı o bulutları ve yine gözlerimde akisleriyle gülümsedim...

bir gece vardı eskiden... artık yok... yıldızlarım yerinde, rüzgarımda... ama ben artık gecede değilim...

#7 JmL

JmL

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 105 Mesaj

Gönderim zamanı 13.12.2006 - 22:11

Yıldızları kapatmıştı gri bulutlar yagmur damlaları tek tek dusuyordu, ıslaktı göslerim , bedenim üşüyordu.. sıgındım en yakin yaşlı agacin dalları altına yaprakları titriyordu onunda bir ayısıgı süzülüyordu gri bulutlarin arasindan yirtarcasina , yorgun gözlerim bakıyordu ona.. bir kuş geçiyordu ışıktan ıslak kanatlarıyla zorla ucuyordu umuda..

yorgundu bedenim , yuregim.. bir kuş gibi ufacıktı sıgmıyordu yinede bedenime cıkmak istiyordu disari.. ellerimi bastırdım gogsume orda kalmalısın dedim ona, bir tek sen kaldın benimle yuregimde agladı benimle..
dayanamıyordu yuregim daha fazla haykır artık benim agzımdan dedi titreyen dudaklarıma soyle ona sevdigini , soyle onu cok ozledigini ,o yurekti sadece yanında istedigi ...

bakıyorum pencereden , gunesin gizemli ısıkları bulutların arkasında dans ediyor sanki. Gokyuzunun birazı beyaz birazi gri , inceden yagıyor yagmur , az ilerde duran agacın yeşil yaprakları titriyor hafiften şarkı soyluyorlar yagmurla beraber kuslarda ucusuyorlar etrafta eşlik ediyorlar onlara

bir kedi yuruyor kenarda biraz ürkek biraz dikkatli sıgıncak bir yer arıyor o da kendine
çıkıp dolasmak istiyorum boş bir dunyada inceden yagan yagmurun altında onunla beraber aglamak istiyorum.. arkama bir daha bakmadan yurumek attıgım her adımda sıcrayan su damlalarının sesini dinlemek istiyorum , umursamadan hayatı bu yolda bi ben bi yuregim gitmek istiyorum...
sen de gel benimle beraber yuruyelim bu yolda ıslansın bedenimiz ,saçlarımız düşsün gözlerimize ,süzülen her damla aksın bedenimize ...
gözyaşlarımız karışsın arkada kalmış attıgımız her adıma ve buyusun umutlarımız bastıgımız her adımda..

#8 alsancakE24

alsancakE24

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.849 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2009 - 12:57

"ne kadar yalnız oldugumuzu dusunsekte bir yerlerde bir sevenimiz vardır mutlaka"

Güzel bir başlangıçmış ama devamı gelmemiş.
Başlık sahibi dost sanırım terketmiş.
Burası da tozlu raflarda unutulmuş gitmiş.
Boynu bükük. Hüzünle...