İçerik değiştir

Sayı 13: MaGaZiN

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 3 yanıt verildi

#1 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 09.11.2006 - 14:25

Engin Günaydın

O Hikayedeki Mal Benim..

Gönderilen Resim

Geçenlerde Engin Günaydın'ın stand-up gösterisine gittim..Bu adam cidden çok komik..Tam 2 saat boyunca sürekli gülüyorsunuz..Hatta gülmekten yanaklarınız ağrıdığını,kasım kasım kasıldığını falan hissediyorsunuz..Ya baştan giderken çok tereddütlü idim..Avrupa Yakasın'da komik diye hemen zıplayıp aldık bilet falan dedim kendi kendime..İzleyince adamın normalde de aynı mimik ve hareketlerini kullandığını gördüm.İnanılmaz doğal birisi.Tıpkı Burhan Altintop gibi..Aynı ses tonu,vurgulamalar falan..Baştan espiri falan sandım.Ama seyirci ile birebir diyaloğa geçtiğini görünce ay adam gerçektende böyle konuşuyomuş be dedim..

Neyse, o güne kadar ben Engin Günaydın'ı hep Erol Günaydın'ın oğlu sanmıştım..Aaa tipleride benziyor falan demiştim..Meğersem değilmiş..Adam 3-4 kere falan söyledi ben Erol Günaydın'ın oğlu değilim diye..Babası TCDD'de çalışan normal bir vatandaş,annesi (kendi tabiriyle yazıyorum) çarşaflı bir ev hanımı..Bir ağabeyi varmış..Elektrikçilik yapıyormuş o'da..

Gösteri tamamen Engin Günaydın'ın kendi başından geçenleri konu alıyor.Hayatta hepimizin başına gelebilecek , kendimizi mal gibi hissedebileceğimiz olayları konu alan bir gösteri..Arada sırada Avrupa Yakasından birkaç show sonuyor..Örneğin:
'' Hey Gerii,Vasganenoun'' gibi..ehehe biz tabi tüm seyirciler yerde..Aynen kendiside öyle tabii..Ya hayatımda yaptığım en anlamsız espirinin bu kadar çok sevilmesi cidden ilginç falan diyor..Hee bu arada dizideki Gaffur ile olan selamlaşmları ''Ölümüne kankayız'' , tamamen Peker Açıkalın'ın uydurması bişeymiş :P Kısaca Engin Günaydın İnanılmaz sevimli,samimi ama bir o kadarda utangaç birisi..Ve bence gelmiş geçmiş en iyi komedyenlerden biri olmayada en yakın aday...

Neyse bilmem pek magazin haberi gibi oldumu ama izlenimlerimi ve Engin Günaydın şahsını biraz anlatmak ,tanıtmak istedim..Beğenmişsinizdir umarım..
Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#2 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 09.11.2006 - 14:37

Ajda Pekkan ''Beni hayvan mezarlığına gömün''demiş..

Bu ilginç açıklamanın sebebide son dönemlerde artan gasp,cinayet,tecavüz gibi suçlardan dolayı Ajda Pekkan'ın sinirlerinin çok bozulmasıymış..Özellikle geçtiğimiz haftalarda meydana gelen 17 aylık bebeğe tecavüz haberinden sonra iyice bunalan ve sinirleri gerilen Pekkan'' Artık hayvanların insanlardan daha zararsız olduğunu düşünüyorum. Hayatım boyunca evimdeki hayvanlar beni daha iyi anladı. Onun için beni hayvan mezarlığına gömün! ” diyerek tepkisini dile getimiş..

Bencede haksız değil..Hayvanları bıraktılar artık bebeklere tecavüze başladılar..Ya bide bişey dikkatimi çekiyor..İşlenen suçlara bakınca,cinayet,tecavüz,gasp vs..Hep erkeklerin işleyip ,başını çektikleri suçlar..Acaba erkekler suç işlemeye daha mı yatkın varlıklar??Off tamam bi alakası yok magazin ile ama aklıma geldi birden,yaziim dedimm :P

* * *

Susuyorum..

#3 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 09.11.2006 - 19:16

Sony'in düzenlediği Play Station 3 tanıtımının partisi ünlü akınına uğramış..
Paris Hilton ve Nichole Richie'nin de bulunduğu partide, şarkıcı Diddy de yeni albümünü tanıttı. Playstation 3 oyun konsolu 17 Kasım'da ABD Ve Avrupa'da piyasaya çıkıyor.
Gönderilen Resim

Buraya ne zaman gelir acaba?

* * *

Susuyorum..

#4 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 10.11.2006 - 10:39

Son olarak ''Hokkabaz'' filmiyle gündeme gelen ve oyunculuğu ile göz dolduran Özlem TEKİN bu seferde aşk haberleriyle magazin haberlerinde boy göstermeye başladı..Şarkıcı dün gece,Popçu Ege ile yemek yerken objektiflere yakalanmış.Tabii hemen aşk dedikoduları çıkmış iki sanatçı hakkında ya ne yalan söyliim,ben pek inanmadım aslında bu habere..Yani Özlem Tekin ve Ege..Hiç alakaları olamaz gibi geliyor..Yanyana bile geldiklerinde aralarında ki fark gözüküyor zaten..Yaşam ve müzük alanındaki farklılıklarını anlatmaya gerek yok sanırım..İki ayrı dünyanın insanları onlar..Eros'un oklarına yakalanmış olsalar bile,yok uzun sürmez bu ilişki..

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

* * *

Susuyorum..