İçerik değiştir

- - - - -

Reel'de Gözünüze Çarpanlar. :)

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 11 yanıt verildi

#1 id

id

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.185 Mesaj

Gönderim zamanı 24.09.2006 - 21:08

şimdi arkadaşlar olay şu ; hepimiz gün içinde farklı olaylara yada kişilerin ilginç konusmalarına tanık oluyoruz. yolda yürürken,otobüste,trende vs... Bize ilginç yada komik gelebilecek bi takım dialog yada davranışları burada sergilememiz sizce nasıl olur ?

Ben Başlim ; ( bence üzücü bi durum ) geçen b.köy meydanda sanırım akıl hastası bi kadındı 30-35 yaşlarında 3-4 tane polis aracının önüne yaklaştı kedi kendine bişiler söylerken birden pantolonunu indirip meydanın ortasına sanki ben böyle hayatın içine zıcarım der gibi tuvaletini yaptı ve çekip gitti. ben çok şaşırdım. asıl ilginç olan ise polislerin müdehale etmeden izlemesi idi....

Sıra sizde. :)
utter nonsense

#2 kara

kara

--giz----kara--

• Üyeler
  • 11.365 Mesaj

Gönderim zamanı 05.03.2007 - 15:33

ilk gördüğümde nie kimse bişi yazmamış ki dedim... sonra düşündüm aklıma hiç bişi gelmedi buraya yazıcak... amaaa

cuma akşamı semtimizde bulunan alış veriş merkezine gitmiştim... bi güzel alacaklarımı aldım servislerin olduğu yere doğru gittim... neyse servis beklersen... alış veriş arabalarının sesiyle karışık iğrenç bi gaaarrrklama... anında durakta bekleyen müşterilerin hepsi susup birbirlerine baktı... ve olayın asıl kahramanı terbiyesiz insan sanki bunu yapan kendisi değilmiş gibi... hiç oralı olmadan yoluna devam etti...

#3 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 05.03.2007 - 15:36

iyide canlarım bunlar dumurlar işte *uhuhu
Sen benim herşeyimsin, hayatımın herşeyi sensin

Gönderilen Resim

#4 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 05.03.2007 - 15:42

Dumura alsak daha mı iyi olur ki ?

Değişiklikler Kaydedildi...

#5 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 05.03.2007 - 21:44

fatura yatırmak için belediyenin ptt koluna gittim. nedense çok sıra vardı :P sabah 10 da gttim. bekle allah bekle saat 11.30oldu. sıra tam bana gelecek ki yan tarafta sandalyelerde oturan çarşaflı bi hatun gelip senden öncekinin arkasında ben vardım oturmuş sıramı bekliyodum demesin mi *zong
ben orda saatlerdir ayakta bekliim kamburum çıksın! hatun orda oturmuş lif örsün! cıngar çıkardım! saydım sövdüm :huh: hatun sırasını bana verdi *uhuhu
Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#6 kara

kara

--giz----kara--

• Üyeler
  • 11.365 Mesaj

Gönderim zamanı 26.03.2007 - 11:59

keşke çarpmasaydı gözüme... öğğğk...

eski mesai arkadaşım olur kendileri... bi evrak için onun bulunduğu yere girmek zorundaydım... cam bi bölme var bulunduğu yerde... bende ordan geçiyorum hep... neyse... koridora sırtı dönüktü... ya iğrençti yaaa... burnunu karıştırıoduuuu... inanamıyorum... ama düşününce erkekler bunu hep yapıo... iğrenççççç... öğğk... kusabilir miyim...

#7 BucuK

BucuK

: вєş’є вєş vαя :

• Dokunulmazlar
  • 6.410 Mesaj
  • İlgi Alanları:* qαγєτ ίlqίsίz *

Gönderim zamanı 26.03.2007 - 13:09

erkekler bunu hep yapıo... iğrenççççç... öğğk... kusabilir miyim...

bir kişiden tümünü genellemek çokk yanlış :P erkek kadın veya her neyse

olaya gelince:
amca oğlu ve ben geçen hafta evden bi sigara içmek ve biraz yağmur havası almak için çıkmıştık. eve dönüş yolunda bir bayana ratsladık daha doğrusu o bize rastladı ::
elinde üç tane poşet karşıya geçti ve
-gençler şunları götürmeme yardım eder misiniz? dedi
bizde -masum köylüler- başımıza ne geleceğinden habersiz tabi dedik aldık işte kadına eşlik ediyoruz
-nereye gidiyorsunuz dedi
bende dolaşıyoruz siz nereye gideceksiniz dedim tam dediğim anda çöpün hemen yanında sessiz kalarak cevap verdi
- yavrum o poşeti getiri misin?
çöpün biraz ilerisinde kadın elimizden aldığı poşeti açıp içindeki etleri ayıklamaya başladı tabi biz dumur
meğerse kadın söylediğine göre çoğu akşam sokak hayvanlarını beslemek için belirli (genelde çöp kenarlarında) yerlere et koyuyormuş

amca oğlu alttan ulan çattık hadi bırakıp kaçalım diyo bir yanda o kadın
neyse dedim ilerde bırakırız ama ne mümkün!

