İçerik değiştir

- - - - -

Sana Geri Dönemem Yapamam Bunu

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 39 yanıt verildi

#1 sagoo number one!!!

sagoo number one!!!

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 49 Mesaj
  • İlgi Alanları:muzık resım gezmek ve voleybooooool:)

Gönderim zamanı 24.11.2006 - 23:03

evet... sonuna geldık... farkındayım...
ama sen hala baslamak ıcın dırenıyosun bense gururumu kıramıyorum!!!anlamıosun benı ...
eger suratına bakabılseydım son defa anlardın gozlerımden sana delı gıbı asık oldugumu!!!
bana o lafları soylemıcektın ...kahretsın kı ılk defa gurur yapıorum...
her dokunusunda AYRI AYRI parcalar kopartıyosun yuregıMden ve o parcaları alıp benden gıdıyosun...
sensız yapamam bılıorum ... SENSIZ YAPAMAM!!
sensız baslayan ve bıten her gune hep lanet okucam ıcımden...
gozlerımden yas yerıne kan akıcak senı unutana kadar...
senı sevıyorum...
kahretsın kı senı sevıyorum ...
ama sana bırdaha donemem....yapamam bunu...!
"ısteMıorsan bana gıt de" dıyosun...
soylesene ben sana nasıl gıt derım?...
bıttı derken hıc mı bakmadın gzlerıme yalan soledım sana!!!ılk yalanım buydu sana soledıgım ve son oldu ....
umarım yanına yakısan bırısını bulursun artık...
gururumu yhok sayamam ben donemem gerıye...
hoscakal GOZUMUN NURU!!!! :msn31: :msn31:
mis kokulu yalanların duş vakti geldi ama evde sular kesik...

HİÇ DE ÖNYARGILI BİRİ DEÐİLİM...SADECE BÜTÜN İNSANLARDAN NEFRET EDİYORUM OKADAR:).)

İmzanızı Değiştirin..

#2 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 24.11.2006 - 23:09

Aşk da gurur kötü bişi..

smiley-sport036.gif  

#3 sagoo number one!!!

sagoo number one!!!

• Üyeler
  • 49 Mesaj

Gönderim zamanı 24.11.2006 - 23:13

efet kotu bıse ama elımde olan bıse dııl kı

HİÇ DE ÖNYARGILI BİRİ DEÐİLİM...SADECE BÜTÜN İNSANLARDAN NEFRET EDİYORUM OKADAR:).)

İmzanızı Değiştirin..

#4 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 24.11.2006 - 23:13

birgün hayattan bunaldığında gururunla mı dertleşeceksin? bi derdin olduğunda gidip gururunun omzunda mı ağlayacaksın? buz gibi soğuk gecelerde ısıtması için gururunun mu yanına sokuluvereceksin? birini sevmek ihtiyacı duyduğunda gururuna mı sevgini haykıracaksın? eğer gururunu tercih ettiğin için daha mutlu olacaksan lütfen bana da haber ver de bugüne kadar boşuna acı çektiğimin farkına varayım
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

#5 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 24.11.2006 - 23:17

Bence geri dönmelisin seviosan ve sevdiğini biliosan..
Boşuna gururuna kapılıp yıpratma kendini..

smiley-sport036.gif  

#6 sagoo number one!!!

sagoo number one!!!

• Üyeler
  • 49 Mesaj

Gönderim zamanı 24.11.2006 - 23:19

sozlerın chok dogru ama solesene gururnu nası yhok sayıcaksın???onun gozunun ıcıne her baktıgında aklın agelmıcek mı yaptıgı soledıgı seler?? bılmıorum.... gururumu tercıh ettıgım ıcın mutlu olur muyum bılmıorum...
ık kez gurur yapıorum ama gerı donusu olmas artık ....

İmzanızı Değiştirin..

#7 Deli Mavi

Deli Mavi

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 870 Mesaj
  • İlgi Alanları:aman be yaz yaz bitmez ki.....

