İçerik değiştir

Ankarada oturanlar!!!!

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 8 yanıt verildi

#1 **tbc06**

**tbc06**

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 54 Mesaj

Gönderim zamanı 23.09.2006 - 16:12

slm arkadaşlar yine hayvan için konu açtım.napiim çok seviom :) ankarada oturan arkadaşım warsa köpek istiyorum ama öğrenci olduğum için param yok.ucuz fiyatlı köpek bilen warsa irtibata geçsin.lütfen sokak köpekleri için beni meşgul etmeyin şimdiden çok teşekkürler (yavru olursa daha güzel olur)

#2 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 23.09.2006 - 16:20

reklam gibi olacak ama..

www.sahibinden.com adlı sitede canlı hayvan bölümüne gir ... çeşit çeşit hayvan ya parayla satılıyor.. ya da bedava veriliyor...

tavsiyem bedava olanlara bakmanız, çünkü bu ilanları verenler bu hayvanlara bakabilcek iyi insanlar arıyorlar..

kedi, köpek vss.. bir sürü hayvan var..

#3 **tbc06**

**tbc06**

• Üyeler
  • 54 Mesaj

Gönderim zamanı 23.09.2006 - 17:00

:) çok tşkkrlr bakcağım ama arkadaşlar siz yinede bakın noluuuur :D

#4 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 26.09.2006 - 11:33

http://www.sempative...on=read&aid=392

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,
CHP olmadan ATATÜRK’Ü sevebilirim...

#5 Complexİvy

Complexİvy

..Dark Side Of The Moon..

• Üyeler
  • 488 Mesaj
  • İlgi Alanları:. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Kızım!<br><br>( . . . SoN )

Gönderim zamanı 26.09.2006 - 15:25

Öncelikle arkadaşlarımın dediğigi gibi google aracılığı ile ücretsiz köpek bulman kolay olucaktır köpek sitelerinde bir cok ilanları değerlendirebilirsin. Ama özür diliyerek senin bir köpek bakabiliceğini zannetmiyorum.
Öncelikle bir köpek istiyorsan onun cinsi yada ırkı önemli değildir ve bu yuzdende parasız olucak bir köpek ve gercekten içinde bakmaya inancın varsa her türlü bir köpek olabilir. Ben ankarada oturuyorum sana bir hasky verebilirdim kendimde bir alaska malamut var bir arkadaşımdan yavru bir haski geldi isteyen iyi bakılcak birine verilmesi ricasıyla.
Öğrencisin ve köpek bakımı senin dediğin gibi bir bakımla olmaz. Irkını cinsini düşünmeden onu sevdiğin için ve onu cocuk gibi bakmak zorundasın yanında karizma yada cins bir köpek taşıyorum diye değil. Öğrenciliğin bitiminde napıcaksın hayvanı ailen kabul edicekmi bilmediği birine mi vericeksin yada sokağa mı bırakıcaksın yemeğiyle ilgilenip tuylerini tarayabilicekmisin sana ihtiyacı olduğu yavruluk doneminde arkadaşlarınla gezmek için onu evde ac bırakıcakmısın.

Kusura bakma param yok anlarım bende parayla köpek almadım şanslıyımki bana geldi. Ama cins köpek kavramını asla kabul etmem sen köpek sahibi olmak istemiyorsun hayatında bir parca seninle varolucak dili olmayan sana muhtac bir hayvanı bir canlıyı kendi egoların için sahip olmak istiyorsun.

Özür diliyerek sokaktaki köpekleri her gun görüp kötü olan biri olarak senin gibi düşünen kişilerin köpek sahibi olmamasını diliyorum.

Lütfen bir canlıya sahip olucaksan bu köpek yada kedi şu kelimelerini gözden geçir.

"" lütfen sokak köpekleri için beni meşgul etmeyin şimdiden çok teşekkürler (yavru olursa daha güzel olur) ""

Varolduğum Kadar Varetmeliyim . . .

#6 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 26.09.2006 - 16:11

valla benim şahsi görüşüm.. illa cins olmasına gerek yok.. arkadaş cins hayvan arayabilir..

ama öyle bir an gelirki sokakta gördüğü bir köpeği öyle bir kanı ısınabilir ki .. gözü başka köpek görmeyebilir.. bu sevgi meselesidir..

mesela biz kedi bakıyoruz 6 senedir.. bu kediyi eyüp sultanda bulduk.. bizde biliyorduk cins almasını şunu bunu... ama bizim için en güzel kedi baktığımız kedi.. sokaktan aldık.. şimdi baksan.. bu kedi ne dersin cins mi...

sevgiyle baktıktan sonra, o köpek kedi vs... cinsi ne olursa olsun sevgisini sana veriyor...

o yüzden önyargıyla yaklaşmayın..

sadece sevginizi verin, göreceksiniz... verdiğiniz sevginin bin katını o hayvan tarafından göreceksiniz...

Bu mesaj Edy's tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 26.09.2006 - 16:13

#7 Complexİvy

Complexİvy

..Dark Side Of The Moon..

• Üyeler
  • 488 Mesaj
  • İlgi Alanları:. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Kızım!<br><br>( . . . SoN )

Gönderim zamanı 26.09.2006 - 16:18

Beni tanıyanlar bilir önyarlı biri değilimdir ama bu konuda gercekten cok hassasım belkide babamdan kalan tek şey bir kızım var cinsi alaska malamut ama yukarda yazdığım herşey şu kelimeler içinde...

ucuz fiyatlı köpek bilen warsa irtibata geçsin.lütfen sokak köpekleri için beni meşgul etmeyin şimdiden çok teşekkürler (yavru olursa daha güzel olur)

Söledikleriminde arkasındayım direk bir köpek isteseydi ve sevgi anlamında bir yaklaşım olsaydı dediğiniz gibi sonuna kadar arkasındayım ama konu rahatsız etmeyin gibi itamlar ve cins köpek gibi talep lerse ben bunu sevgiye dayalı değil ticari ego tatmini derim kurura bakmayın ama yalnışım varsa da özür dilemeyi bilirim ama burdakiler benim hissettiklerim bu arada arkadaşımın sadece hayvanlar konusun da ki düşüncelerine karşıyım kesinlikle insanlığı şunu bunu için değil yalnış anlaşılmasın lütfen...

Varolduğum Kadar Varetmeliyim . . .

#8 **tbc06**

**tbc06**

• Üyeler
  • 54 Mesaj

Gönderim zamanı 26.09.2006 - 20:39

saolun arkadaşlar dikkate alıcağım..

#9 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 04.03.2008 - 14:46

bir kedi besliyorduk şimdi de bir köpeğimiz oldu..

aslında bu köpek bizim değil nasıl alıştıysa buralara alışan bir köpek ve hemen hemen hergün besliyoruz.. dışarı çıkınca sevgi gösterileri gittiğimiz yöne doğru yanımızda gelmeler yolcu etmeler.. akşam kapıda karşılar falan :D

kendini bizim köpeğimiz sanmaya başladı.. valla kedi olmasa bizimkiler de istese alırım bunu bir güzel yıkarım beslerim *saksak öyle tatlı bişi namussuz..

ilk başlarda kemik torbasıydı şimdi kilo falan aldı.. cilveli bir hayvan oldu ya .. sevgi torbası *saksak