İçerik değiştir

Sayı 12: Harabe Magazin Servisi

• Yanıtlamak için giriş yapın
Bu konuya yanıt verilmedi

#1 Haberci

Haberci

Jurnalci

• Muhabirler
  • 8.175 Mesaj

Gönderim zamanı 02.11.2006 - 18:11

Harabenin saygıdeğer üyeleri tekrar sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duymaktayız.Yeni gelen yönetimle yaptığımız ve kıran kırana geçen ücret tartışmasını sonuca bağladıktan sonra yeniden sizlerle bir arada olmaktan mutluyum.(Bu arada diğer yazarlar para almıyorlarmış.Ne kadar sevildiğimi öğrendim bu sayede.Benim yazılarıma devam etmem için yapılan tüm çabalar… Gözlerim yaşardı inanın)

Bu hafta ki araştırdığımız kişiyi eminim ki hepiniz yakından tanımak istiyorsunuz.Kendisi forumun neşe kaynağı kişilerinden belki de en sevilen kişilerinden.Öberaaah ve tiiiimee denince akla gelen kişidir kendisi...

Kendileri forumun fizikçilerinden olup ( halen okumakta ama sabahları derslerine böyle gitmemeye devam ederse bu okul nasıl bitecek o da ayrı) aynı zaman da uzun zamandır özel dersler vermekte.Ayrıca kendileri müzikle uğraşmakta ( müzikle uğraşmak da ne demekse artık )Tabii bir de katanası ile kendi bacağını kesmekle…O ve nargile artık ayrılmaz bir ikili olmuştur.Sevdiklerinden öğrendiğimiz kadarıyla eğer onunla nargile içmeye gidecekseniz tercihi ona bırakmanız hatta o ne isterse aynısından istemeniz.Fantazi bilimkurgu serileri en beğendiği kitap türü.Hatta bundan önce ki ve şimdi ki nicki serilerin kahramanlarının ismi.(Artık hangi kitaplar onu da kendisine sorarsınız.Her şeyi de devletten beklemeyin ) Şimdi ki nickine silahşör denmesi çook hoşuna gidiyormuş  Efendim kendileri ayrıca trafikte hızlı ve güvenli olmayan bir şekilde araba kullanıp sonra da yok öyle bir şey demesi ile de tanınır.Ayrıca o kırmızı Micra’sına 7 kişi sığdırması ile de ünlüymüş.(Arabayı bilenler bu söylenenlerin ne demek olduğunu anlayacaklardır.Duyduk söyleyenlerin yalancısıyız)

Efendim bateri çaldığını bilmeyeniniz yoktur sanırım.( Bu arada yok mudur bi hayır sever bu güzel arkadaşa bi Roland TD-20S V-Pro alacak )Ayrıca kendi besteleri vardır ki söylenenlere göre gayet başarılıymış.Öyle ki çaldırdığı bestesi bile varmış.(Öğreniriz biz bakmayın öle ) Ayrıca blok flüt ve org çalmışlığı da vardır.Hep vokal olmak istemiş.( Bu arkadaşın gruba vokal lazımmış araştırmalarımızdan öyle öğrendik.Ünlü olmak isteyenler kendisine başvursun ) Dream theater sevdiği gruplar arasında şimdi hepsini yazmayalım diğerlerini de siz araştırın.Ama starbucks’dan frapaccino alıp gönlünü alabilirsiniz.Böyle de bir ip ucumuz olsun sizlere.Bu arada öğrendiğimiz kadarıyla turuncu rengi çok beğenmektedir kendileri.Yazmayacaktım ama shot bardağı aşırmışlığını söylemeden geçemeyeceğim işte…

AR-GE bölümünden sorumlu kişi olarak harabenin müstesna insanlarına yardımı bir borç bilen bu ince insana biz de bir Sylvia Saint armağan edelim artık O uzun kıvırcık saçlarını kestirmek zorunda kalmak en büyük korkularından birisi bunu da belirtelim de içimiz de kalmasın

Efendim kendisi arkadaşları tarafından gayet iyi kalpli bir insan olarak nitelendiriliyor.Hatta saflık derecesinde iyi olduğu da söyleniyor.Bundan kendisi en çok zarar görse de tüm harabe üyeleri olarak onu seviyoruz.Bir çok üye tarafından o Drizzt ya da Roland diye nitelendirilse de çok muhterem bir kişinin söylemiyle sadece kendisi olmuştur gönlümüzde…

Çocuk Esirgeme Kurumu ile yaptığı çalışmaları belki bilmeyenler vardır.Kendisi içimiz de ki en genç babadır diye düşünüyorum.Bugüne kadar kaç çocuğu olduğunu ona sorabilirsiniz.En çok onlardan ayrılmak zor geldiğini de öğrendik…

Hayatında çok hatalar yapmış olsa da şimdi çok mutlu bir birlikteliği olduğunu bildiğimiz bu güzel insanın yaşamında mutluklar ve diğer çalışmalarında başarılar dilemek isteriz Harabe Magazin Servisi olarak.
Gelecek sayımız da bir başka çook ama çok merak ettiğinizi düşündüğümüz bir diğer harabe üyesi ile bir arada olmak üzere küçüklerin gözlerinden büyüklerin ellerinden öper ….
Tamam ne kızıyorsunuz bir şaka yapalım dedik.
Bu arada herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun.Sağlıklı ve mutlu kalın bir sonra ki görüşmemize kadar.
Harabe.net Haber Servisi