İçerik değiştir

- - - - -

Evet hadi itiraf edelim artık

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 244 yanıt verildi

#141 redkitt

redkitt

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 658 Mesaj
  • İlgi Alanları:harabe.net :)

Gönderim zamanı 02.09.2005 - 18:53

artık bende itiraf ediyorum bu vicdan azabıyla yaşayamayacağım artık... :) abi taxim deki bombalı saldırıları düzenleyen bendim herkes ladin olduğunu sanıyor ama gariban beni çok sever senin başın yanmasın ben üstlenirim kardeşim dedi bende kırmadım ladin'i..evet gerçek katil benim arkadaşlar aramızda kalsın ama.. :msn32:
mutlu olmayı yarına bırakmak,karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer.....nehir asla durmaz..

#142 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 02.09.2005 - 19:23

Gofret 89.maddeye ithafen: Nasıl güzel deilsin güzel olmalısın :)
Bende itiraf ediyom. 6 yaşındayken komşunun evindeyim. Kızıda var benimle yaşıt. Annesi salonda biz odadayız. Bu anasının çorabını giyip evcilik oynayalım diye üzerime gelmeye başladı. Sonra annesi.. yok yok yeter bu kadar. Allam :)

#143 Prozzi

Prozzi

The aTTaLiaN

• Üyeler
  • 1.801 Mesaj
  • İlgi Alanları:Futbol

Gönderim zamanı 03.09.2005 - 10:26

gofretin itiraf seyir defteri madde 89 a itafen
ben sen güzelsin demedim :)
Sana Bitti Diyen Kim ? Ben Sadece Git Demiştim!!!

#144 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 05.09.2005 - 21:23

werwolf devamını da isteriz harbi merak ettim basıldınız mı?basıldıysanız annesi ne yaptı?vs vs vs
prozac ya senin kadar nazik senin kadar kibar biri görmedim ben hayatımda abi bi kıza böle şeyler mi söylenir hem çirkin diye bişey yoktur eminim ki çok güzeldir (zaten bizimle kafa buluyo gibi geliyo bana ama neyse)
sabah öle akşam elimizde biralar
sallana sallana alsancaktan aşağı
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum

#145 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj

Gönderim zamanı 06.09.2005 - 00:03

eet basılmıştık. istanbula son gittigimizde gördüm kızı bi güzelleşmiş bi güzelleşmiş. yanına gidip ''şş senle ben ufakken.. hani anlarsın ya'' da diyemiyosun ki :) neyse Allah sahibine bağışlasın :P

#146 Jack_Davinson

Jack_Davinson

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.408 Mesaj

Gönderim zamanı 06.09.2005 - 17:07

Şirin bu hayat varya bu hayat.Bitirdi beni.Aşk ulen aşk.....

#147 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 22.09.2005 - 18:07

- biraz itiraf ediyim zaman gecsin diye itiraf ediyorum.
- (allahim afet beni) ramazan aylarini sevmiyorum, imsakiye arz larini hazirlamaktan nefret ediyorum. imsakiye bastirmaya gelen musterilerin yuzune bile bakmiyorum.
- kendini bi halt sanan kisilerin dususunu izlemekten zevk duyuyorum.
- bekledigim kisiden msj geldi sandigim zamanlarda baskasindan gelen msj lara kesinlikle cvp yazmiyorum. (aklimca onlara ceza veriyorum)
- yildiz kaplana bayiliyorum.
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#148 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj

Gönderim zamanı 22.09.2005 - 18:36

İstek üzerine itiraf ediyorum :P
1.lise2 idi sanırım.24saat online yim. gedik var tabiki o zamanlar.
bana: ailemden, abimden,kiracılardan, yine babamdan(dersane parası için) sonraa çalıştıgım yerden gelen maaş, sonraa yalnızım diye harçlık veren dayı hala vs. akrabalar. Siz düşünün artık ne kadar oldugunu. yaklaşık böyle 4 ay felan tüm gelen parayı telekoma yatırdım. Hala borcu kapatamadım. aç gezdim:) dersanenin parasını yatırmadım bizimkiler bilmiyo tabi. eve dersaneden telefon geliyo ödemeniz var diye ben ödeyecegim sıkışıgım bi hafta içinde oglumla gönderirim diyorum :)
uzun sözün kısası o kadar parayı sanal alemde çarçur ettim özür dilerim ailecigim.Ama sonunda parayı bulup kapattım eşekligimi telafi ettim.

2.Arkadaşlarıma küstügümde kırıldıgımda bunu onlara aslabelli etmem. o andan itibaren intikam vakti başlar benim için. ve bunu yaparken acımıyorum.bazen çok acımasız olabiliyorum. Lanet olsun bana :P

3.Netten bi kızla muhabbet kuracagım zaman konuyu kız erkek arkadaş konusuna getirirdim bu bi şekilde kız arkadaşımın oldugunu ima ederdim. muhabbet kurmak için tavsiye ederim :) (ayrıca ilk cümle ''bişey sorcam'' olursa %90 cevap veriyorlar :D genelde bunuda yaparım itiraf olsun.(itiraf oluyomu bunlar? neyse yazıyom işte ölesine..