Gönderim zamanı 24.11.2006 - 23:20

AŞKDA GURUR OLMAS DİE ÇOK KLASİK BİR LAF VARDIR AMA MALESEF DÐRU NE KADAR GURUR YAPSANDA BELLİ Bİ ZAMAN SONRA PİŞMAN OLACAÐN Bİ NOKTAYA GELEBİLİRSİN.... VE O ZAMAN İŞTE BAZI ŞEYLERİN FARKINA VARIRSIN ENGELLEYEMEYECEN DUYGULARI VE HİÇBİRZAMAN YAPAMAYACAGN BİKAÇ ŞEYİ..... NE KADAR GİTMEK İSTESENDE NE KADAR UNUTMAK İSTESENDE HEPBİŞELER ÇIKAR KARŞINA UNUTMA...
herşeyin sıradanlaştırıcı bir dünyada bazen kaybetmek en doğru seçimdir ve bu dünyada en yerinde tercih VAZGEÇİŞTİR...

#8 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 24.11.2006 - 23:21

Sölediklerini de yazarsan daha çok anlar ve haklımısın gururunda değilmisin tartışabiliriz..

smiley-sport036.gif  

#9 sagoo number one!!!

sagoo number one!!!

• Üyeler
  • 49 Mesaj

Gönderim zamanı 24.11.2006 - 23:23

efet bunlar goze alark basladım ben onsuzlugu yasamaya... ama gercekten ne yapmam gerektıgıne karar veremıcek bı haldeyım su anda... neyın doru neyın yanlıs oldugunu anlamıorum... bana dokundugunda gerı cekılıorum...pekı bu ne demek???? bunu da acıklayabılır mısınız bana :P((((

İmzanızı Değiştirin..

#10 sagoo number one!!!

sagoo number one!!!

• Üyeler
  • 49 Mesaj

Gönderim zamanı 24.11.2006 - 23:25

bak golgecım...benım normal erkk arkadaslarımla sakalasmmdan acıldı tartısmams ...sonadan buyudu ve benım sırf bu sakalasmak yuzunden yanına yakısmadıgımı soledı.... yeterlı degıl mı bu gurur ıcın????????????????????

İmzanızı Değiştirin..

#11 Deli Mavi

Deli Mavi

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 870 Mesaj

Gönderim zamanı 24.11.2006 - 23:27

SANA YAPTÐI YADA SYLEDİÐİ BİŞELER OLSA GEREK... UZAK DURMANI İSTEMENE SEBEB OLAN SENİ ONDAN UZAKLAŞTIRAN AMA BENCE ÖNCE KENDİNİ SORGULA BAKALIM NOLDUDA BÖLE OLDU.... NE OLDUDA BU HALE GELDİ
herşeyin sıradanlaştırıcı bir dünyada bazen kaybetmek en doğru seçimdir ve bu dünyada en yerinde tercih VAZGEÇİŞTİR...

#12 Deli Mavi

Deli Mavi

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 870 Mesaj

Gönderim zamanı 24.11.2006 - 23:28

SEBEB BU HEEE ZATEN HEP UFAK ŞELER BÜYÜYO BÜYÜYO SONRA.....

#13 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 24.11.2006 - 23:31

Yabana atılcak gibi deil..
Ama istediginle istediği arasındaki durumda pek yabana atılmaz zira ikiside aynı gibi duruyor.. Birinden fedakarlık beklerken önce kendinde bişileri feda edebilmesilisin bence.. He bu durum bu konuya has ise bence onun için şakalaşmalarını onun yanında yapmaman çok ufak bir fedakarlık olur..

smiley-sport036.gif  

#14 sagoo number one!!!

sagoo number one!!!

• Üyeler
  • 49 Mesaj

Gönderim zamanı 24.11.2006 - 23:32

efet sebep bu.... ama bana chok dokundu ya su an konusrken bıle aklıma geldıkce dengem alt ust oluyo... sonra sonra sonrası bu oluo ıste...

İmzanızı Değiştirin..

#15 sagoo number one!!!

sagoo number one!!!

