İçerik değiştir

- - - - -

gofret estetik ameliyat oluyor

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 50 yanıt verildi

#41 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 16.11.2006 - 18:45

Hayırlı olsun sevgi tohumu..
Sırf bir kadın daha ne kadar güzel olabilir! merakımdan dolayı an itibariyle destekliyorum.
Çiçekler yollayacağız,çıkışta da gazetecilere haber vereceğim..
Endişen olmasın ,iyi şeyler düşünmeye çalış lütfen.
(Allahım kıskanıyor muyum ne ? )

''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#42 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 16.11.2006 - 19:39

tanrıçam herşey gönlünce olur inşallah .. salma hayek olayına gelince yani fena da olmaz hani *böö

#43 cengiz

cengiz

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 247 Mesaj
  • İlgi Alanları:müzik kitap din, astroloji astronomi

Gönderim zamanı 25.11.2006 - 13:29

3- pınar altug - aysun kayacı imaji ile sarısın mi olmalıyım?

fikirlerinizi yazar mısınız?

OSHO' dan

Çocukluğundan itibaren sana, “İsa gibi ol” ya da “Buda gibi ol” denildi.

Fakat niçin? Niçin Buda haline gelesin? Buda hiçbir zaman sen olmadı. Buda Buda’ydı. İsa İsa’ydı. Krishna Krishna’ydı. Niçin Krishna gibi olasın? Ne yanlış yaptın? Ne günah işledin ki Krishna olasın? Tanrı asla başka bir Krishna daha yaratmadı. O asla başka bir Buda, başka bir İsa yaratmadı, asla! Çünkü o, aynı şeyleri yeniden ve yeniden yaratmayı sevmez. O bir yaratıcı, o bir üretim hattı değil —Bir Ford gelir, diğer Ford, diğer Ford— Ford arabaları üretim hattından hepsi birbirinin aynı olarak iner durur.

Tanrı bir üretim hattı değildi. Orijinal bir yaratıcıdır: O asla aynı şeyi yaratmaz.

Ve aynısı değerli olmayacaktır. İsa’nın yeniden senin içine sığmaya çalıştığını bir düşün. Uymayacaktır! O modası geçmiş olacaktır, o antika olacaktır, o sadece bir müzede yararlı olacaktır, başka bir yerde değil.
Tanrı asla tekrar etmez. Fakat sana her zaman için başka birisi olman öğretildi. “Başka birisi ol; komşunun oğlu…komşunun oğlu gibi ol. Bak ne kadar zeki. Bak…şu kız ne kadar zarif şekilde yürüyor. Böyle ol!” Sana her zaman başka birisi gibi olman öğretilmiştir.

Hiç kimse sana kendin ol ve varlığına saygı duy; o Tanrı’nın bir armağanıdır dememiştir.

Asla taklit etme, sana söylediğim şey budur, asla taklit etme.
Kendin ol; bu kadarını Tanrı’ya borçlusun. İçten bir şekilde kendin ol ve o zaman özel olduğunu bileceksin. Tanrı seni çok sevdi bu yüzden sen varsın. Her şeyden önce bu yüzden sen varsın aksi taktirde olmazdın. Bu onun sana olan muazzam sevgisinin göstergesidir.
Ancak senin özel olman başka birisiyle kıyaslanamaz, bu sen komşularına, arkadaşlarına, karına, kocana kıyasla özelsin demek değildir. Sen basitçe özelsin çünkü sen teksin. Senin gibi olan tek kişi sensin. Bu saygının içinde, bu anlayışın içinde özel olmaya çalışma gayreti kaybolacaktır.