4.Lisedeyken kız arkadaşımı 1 ay boyunca ölümcül hastalıga yakalandım diye kandırmıştım.üzüldü kızcagız. ama yeterli deildi bende ayrıldım. belkide ölmüş olarak biliyodur :D

5. işim çıktı istek olursa devam ederim :P :P (Ukalalıgımmı üstümde ne :D )

#149 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 22.09.2005 - 18:55

itiraf ediyorum hayatta en büyük yaptığım hıyarlık;

Aslında hikaye hiç de komik değil benim açımdan bakılırsa gedik netde tanıştığım bir kız ile (tabiki o zamanlar lisede öğrenciyiz ikimizde) muhhabetimizi baya geliştirmiş hatta telefon yolu ile iletişim kurmaya başlamıştık ve o esnada yaz tatili gelip çattığı zaman bana kızarkadaşım dediki ''hadi gel beraber tatile gidelim orda eğleniriz ve biribirmizi tanıma şansımız daha iyi olur ''ve hıyar gibi bende ama hıyarlımın arkasına saklanmayıp hoşlandığım için diyelim sen kal git istanbuldan ikide arkadaş al ve onlarada deki '' olm iki hatunla tanıştım şerefsizim izmirde tatile çağırıyorlar sizde gelin'' ve bunu duyan sazan arkadaşlarım hemen olaya bi mukabele atlayıp akşam izmir yeni foçaya yola çıkmak üzere otogarın yolunu tuttuk ben ve iki arkadaşım izmire gidiyorduk ve hayatımızda hiç gitmemiştik. gece saat 01 sularında izmir otogarına inmiştik kız arkadaşıma telefon açıp geldiğimizi söyledim oda ''aaa vallamı '' diye saçmalamaya başlamıştı
neyse efenim biz izmire indik yeni foça otbüsü yokmuş halbuki biz yenifoçayı izmirde biliyoduk meğere ilçesiymiş :) bir oda tutup bir yatakda iki kokan çoraplar yatmak zorunda kaldım ve ertesi sabah yeni foçadaydık neşeliydik sevinçliydik çünkü biz hıyarlar takımı olarak ilk kez kızlarla tatile gidiyorduk sonra ama malum şahışa tekrar telefon edip ''alo geldim nerdesiniz?'' cevap ''ay biz izmirden ayrıldık '' denince başımdan aşağıya kaynar sular döküldü tabi yanımdaki arkadaşlarla ufak çapta bir kavga ettikden sonra ''abi napalım gerimi dönelim bize hatunmu yok gençiz yakışıklıyız '' teselli fayda etmiyor tabiki sap gibi kaldık açıkçası umarsızca sahilde otelin dolabından aşırdığımız biraları içiyorduk sonra ordan geri döndümüzde kız yine gedik netde muhabbet ediyor gedikdeki çoğu saplama arkadaşım bu kızı bir bok zannediyor ama ne kadar karaktersiz olduğunu bilmiyorlardı. işte böyle itiraf ediyorum abi o zamanlar sevmiştik inanmıştık birdaha hiç bir kadına inanmıyorum :)
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#150 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 30.09.2005 - 23:37

itiraf etmem gerekirse çocukluk günlerimi özledim. ne güzelde sorunsuzduk o günlerde.. düşüneceğimiz hiç bir derdimizde yoktu.

Değişiklikler Kaydedildi...

#151 114

114

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 700 Mesaj
  • İlgi Alanları:değişken

Gönderim zamanı 01.11.2005 - 12:24

itiraf eiyorum ben pc başında üşütüyorum

#152 114

114

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 700 Mesaj

Gönderim zamanı 13.11.2005 - 15:25

itiraf ediyorum ruhum serrseri benim asla uslu olamam

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 14.11.2005 - 12:32

itiraf ediyorum forumun en seksi hatunu gofi :gorgeous:

#154 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 14.11.2005 - 12:35

itiraf ediyorum en seksi erkek melih gönüller :gorgeous:

#155 114

114

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 700 Mesaj

Gönderim zamanı 29.12.2005 - 03:26

çabuk sıkılıyorum

#156 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 29.12.2005 - 03:27

sıkılma hayatım sen ben varım burda :huh:

#157 114

114

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 700 Mesaj

Gönderim zamanı 29.12.2005 - 03:27

ıhhhhhhhhh

#158 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 30.12.2005 - 21:10

itiraf ediyorum nefret ediyorum.

#159 114

114

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 700 Mesaj

Gönderim zamanı 03.01.2006 - 00:14

itiraf ediyorum kaile almıyorum

#160 elma

elma

venus at her mirror

• Kurucular
  • 6.785 Mesaj

Gönderim zamanı 03.01.2006 - 05:28

itiraf ediyorumm üstteki hatun çok konuşuyoo...valla saatlercee banamısın demiyo..ev den girip ordudan çıkıyoo..helal olsun.bölesini görmedim ,eşine tanrıdan sabır dilerimm..
"This desert flower
No sweet perfume that would torture you more than this..."