İçerik değiştir

- - - - -

Bu aralar ne oynuyoruz ?

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 41 yanıt verildi

#1 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 15.10.2006 - 16:39

Böyle bir başlık açılmamış sanırım.
Bu aralar ne oynuyoruz,ne tavsiye ediyoruz vs..

Black&White
Thief 3 - Dark Project (sardı..)
Pirates Of The Caribbean 2 (yeni indirdim çok bakamadım)
The GodFather (bitmek üzere..)

''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#2 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 15.10.2006 - 16:44

King, Anastra :P

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#3 Prozzi

Prozzi

The aTTaLiaN

• Üyeler
  • 1.801 Mesaj
  • İlgi Alanları:Futbol

Gönderim zamanı 15.10.2006 - 16:56

Okey oynuyoruz, Tavsiye ediyoruz :P
Sana Bitti Diyen Kim ? Ben Sadece Git Demiştim!!!

#4 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 15.10.2006 - 16:59

Hala Counter Strike oynuyoruz.
Arada Need For Speed Most Wanted.
Bir arada Call of Duty oynamıştım.

Oyun oynamayı pek sevmem ama can sıkıntısı.

Değişiklikler Kaydedildi...

#5 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 15.10.2006 - 17:24

King, Anastra 

Okey oynuyoruz, Tavsiye ediyoruz

:huh:
Süper valla çağırın bende oynayayım sayın geyik arkadaşlar
''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#6 Prozzi

Prozzi

The aTTaLiaN

• Üyeler
  • 1.801 Mesaj
  • İlgi Alanları:Futbol

Gönderim zamanı 15.10.2006 - 17:27

java ile ilgili sorunlarım var halledince ilk işim sizi çağırmak olucak :huh:

Bu mesaj Mel G. tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 15.10.2006 - 17:30

Sana Bitti Diyen Kim ? Ben Sadece Git Demiştim!!!

#7 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 15.10.2006 - 17:40

biz prensip olarak kısları kağıt oyunlarına almıyoz kusura bakma :huh:

Pc oyunu ise NBA06

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#8 KaKTüS

KaKTüS

Fethiye'li...

• Dokunulmazlar
  • 6.837 Mesaj
  • İlgi Alanları:okumak&yazmak

Gönderim zamanı 19.10.2006 - 03:32

harmandalı,zeybek falan....
öle karışık takılıyos işte... :)
geldin.buldun...Gönderilen Resim...sevdim.güldüm...

#9 Zetro

Zetro

<3 Death Wish

• Üyeler
  • 1.108 Mesaj
  • İlgi Alanları:FRP, Rock Müzik, Bilim Kurgu, PC Games....

Gönderim zamanı 19.10.2006 - 05:19

Oyunları bırakmak için psikolog yardımı almayı planlamaktayım, şu an için ise:

Most Wanted: Linko (en iyisi o) (en iyisi o) uyuzuyla araba yarıştırıyoz, solo ise polislerden kaçmak hoş ama en fazla yarım saat sonra bayıcı

Warhammer 40K, Dawn of War: Bu linkoyu yeniyom ben, Eldar alıyo avatar filan basıyo ama fıss Space Marine rulez, solo olarak görevleri yapmak çok zevkli, sonra bir kaç death maç gayet güzel bir starateji ama görevlerden sonra sıkmaya başlıyo Linkoyu yenmek ise 2 saat filan en fazla

Red Alert 2: Eski bir oyun bitireli yıllar oldu (3-4 yıllı var) ama arada Linkoyu yenmesi güzel (bu oyunda 1 kere yenmişiliği varmış (hatırlamıyorum kesin hile yapmıştır) hakkını yemiyelim)

Knight Empire: (esas adı Knight Online) lvl 63-65 filan olduk uzun zaman oynadık sıkıldık, zaten oyun sıkıcı salak bişey heryeri bug, deli lag var ayrıca dupe almış başını yürümüş kosp ise yapmayanı dövüyorlar kısacası bıraktık. Ayrıca pahalı 9 dolar aylık, bu kadar bakımsız bir oyuna verilmez ama PvE si zevkli oluyor bazen

World of Warcraft: Bırakma aşamasındayım anlatmak istemiyorum makale çıkar burda, çok güzel çok zevkli dehşet bişey tavsiye olunmaz...

Mayın tarlası: yenerim, iddalıyım 7-42-143 saniye rekorlarım

CAll of Duty 1-2 : 2şer günde bitti 2 oyunda single playerı çok sağlam ve çok güzel özellikle COD2 baya güzel grafik ve ses açısından. Multide ise bana botlar filan çok yavaş geldi...

