İçerik değiştir

- - - - -

estetik ve güzellik

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 6 yanıt verildi

#1 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 21.10.2006 - 15:03

öncelikle pskikolojik bir rahatsızlık hatta bazen hastalık haline gelen estetik güzelligimiz hakkında sormak istedigimiz soruları burda paylaşalım.

benim henüz takıntı ama acil tedavi edilmezsem hastalık olmaya baslayacak olan bazı güzellik sorunlarım var.
arkadaslar (cok ciddiyim)
ssk nin ücreti karsılaması şartıyla burun ve göz altı, gerektiginde gögus ameliyat ıyapan istanbulda bazı hastaneler var. bunların telefon numaraları veya site adreslerine ulasmam icin bana yardımcı olur musunuz?
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#2 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3.241 Mesaj
  • İlgi Alanları:Tenis , Body Building , Kick Boxing , Müzik dinlemek , Gaz'lamak .

Gönderim zamanı 22.10.2006 - 19:53

estetikle alakası varmı tam bilmiyorum ama ben göğüs bölgemde kıl filan olmasın istiyorum :) veet denen bir ürün var , kullanmadım korkuyorum çünkü vitamin vs içeriyor ? bu daha da beslemez mi ? :)
<!--aimg-->Gönderilen Resim<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->

#3 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 26.10.2006 - 09:54

sevgili guide
bu konuyu sifreli olan bölümde erkek arkadaslarında tartışırsan daha iyi olur.

ciddi bir soru sordum ve su an takıntı haline gelen bu konu ilerde hastalığım olacak. geyik olarak görülmesi hiç de hoşuma gitmiyor.
bilmem anlatabildim mi .)
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 26.10.2006 - 10:14

Estetik ameliyatları SSk karşılamıyor bildiğim kadarı ile. Ben de bir ara araştırmıştım ama bulamadım.
Teyzem gögüs kanseri idi. Gögsü alındıktan sonra protezi ssk estetik bu diye problem cıkarmıştı. Ama neyseki sonunda ödettiler. Sanırım bi şekil de kaza ya da sağlık acısından rahatsızlık vermediği sürece yapmıyolar. Ama yine de iyice bir araştırmak lazım belki de değişmiştir.

#5 cengiz

cengiz

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 247 Mesaj
  • İlgi Alanları:müzik kitap din, astroloji astronomi

Gönderim zamanı 04.11.2006 - 15:13

öncelikle pskikolojik bir rahatsızlık hatta bazen hastalık haline gelen estetik güzelligimiz hakkında sormak istedigimiz soruları burda paylaşalım.

benim henüz takıntı ama acil tedavi edilmezsem hastalık olmaya baslayacak olan bazı güzellik sorunlarım var.
arkadaslar (cok ciddiyim)
ssk nin ücreti karsılaması şartıyla burun ve göz altı, gerektiginde gögus ameliyat ıyapan istanbulda bazı hastaneler var. bunların telefon numaraları veya site adreslerine ulasmam icin bana yardımcı olur musunuz?

selam tanrıca
kusura bakma ankarada değildim yazını geç okudum

Daha evvel formdada belirtmiştim dini konuda fetva makamı Resululahtan sonra bitmiştir. Herkes Kuran ve sünneti okuyup kendi kararını kendisi vermek zorunda.

Allah herkesi ayrı ayrı özellikte yaratmıştır. dolayısıyla bence sen mükemmel bir insansın. lütfen öncelikle kendini özündeki güzellikleri tanı görmeye çalış.

Formdaki resmimde belli olmuyor ama; benim burnum eğri aşşağı doğru biraz sarkık ben bu halimi seviyorum sorun etmiyorum 17-18 yaşlarında bir sivilce çıksa veya gözümün altındaki çok azda olsa mor halkalar o zamanlar beni çok üzüyor ço büyük bir sorunmuş gibi geliyordu....

Ama şimdi bakış açım öyle değiştiki! kendimde çirkinlik görmediğim gibi etrafımdada çirkin görmemek beni çok mutlu huzurlu ediyor

Peygamber efendimiz birgün sahabesiyle giderken köpek leşiyle karşılaşmış etraftakiler kokudan çok rahatsız olmuşlar.. Resulullah a.s ise köpeğe yaklaşmış ve "ne güzel dişleri var"demiş bu bakıştaki güzellikten güzel olanı görmekten kaynaklanıyor. hani bir arkadaşa ne kadar güzelsin dediğimizde bazılarının söylediği " o senin güzelliğin" sözü gerçekten doğru bir söz "daha evel yazdığım leyla mecnun aşkın'da"da bu bakış açısı saklı...

İşin özü bana göre tanrıça!
senin kalbin çok temiz lütfen kalbine danış içinle konuş "özün sana rabbinin seslenişidir" içindeki sese kulak ver sonra seni hangisi mutlu edecekse ona karar ver şunu hiç unutma dinde bize "günah ve sevap" diye tarif edilen fiiliyatların hepsinde bizim mutluluğumuz ve mutsuzluğumuz saklıdır.

Eğer şu anda mutlu isek cennetteyiz ve sevap içindeyiz. yok eğer birşeylere kızıp herşeyi eleştirip olduğu gibi kabul etmiyorsak mutsuzluğumuz (cehennem )hayatımız bu dünyada olduğu gibi sonraki boyuttada bitmeyecek demektir.

Belki sen buldun ama ben yinede vereyim bazı adresleri

Http://www.clinicistanbul.com/ Tel: 0212 217 37 37
Http://www.jfkhastanesi.com/ Adres : Talatpaşa Bulvarı, Begonya Sokak,
No: 7-9 Bahçelievler 34590 İSTANBUL Tel : (0212) 441 41 42 (pbx) Faks: (0212) 441 13 00

sevgilerimle
cengiz
"Sen"im ben!... Sen, diye bakma bana. A.H.

#6 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 04.11.2006 - 16:17

*saksak
''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#7 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 04.11.2006 - 18:49

cengiz haklı aslında...
Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?