Senin tüm özel olma çaban bir yılana bacak takmak gibidir. Yılanı öldüreceksin. Sen düşünürsün ki…yılana olan şefkatin nedeniyle bacak takıyorsun. “Zavallı yılan, bacakları olmadan nasıl yürüyecek?” Sanki yılan bir kırkayağın eline düşmüş gibi. Ve kırkayak yılana büyük bir şefkat duyarak şöyle düşünür, “Zavallı yılan, benim yüz tane bacağım var onunsa hiç yok. Nasıl yürüyecek? En azından beş tane bacağa ihtiyacı var.” Ve şayet o, ameliyatla yılana birkaç bacak takarsa yılanı öldürecektir. Yılan olduğu haliyle mükemmeldir, onun hiç bacağa ihtiyacı yoktur.

Sen olduğun halinle mükemmelsin. Kişinin kendi varlığına saygı duyması diye buna derim.

Ve kişinin kendisine saygı duymasının ego ile hiçbir ilgisi yoktur, unutma. Birisine saygı duymak kendi kendine saygı duymak değildir. Bir kimseye saygı duymak Tanrı’ya duyulan saygıdır. O yaratıcıya saygı duymaktır çünkü sen sadece bir resimsin; onun resmi. Resme saygı duyarak sen ressama saygı duyarsın. Saygı duy, kabul et, fark et ve tüm bu aptalca özel olma gayreti kaybolacaktır.
"Sen"im ben!... Sen, diye bakma bana. A.H.

#44 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 25.11.2006 - 13:56

*böö *ühü *böö

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,
CHP olmadan ATATÜRK’Ü sevebilirim...

#45 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 25.11.2006 - 18:31

Asla taklit etme, sana söylediğim şey budur, asla taklit etme.
Kendin ol; bu kadarını Tanrı?ya borçlusun. İçten bir şekilde kendin ol ve o zaman özel olduğunu bileceksin. Tanrı seni çok sevdi bu yüzden sen varsın. Her şeyden önce bu yüzden sen varsın aksi taktirde olmazdın. Bu onun sana olan muazzam sevgisinin göstergesidir.
Ancak senin özel olman başka birisiyle kıyaslanamaz, bu sen komşularına, arkadaşlarına, karına, kocana kıyasla özelsin demek değildir. Sen basitçe özelsin çünkü sen teksin. Senin gibi olan tek kişi sensin. Bu saygının içinde, bu anlayışın içinde özel olmaya çalışma gayreti kaybolacaktır.

waaay lafi koymusun cengiz
tam 12 den vurmusun da denilebilir..

25 kasim itibariyle (bugün yani) sabah saat : 9.00 da ameliyatim vardi. cuma günü tahlillere gittim. sekerim, tansiyonum hersey düstü, kan tahlillerimde demir eksikliginden baska birsey cikmadi ama heyecanim vardi.
ben koyun gibi ordaydim ve kendim ihala sorgulamaktaydim.
olmali mi olmamali mi.. olmali mi olmamali mi..
saglik nedeniyle zaten olamadim.
ve AMELIYATI ERTELEDIM.

ardindan doktorum her ne hakka hizmet ise ben vazgectikten sonra beni 3 kere arayip 3.600 olan ücreti 2.600 ytl ye cekti.

karmasik isler.
estetik icin yorum yapan herkese cok tesekkür ederim. pazartesi resmimi koyucam buraya. sirf yorum yaptiginiz icin..
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#46 DKNH

DKNH

εїз Black Mamba 24 km/h hız yapar..

• Muhabirler
  • 9.404 Mesaj

Gönderim zamanı 08.01.2007 - 20:42

hiç estetik yaptırmıs bir estetik cerrah gördünüz mü yada hiç laser ameliyatı olmus bir göz doktoru yapmayın allah aşkına siz anestezi almayı ne zannediyorsunuz
dünyanın en büyük risklerinden biridir
bir sağlıkçı olarak hiç bir sekilde ömermiyorum ve tavsiye etmiyorum ki insanlar sizi güzel buluyorlar okudugum iletiler kadarıyla *zong
Gönderilen Resim
Yoktun ve Tanrı bu ihtimalden hiç bahsetmemişti....

#47 DKNH

DKNH

εїз Black Mamba 24 km/h hız yapar..

• Muhabirler
  • 9.404 Mesaj

Gönderim zamanı 27.08.2007 - 14:17

ilk üye oldugum gün yorum yapmısım
ne oldu sonuc
Gönderilen Resim
Yoktun ve Tanrı bu ihtimalden hiç bahsetmemişti....

#48 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 26.09.2011 - 11:15

sonuç ne oldu?

#49 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 26.09.2011 - 20:04

bir arkadaşım yaptırdı; kendisi 45 yaşında. yağ aldırma, göğüs ölçüsü değiştirme
şeyleri de yaptırmıştı o; son yaptırdığı yüz estetiği. ameliyat olduğu günün gecesi
yüzü çok ağır bir kazadan çıkmış ve tahrip olmadık yeri kalmamışcasına
sarılıydı, haftalarca giderek azalan bandajlarla gezdi, özellikle göz çevresinde bi
sürü şişlerle, buzlar, pomatlar, jeller, doktor kontrolleri, bilmemneler...yanlış
hatırlamıyorsam 5-6 ay kadar, göz çevresindeki tuhaf görüntü düzelmedi,
göz çevresinin şiş olmasıyla kendisinin japon, çinli falan olması karışımı bir
görüntü. aslında tam olarak hiçbir zaman düzelmedi, hâlâ; başlangıca kıyasla
çok çok hafif olmasına karşın, bi gariplik var ve şimdi de onun düzelmesi için
'basit bir operasyon' yapılacak.

görüntünün toparlanması, doktorun vaad ettiğinden çok daha uzun sürdü.

olduğundan 10 ile 15 yıl arasında daha genç görünmesi şeysi ise; hiç olmadı,
ben 46 yaşındayım mesela, o ameliyattan, o kadar masraf ve eziyetten sonra
kesinlikle benimkinden daha kırışıksız bir cildi var, o da olmazsa yuh artık zaten :P,
ama doktorun söylediği kadar gençleşmiş bir görüntü sözkonusu değil.

sonuç: 5-6 bin lira harcamıştı galiba, ki daha yüksek bir tutardan başlayarak
düşülmüş bir tutar bu; bende öyle bir ameliyata verilecek öyle bir para yok, olsa
da vermezdim. belki daha basit bişeyler, belki, madem ki param var; pahalı
kozmetikler falan alırdım ama o ameliyatı olmazdım. bir gözlemin üstüne söylüyorum
bunu; olmazdım.

ayrıca : hangisi olduğunu unuttum, ünlü bir kadın artistin resimli bir haberine
toslamıştım bir ara ben. kerelerce böyle bi ameliyatlar olmuş, sonunda cildi
bayaa bi beter hale gelmişti. bir kere daha; sonuç : ben böyle birşeyin günah
kısmıyla pek alakası olmayan bir insanım; ama yaradılışla fazla oynamanın bir
noktada boku çıkıyor galiba, abartmamak lazım sanıyorum.

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...

#50 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 26.09.2011 - 20:13

şu da vardı aklımda; o kadın artistin haberini okuyunca düşünmüştüm ki;
bu kadın servet sahibi, mutlaka hastanelerin, ameliyathanelerin en hijyeniği,
konuyla ilgili doktorların en kalitelisi, ne bileyim; kozmetiklerin en pahalısı,
en yeni teknoloji olanı, vs...demek ki, bi yere kadar. =)

bi de; alinda'nın 'siz anestezi almayı ne zannediyorsunuz allaaşkına?'
şeysini dikkate almak gerekir herhalde, 'biliyor da söylüyor' durumu
sözkonusu ne de olmasa. alinda nerede; bu arada? Gönderilen Resim

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...

#51 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 26.09.2011 - 20:38

tekrar olacaksan selülitlerini aldır yaaa :)

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...