5-6 yere daha et ayıklayıp yolumuza devam ederken o da başından geçenleri anlatıyordu tabi ne benim ne de şahinin aklında kalmadı konuştukları
kadını bıraktıktan sonra konuştuğumuzda ne diyordu diye sordum ama o da benim gibi ıssız bir yere çekip bizi keseceğini ve kedilere yedireceğini düşünüyormuş :(

neyse fatihten yeşil tepeye kadar kadını götürdük ve bir ara bahsettiği küçük kediyi gördü
aman tanrım! bu ne sevgi o kediyide elleriyle besleyerek oradan da ayrıldık

yaptığımız iyliği kadın hakkındaki kötü düşüncelerle yok ettiğimizi farkettik ve tam müsade isteyeceğim zaman o şuraya bırakın yeter dedi ve selamlaşıp uzaklaştık

biraz yorulduk ama olsun
hayatımızda iz bırakan biri oldu şimdi ve daha sonra "hayvan sever" duyduğumda hep o kadın aklıma gelecek...

#8 kara

kara

--giz----kara--

• Üyeler
  • 11.365 Mesaj

Gönderim zamanı 26.03.2007 - 13:16

erkekler bunu hep yapıo... iğrenççççç... öğğk... kusabilir miyim...

bir kişiden tümünü genellemek çokk yanlış :( erkek kadın veya her neyse

diiiii miiiii buçuk... ne kadar yanlış genelleme yapmak... buna tepki vermesi gereken sen değildin ama neyseee... :P

#9 BucuK

BucuK

: вєş’є вєş vαя :

• Dokunulmazlar
  • 6.410 Mesaj
  • İlgi Alanları:* qαγєτ ίlqίsίz *

Gönderim zamanı 26.03.2007 - 15:04

ben değilsem başka birini çağıralım o tepki versin bea *uhuhu

Edit: Alıntı işlevinin gereksiz yere kullanımı

Bu mesaj wildrose tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 26.03.2007 - 15:21

#10 kara

kara

--giz----kara--

• Üyeler
  • 11.365 Mesaj

Gönderim zamanı 03.04.2007 - 09:19

2 nisan 2007 sanırım eskişehire yaklaşıoduk...
tekli koltukta oturan biri kendi kendine kahkaha atar gibi gülmeye başladı... kim bilir rüyasında ne görüyordu... *fiuv ... tabi bende eğlip (hiç yapmam ama uyku sersemi yaptım) adama baktım... adam uyandı tabi o sırada benim baktiğimi gördü... nasıl toparlandığımı bilemedim... yani öyle baktığım için çok utandım... :tomato:

#11 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 04.04.2007 - 05:18

keşke çarpmasaydı gözüme... öğğğk...

eski mesai arkadaşım olur kendileri... bi evrak için onun bulunduğu yere girmek zorundaydım... cam bi bölme var bulunduğu yerde... bende ordan geçiyorum hep... neyse... koridora sırtı dönüktü... ya iğrençti yaaa... burnunu karıştırıoduuuu... inanamıyorum... ama düşününce erkekler bunu hep yapıo... iğrenççççç... öğğk... kusabilir miyim...

valla geçen gün trafikteydim.. şöyle hafifçe başımı sağ çevirdim.. amanın o da ne kadın burnunu karıştırıyor.. evet yanlış duymadınız ;) kadın burnunu karıştırıp leblebi üretimine başlamıştı.. ben ise gözlerime inanamadım...

hep erkekler leblebi üretmiyormuş onu da öğrenmiş olduk..

not: Olay çorum da değil, istanbu'da geçiyordu :)

#12 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 27.09.2007 - 09:03

yolda seyahat sırasında, uzun veya kısa mesafede konuşmayı hiç sevmem.
otobüsle Ankara'ya giderken, yanıma 20li yaşlarda bi kız oturdu. daha koltuğa otururken,hüffff çok sıkıcı yollaar diyerek, bütün yol boyunca konuşacağı sinyalini verdi .
ilk sorusu "nereye" oldu. dedim Ankara'ya
sonraki sorusu "neden" oldu. kısaca söyledim ve hafifçe cama doğru döndüm, benim için konuşma bitmiştir anlamında. ama onun için bitmemiş. "ben de Ankara'ya gidiyorum, yarım kalmış bi işimi halletmek için" *heyo
ben tabi olayın merakıyla anında döndüm, "NASSIIIIIII?"
ve kız anlatmaya başladı, nişanlısını çok seviyomuş da çok bağlıymış da onun için açılmış da vs vs. ama işini sormak hiç aklına gelmemiş de yeni öğrenmiş de, pazarlamacıymış (!!) da. adam vurmuş ,kadın satmış bilmem ne, ve sadece yüzüğü bırakıp gece otobüsle geri dönecekmiş.
bütün yol boyunca uyuyor gibi yaptım. ve 2 gün boyunca gazetelerde onu aradım, göremedim.harcanmıştır muhtemelen
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

0 kullanıcı bu konuya bakıyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli