İçerik değiştir

Yeni Bir Sisteme

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 33 yanıt verildi

Anket: Harebede Referans Sistemine Dayalı Üyelik Uygulansın Mı Uygulanmasın Mı ? (40 üye oy kullandı)

Harebede Referans Sistemine Dayalı Üyelik Uygulansın Mı Uygulanmasın Mı ?

1. Uygulansın, hemen yeni bir sisteme geçelim. (24 oy [60.00%])

Oyların yüzdesi: 60.00%

2. Gerek yok! henüz o kadar büyük bir site değiliz. (14 oy [35.00%])

Oyların yüzdesi: 35.00%

3. Çekimser. (2 oy [5.00%])

Oyların yüzdesi: 5.00%

Oy Ver Ziyaretçiler oy veremez

#21 Zetro

Zetro

<3 Death Wish

• Üyeler
  • 1.108 Mesaj
  • İlgi Alanları:FRP, Rock Müzik, Bilim Kurgu, PC Games....

Gönderim zamanı 25.11.2006 - 19:34

Önümüzde ki hafta sonuna kadar açık kalsın anketimiz ama öle görünüyor ki, sistemde değişikliğe gidlecek, yeni üye olanlar 10 mesajlık periyot dahilinde adminler ile yüz göz olucaklar :)

Don't worry about tomorrow
Take it today
Forget about the tip
We'll get hell to pay

#22 attalia

attalia

zurnanın son deliği

• Dokunulmazlar
  • 5.671 Mesaj
  • İlgi Alanları:öküzler :D

Gönderim zamanı 25.11.2006 - 20:06

şimdi arkadaşlar, ben de oyumu referans sisteminden yana koydum. geldiğim sitede de özgürlükten yanaydım yani kısıtlamaya karşıydım. geçen gün ve bu günkü hoş olmayan olaylar beni etkiledi. tabiiki kısıtlama hiç te demokratik olmayan zenginliğimizi olumsuz etkileyecek bir uygulama olacaktır. bununla birlikte bayan arkadaşlarımızın maruz kaldığı bazı ahlaksızlıklar da yenilir yutulur cinsten değil. açıkçası ben kendi erkekliğimden utanmıştım (hoş, yapanların cinsiyeti nedir bilmiyorum ya, gölge' nin dediği gibi provakasyon da olabilir)

o halde yönetici arkadaşlarımız tarafından bu tür durumlara nasıl olarak acil müdehale edilebilir düşüncesi üzerine fikir geliştirelim derim ben. nöbetçi sistem olabilir mi? veya belirli saatlerden sonra yorumlar editör denetlemesinden sonra mı yayınlanır? bilemiyorum. bu gün 1,5 saat terbiyesizlik karşısında çaresizdik. sorun buydu.

bu hususta da bir fikir oluşabilir mi?
aabi okuma yazmam yoh. barnak bassam olur mu?

#23 attalia

attalia

zurnanın son deliği

• Dokunulmazlar
  • 5.671 Mesaj
  • İlgi Alanları:öküzler :D

Gönderim zamanı 25.11.2006 - 20:26

sevgili arkadaşlar aklıma geldikçe , düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istedim. sorunun çözümü yönünde;

belirli bir süre üye olan, güvendiğimiz ( rüştünü ispatlamış) ve, veya talipli olan arkadaşlara, belirli saatler içerisinde, veya bir admin arkadaşımız gelene kadar topic kapatılması silinmesi, yorum silinmesi hususlarında insiyatif verilemez mi? veya geçici olarak ( mevcut adminler gelene kadar) banlama yetkisi verilemez mi? teknik olarak mümkün olabilme düzeyini bilmiyorum ama üye zenginliğimiz de kısıtlansın istemiyorum ben. eski sitemden buraya geldiğimde yeni yüzlerle sohbet etmek beni mutlu etmişti. kapalı devre bir sistem acaba bu özgürlüğümüzü kısıtlar mı? yeni renklere kapalı olmamız bizi nasıl etkiliyecek? diye düşünmeden de edemiyorum.

değerlendirmelerinize arz...
aabi okuma yazmam yoh. barnak bassam olur mu?