Counter Strike: şu ünlü oyun arasıra açarım ama botlar çok yavaştır sıkılırım

Quake3: Halen devam, şu an bir haritaya sardım baya zevkli, botlar azcık salak ama hızları gayet iyi (Mel G. yi filan yenmişliğim var ama o sayılmaz noob daha)

Diablo2: Hilesiz hurdasız lvl88 barbar ve lvl70 amozonum var, klasik hack and slash can sıkıntısına birebir ben bi diablo kesem demek zevkli bir yarım saatir size herşeyi unutturur (1.11 i yükledim o patch hakkında bilgim yok)

Freelancer: Çok ama çok güzel alın oynayın daha basit bir uzay smilasyonu yok(3-4 tuş ve mause ile dehşet pilot olabilirsiniz) hatta uzay geminize takla bile attırabiliyorsunuz, ticaret yada korsan avı çok güzel ama bitirince yeniden oynamak pek gelmiyor insanın içinden, genede arada sırada görev yaparım.

Mech Warrior serisi: iyi bir joistik varsa elinizde başka oyunlara pek sarmazsınız, kalvye-mouse kobinasyonu biraz zayıf o yüzden pak oynamadım ama, arkadaşımda oynadığım sürede joistikten çok zevk aldım iyi oyun....

Vietcong: Oynadığım en iyi fpslerden, bitti ama bazı görevleri yeniden yapıyorum genede çok zevkli ve tarih ile uyumlu... "spoiler: sonunda mecburen yeniliyorsunuz." En son seviyede baya zor fps ye yeni başlıyanlar (böle bi yakıştırma varmı bilmiyorum herkes 1 kere counter oynamıştır ama) son seviyede ilk görevi gecemez ben ise son görevlerde 1-2 kere öldüm o kadar yani...

Black Havk Down: Filmini severim (5-6 kere izledim)oyunu ise fena değil sırf filmi için aldım 3/5 veririm not olarak, yetenek istemiyo alın düşman öldürüm biraz kolay, ama helikopterdan yada ciptin tepesinden ateş etmesi güzel...

Swat 3-4: sadece 3 ve 4 ü oynadım 4ü hala oynarım 3 artık sıktı çok oynadım, gayet iyidir, başka 3. person shotera gerek yok en iyileri ve içinde bulmaca yok en azından , tavsiye ederim sizde kendinizi sınarsınz mouse-klavye hakimiyetiniz ne kadar refleksler ne kadar güçlü, çünkü tek mermilik canınız var ve o tek mermi dikkat etmezseniz 5. saniyede tam kafanızda, en çok öldüğüm solo oyundur ama hiçbir görevi kaybetmeden bitirdim xD swat 3 den alışkanlık var... :)

Sanırm bu kadar yeter daha buraya en az 50 oyun yazarım ama bu aralar bunları oynuyorum ve bitirdikten sonra arasıra yükleyip oynadığın oyunlar bunlar sanırım (4-5 tane daha çıkar aslında aklıma gelmedi)

Spor oyunlarını sevmem oynamam (futbol,basketbo vs...) gereksizdir sıkıcıdır, SimCity, Sims, Black and White vs... gibi oyunlarıda sevmem yada Inceredible Creatures gibi oyunları, Araba yarışlarınıda sevmem (most wanted işte oda Linko (en iyisi o) (en iyisi o) beni bi yerde yensiz, depresyona girmesin diye), Tief yada Monkey Island tarzı oyunlarda bayar piksel avcılığı yapmak gereksiz, God Father yada Gran Tief Auto gibi oyunlarıda sevmem içinde araba barındırıyor, xD Hitmen tarzı 3. person shoterlarıda sevmem bulmaca filan çözdürüyolar aksiyon az... vs...

not: gene yazarım uyku tutmadı, hafıza biraz zayıf şu an ve son not sadece iyi vakit geçirmek için oynayın benim gibi iş haline getirmeyin, ben para kazanadım ama siz kazanırsanız o zaman bence dünyada ki en iyi mesleği yapıyorsunuz demektir.