• Üyeler
  • 49 Mesaj

Gönderim zamanı 24.11.2006 - 23:35

ya golgecım ıyıde bu satten sona ne deısır ben onun yusune bakamasken o hala devam edelım dıo nası anlamalıyım kendımı kı ona anlatmalyım???
o benı ne kadar usmus olsada ben onu uzmek ıstemorum ...bılmıorum ya....

İmzanızı Değiştirin..

#16 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 24.11.2006 - 23:37

bak bakalım etrafında mutlaka gururunu seçen insanlar vardır. onlar memnun mu bu seçimlerinden bi sor.eğer gururunun peşinden gideceksen sana diğer tarafta neleri kaybedeceğini söyliyeyim. ilk günler haklı olduğuna kendini inandırmakla geçicek.sonra yavaş yavaş içinde bi boşluk hissedeceksin.günler geçtikçe bu boşluk büyüyecek,kabına sığamamaya başlayacak.farkedeceksin ki sen gururu seçerek sadece aşkını değil en iyi dostunu( ki bu en büyük kayıptır) kaybetmişsin. hiçkimse seni onun kadar iyi anlamaz,hiçkimse sana onun kadar yakın olamaz. aradan uzun bi zaman geçecek ve sen artık gururunun seni daha iyi etmediğinin farkına varacaksın ve KEŞKE diyeceksin. ama bu sefer de gururunun yerini ARTIK ÇOK GEÇler alacak. bu noktadan sonra da istesen de geri dönüş olmayacak.tabi bu yaşadığın gerçek bir aşksa...

#17 sagoo number one!!!

sagoo number one!!!

• Üyeler
  • 49 Mesaj

Gönderim zamanı 24.11.2006 - 23:41

sızın bu yorumlarınız hep onu haklı cıkartıo neden bole oluyo anlamıorum ???burda kotu soz soleyen o canımı yakan yıne o...
canı yanan benım ve gurur yapmakta hakkım ... gurr yapan herkes kaybetmek zorundamı :msn31:

İmzanızı Değiştirin..

#18 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 24.11.2006 - 23:46

burda haklı olanı değil haksız olanı söylüyorum ben.ve gururun hep kötü olan olduğunu bilenlerdenim. şu an senin canın yanmıyor,daha çok başlangıcındasın yanmaların. karar senin, yön verecek olan da sensin. keşke yardımcı olabilsem sana. ama kaybeden gururu seçen taraf değil. ilişki iki kişi ile yaşanır. ve bitecek olan bir ilişkide de kaybeden hep iki taraftır.

#19 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 24.11.2006 - 23:48

Birinin haklı oldugunu veya tersini sölemedik hiç yapılan hatanın gururun kötü bişi oldugu üzerine şu anda oda gurur yapmıomu sence ?
Direkt bunu onunla konusman lazım bence birinin haklı olup olmadıgı ile ilgili bir durum deil..

Yaptıgı tabiki yalnış bencede belii sınıf seviye ayrımı yüzünden.. Lakin onu sefiosan zaten sevdikleri ve sevmediklerini bilio olman gerekmezmi bunu o etapda degerlendir ve onun sevmediği şeyler olarak listene al ve ona göre davran oda arkadaşlarınla beraber olmana deil onlar iken orda olmamaya özen gösterirse sorun kalmaz gibi..

smiley-sport036.gif  

#20 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 24.11.2006 - 23:50

Söylediği şeyler canını çok yakmış belli, yakmalı da zaten ancak şunu hatırlatayım ki sen kızdığında istemediğin şeyler söylemiyor musun hiç, sonradan pişman olduğun şeyler mesela?
Eğer söylediklerinde ciddi olsaydı erkek arkadaşın o ayrılırdı senden, geri dönmeni istemezdi bence..

Ayrıca bir de şunu söylemeliyim, eğer gururun bu kadar ayakta ise aşık olduğuna inanamıyorum ben, kusura bakma ama bence aşk varsa gurur,prensip, bilmem ne hiç biri kalmıyor çünkü.....

In the end, it's not the years in your life that count.
it's the life in your years..