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 25.11.2006 - 23:47

Mesajların onaylanpta yayınlanması iyi fikir ama 10 mesajla sınırlı kalmamalı ki buraya da apaçık yazdığımıza göre adam 10 mesajda dünya şirini biri olur 11 mesajda yine abuk sabuk iletiler yollar. Ki şu an cok sevdiğimiz can ciğer bir arkadaşımızın da bu kişilerden biri olup olmadığıını bilemeyiz demi?
Şifrelemek de bana çözüm olcakmış gibi gelmiyor. O kadar yapmayın diyoruz ama hala üyeler birbirilerine şifre veriyolar. E şifre niye kondu her üye girsin diye mi? Neyse kurallar, kısıtlamalar hoş değil, sıkıcı evet ama böyle olayların olmasını engellemenin de başka yolu yok.

Bir yasak konmalı, çok acımasız olsa bile konmalı. Referans sistemine çok fazla onay cıkarsa da desteklerim, diğer mesajların izlenmesine de onay cıkarsa desteklerim. Önemli olan forum içerisindeki arkadaşların huzuru. Kimse kusura bakmasında bu durumda şu ana kadar bu foruma üye olmamış kişilerin de hiç bi önemi olmamalı böle bir durumda.

Oy vermedim her kararınızı destekliyorum *lol

#25 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 26.11.2006 - 21:51

uygulansın .. bakın fikir veriyorum sizlere :P

#26 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 26.11.2006 - 22:03

tibette dağın tepesinde ki budist rahipleri değiliz ki biz lan...ne referansı ne davetiyesi...masonluk teşkilatı gibi...kıl olurum öyle muhabbetlere...lionslar,rotaryenler diye de ayrılsın oldu olacak...eskiden köylerde hiç kapanmayan kapılar gibi biz de kapıları açık bırakmalıyız...sorun çıkaranı zaten hemen postalama kabiliyetine sahipsiniz...o zaman vırta zırta ne gerek var
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#27 albashara

albashara

perilere haber salın..

• Üyeler
  • 2.214 Mesaj
  • İlgi Alanları:DANS , dAnS , DaNs

Gönderim zamanı 26.11.2006 - 22:23

Emily ve Daaank'a(kaç a var saymamıştım yanlış olduysa pardon :P ) katılıyorum...Kapalı bir sistem olmak kime yarar sağlamış.Ülkeler bile kapalı sistemde yavaş yavaş boğuldu , yenilik arandı.Şifre , kontrol , belli kıstlamalarla bu tatsızlıklara çözüm aranması daha iyi olur.Bence yeni sistem uygulanmasın...
Gözünü kırpma , düşerim ben :girlcry:

#28 kara

kara

--giz----kara--

• Üyeler
  • 11.365 Mesaj

Gönderim zamanı 27.11.2006 - 12:54

benimde bir önerim var...

yeni konu açarken bence fazla özgürlük var... yeni üye olan herkes hemen gelip konu açıyor... bunun en iyi örneklerini açılan konuların tekrar açılıyor olmasından ve süper teklif, milyoner olma fırsatı gibi link verilip çıkar sağlanabilecek tarzda mesajlar olduğunu görüyoruz... konular kapatılıp geri dönüşüme taşınıyor çünkü aynı konular forum içinde mevcut...

ama yeni açılan konular önce admin veya moderatör (hoş burda mod yok...) kontrol panelinde görülse... ve önce site içindeki görevlilerin onayından geçipte yayınlanırsa yeni konular daha temiz ve sağlıklı olur diye düşünüyorum... böylece açılan konular tekrar açılmamış olur... üyelerde ya biz bunu daha önce görmüştük demeyiz...

davet veya referansla üye kabul etmek ise zor... iyice içimize dönmeye başlarız... kısır bir döngü gibi... dönüp dolaşıp aynı konular tekrar gündeme gelmeye başlar...
bu da benim düşüncem... :)

#29 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 04.12.2006 - 23:05

yeni bir sisteme geçtik mi :huh:
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

#30 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 04.12.2006 - 23:16

Yeni üye olacaklarla değil bence cezaların uygulanmasında katı kurallar alalım. Cezaların uygulanmasında esnek olmazsak sorun yok. Burada herkes yönetici herkes admin. Yanlış bir mesaj yazıldığında nasıl olsa anında bildiriliyor arkadaşlar tarafından.

Yeni üye olacaklara iyi davranalım , boşverelim 10 mesaja kadar Admin takibini.

Ben yeni üye olsam göstereceksem asıl yüzümü 10 mesajda göstermem ki. Şöyle bir yayılırım , keyfini çıkara çıkara kullanıcıların burnundan getiririm. :huh:

Değişiklikler Kaydedildi...

#31 JmL

JmL

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 105 Mesaj
  • İlgi Alanları:senine boyulmuş sen yalanı sevdasından büyük sen.. bir bilsen.<br><br>kısacası edebiyat.

Gönderim zamanı 10.12.2006 - 16:39

benden yana bir sorununuz yokdimi :)

onaylı üyelik ve/veya diğer kısıtlamaların buna çare olacağınıda düşünmüyorum..
sitenin içindeki eski üyelerden bir rahatsızlığınız yoksa 10 mesajda kimse kalıcı bir rahatsızlık veremes kanımca.. siteden uzaklaştırılır olur biter..
rahatsızlık vermek için veya moral bozmak içinde* dur ben 100 mesaj atayım da millet beni sevsin sonra huzursuzluk yaratırım- gibi bir düşünceye kapılacağınıda sanmıyorum

Bu mesaj Insomnia1925 tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 10.12.2006 - 16:42

#32 yusufla

yusufla

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.577 Mesaj

Gönderim zamanı 10.12.2006 - 16:48

uygulansın... :)
"Allah Dilemedikçe Siz Dileyemezsiniz." (İnsan Suresi, 30)

bir özlem var içimde uzaklara dogru
engin denizlere sana,ve aşkımıza
sisli bir maziden uzakta
yalnızca sana yakın
gönlümün dalgalarında sevgim kalsın
bitmeyen rüyalarımda hep sen varsın...

#33 GÜL_ZAR

GÜL_ZAR

uzaklardaa...(hikari)

• Üyeler
  • 3.969 Mesaj
  • İlgi Alanları:tıp,bilim,mısır,rock... yani herşey desek daha iyi olur :)))

Gönderim zamanı 01.02.2007 - 02:14

bence gerek yok ama büyük bir site olmadığımız için değil bence reklam herşeyden önce gelir ben bu siteyi bu seneye kadar yani üye olduğum güne kadar hiç duymamıştım ve çok araştırmacı biir olmama rağmen pek denk gelmemiştim saolsun kaktüs sayesinde burdayım ki iyikide burdayım uygulanmaması taraftarıyım çünkü siteyi dışarıya kapatma fikri bana pek cazip gelmesi yani böyle ziyaretçilerde iyi bence ayrıca emily de çok katılıyorum ilk yorumlarına yani yeni üyeler için olması makul diye düşünüyorum
Feci Depiklerler Çetesi

Kurucular:IssIz _Gül_Zar
Üyeler: Kajmeran şeysiymiş.. (IssIz öle diyo)
KAHKAHA geçüsü.. (mesaj alındı tmm=))
kaktüs dikim dikim dikenli..

Which of us do you love?

#34 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8.004 Mesaj
  • İlgi Alanları:güzel ve iyi olan her şey

Gönderim zamanı 18.04.2007 - 21:21

uygulansın, değişiklik iyidir...... tebdil-i mekan'da ferahlık vardır....

............................şşşşt sessiz ol!.................................