:)

Don't worry about tomorrow
Take it today
Forget about the tip
We'll get hell to pay

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 19.10.2006 - 09:14

Sims 2
Travian

Şunları birleştirsek de kocaman ailemle birlikte minicik köyüme yerleşsem :P

Bilyoner de oynuyom :P

#11 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 19.10.2006 - 15:38

PES (PS)
Most Wanted(PS)
Championship Manager 2001-02 (PC)
Sim City 3000 (PC)

son iki oyun aşktır başka bir ismi yoktur, bırakamadım 25 senedir....25 sene peh o kadar oldu mu ya...

Bu mesaj Denio tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 19.10.2006 - 15:38

Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#12 Sphagetti

Sphagetti

Küçük Haylaz :)

• Üyeler
  • 3.305 Mesaj
  • İlgi Alanları:&quot;Sadece Harabe.net&quot;

Gönderim zamanı 19.10.2006 - 21:15

Prince of Persia - The two Thrones
Arada sırada Red Alert 2
The Sims 2 - Family Fun Stuff
Eski ama eğlendiriyor Stronghold - Crusader
Bazen de tek bir savaş yapmak için yüklüyorum; Age of Empires 3

Beklenen;
Need for Speed Carbon
*böö
!

#13 linko

linko

Sihirli lamba

• Üyeler
  • 483 Mesaj

Gönderim zamanı 20.10.2006 - 18:12

Warhammer 40K, Dawn of War: Bu linkoyu yeniyom ben, Eldar alıyo avatar filan basıyo ama fıss Space Marine rulez, solo olarak görevleri yapmak çok zevkli, sonra bir kaç death maç gayet güzel bir starateji ama görevlerden sonra sıkmaya başlıyo Linkoyu yenmek ise 2 saat filan en fazla

eskidendi o şimdi güveniyorsan kendine gel kapışalım *lol

#14 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3.241 Mesaj
  • İlgi Alanları:Tenis , Body Building , Kick Boxing , Müzik dinlemek , Gaz'lamak .

Gönderim zamanı 22.10.2006 - 19:38

hep ogame :wtf:
<!--aimg-->Gönderilen Resim<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->

#15 dramaqueen

dramaqueen

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 395 Mesaj
  • İlgi Alanları:badminton,yüzme,bilgisayar oyunları+king,batak,ihale tarzı kağıt oyunları,muhabbet,çocuklar,kişisel gelişim,nadiren kitaplar,psikoloji,ingilizce,tatlılar...

Gönderim zamanı 22.10.2006 - 19:53

-King
-Batak
-Tavla
CM 2006
-Elemental Evil
-Kral oyunda abuk sabuk oyunlar oynuyorum:)
-Counter'ı internetten oynasam internet limitini aşar mıyım acaba?Zaten her ay fazlasıyla aşıyorum :wtf:
İMZA

#16 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3.241 Mesaj
  • İlgi Alanları:Tenis , Body Building , Kick Boxing , Müzik dinlemek , Gaz'lamak .

Gönderim zamanı 22.10.2006 - 19:55

aşar tabi , çünkü sürekli ve yoğun şekilde veri alıyorsun :) ben iki aya kadar sürekli oynuyordum da artık kastı beni :):)

#17 dramaqueen

dramaqueen

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 395 Mesaj
  • İlgi Alanları:badminton,yüzme,bilgisayar oyunları+king,batak,ihale tarzı kağıt oyunları,muhabbet,çocuklar,kişisel gelişim,nadiren kitaplar,psikoloji,ingilizce,tatlılar...

Gönderim zamanı 22.10.2006 - 20:01

:) :) Ben hep hevesle alıyorum oyunları ,çok çabuk bıkıyorum,tam istediğim gibi birşey bulamadım sanırım .. :( ühüüü,ben de deli gibi kendimi kaptıracağım oyun istiyorum..
İMZA

#18 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3.241 Mesaj

Gönderim zamanı 22.10.2006 - 20:21

ogame verelim sana :) internetten oynanan bir strateji oyunu , haberin yokmu senin :)

#19 dramaqueen

dramaqueen

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 395 Mesaj

Gönderim zamanı 22.10.2006 - 20:24

aaaa,hayır ben de ne bu ogame diyordum..yeni bir akım başlamış dimek ki :) nasıl bağımlısı olabilirim bu oyunun peki :) nereden giriyoruz..?
İMZA

#20 Sürmenaj

Sürmenaj

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 337 Mesaj

Gönderim zamanı 22.10.2006 - 20:27

ben de total war oynuyorum
nostalji yapıyorum :)
''UMUT KÖTÜLÜKLERİN EN KÖTÜSÜDÜR,ÇÜNKÜ İŞKENCEYİ UZATIR'' F.N