İçerik değiştir

Site İçi Tartışmalar

• Kilitli Konu Bu konu kilitli
bu konuya 83 yanıt verildi

#41 Hyaman

Hyaman

Triple Nickel-1

• Dokunulmazlar
  • 4.490 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2006 - 16:46

çünkü bu kadar birbirini kayıran ve değer yargıları olmayan insanlarla aynı forumda olmak benim adıma rahatsız edici

Rahatsızlığın çabuk geçmiş.Neyse olur öyle arada sırada...
I find your lack of faith disturbing!

#42 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2006 - 16:48

niye üstüne alındın..seni tanımam etmem...o kişiler kendini bilio...alınıosan senin bileceğin..herkesi aynı kefeye koymam..ehh tabi vardır bi sebebi alınmanın *muz

...

#43 Hyaman

Hyaman

Triple Nickel-1

• Dokunulmazlar
  • 4.490 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2006 - 16:51

Değer yargılarım yok benim senin gibi ondan alındım galiba.

#44 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2006 - 16:52

yorum yok abi...vardır bi bildiğin mutlaka böyle derken..sana bi sözüm yok..

...

#45 ABANDE

ABANDE

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 133 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2006 - 16:56

Leş kargaları gibi bir kişinin,başına üşüşüyorsunuz. Dışardan bakıldığında o kadar zavallı görünüyorsunuz ki.. ben daha 19 yaşındayım ve bazı şeyleri sizden daha iyi idrak edebiliyorum.

Rebele de çok kızıyorum çünkü muhattap olunacak insan vaaaaaar,insan var.

harabe.net hayatımın %1 lik bir kısmını bile kaplamıyor, "olsa da olmasa da olur"um benim için, gereksiz insan fazla Roland,Rebel,kara,daank,böcük,acacia,argus,gölge,zuzu,shy,poseidon,denio,melg,bu
lutsuzluk,ozilim,İNAN... bunların haricindekiler 5 para etmez...

girmiyom lan artık foruma!

ne bokunuz varsa yiyin.

:)

İstediğiniz kadar yazın tarafımdan hiç bir şekilde cevap alamayacaksınız kendi başınızın etini yiyin.

*muz

düzenleme: .......luğun manası yok !!

Bu mesaj She7a tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 15.09.2006 - 17:15

Kandırdım, kandırdıım gemi memi yoktu

#46 Hyaman

Hyaman

Triple Nickel-1

• Dokunulmazlar
  • 4.490 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2006 - 16:58

*muz

#47 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2006 - 17:01

*muz

She7a, ABANDE*, dumrul, ReBeL, HknYmn, Mel G., daaankk, arinna, RedRose, shy, Yahoo.com, deli_kız, yaprak, Google.com, Nokta, Poseidon, JoHoR, Emily, suustundeyurumek, Edy's, Restless

bkz: anladın sen anladın..
Gönderilen Resim

#48 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2006 - 17:03

Sen roland'a dua et çoçuk.
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#49 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2006 - 17:03

abandenin yasdıkları için özürü ben dilerim..o onun görüşü tabi..herkes istediğini düşünmekte serbest..artık bu konuya yazmayacağım..abuk sabuk insanların oyununa gelmek bana göre değil..konunun farklı boyutlara ulaşacağını düşündüğüm için kapatılmasını talep ediyorum..

...

#50 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2006 - 17:12

Abande, haddini bil...çok acil tavsiye edicem yoksa karışmıycam..Girmiicem deyip deyip geri geliosunuz sonra da bana sataştı diyosunuz..En ufak bir tartışmada özel hayattan vurmaktan vazgeçin.hatırlatırım sen de bir yöneticiyle berabersin ki hakkınızda bildiklerimi burda paylaşıyor muyum..Sen Roland'a dua et gerçekten...

rebel' e gelince tınlamadığın çok belli oluyor ki iki de bir yazmaktan vazgeçmiyorsun..Bu sitede bu şekilde favori olunmuyor güzelim..
Girmeyeceğim çok ahatsız edicibir ortam deyip 10 dakika sonra geldiğine göre evet hakan abiye katılıcam çabuk geçio demek ki..

Ortalığı kızışınca konu kapanmasını isteyebiliosun de mi..

Kim çocuk kim değil bi dönüp bakın kendinize...İnsan olun öyle gelin..Kimsenin sizin nazınızı çekicek hali yok..

In the end, it's not the years in your life that count.
it's the life in your years..

#51 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2006 - 17:13

insan olun lafını hangi sıfatla söylüyorsun..insan olduğunu anlamamıştım da *muz

...

#52 Hyaman

Hyaman

Triple Nickel-1

• Dokunulmazlar
  • 4.490 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2006 - 17:15

O zaman yazarken hakaret etmeyeceksin Rebel, ondan sonra da;"vay abuk sabuk insanların oyununa gelmem" diyerek çıkmayacaksın işin içinden.Kimle sorunun varsa onlara mail at, ÖM vasıtasıyla hakaretini et ama herkesin okuduğu yere birbirini kayıran ve değer yargıları olmayan insanlar gibi iddialı laflar edersen onları okuyan biri de kalkıp sana cevap yazar.(Bkz:Ben)Bir de niye üstüne alındın diye sormuyor musun özrün kabahatinden büyük.Burada kim kimi kayırıyor,veyahut kimin değer yargıları senle uyuşmuyor anlamadım ki ben?Ne ulu ne yüce değer yargıların varmış senin...

Bu mesaj HknYmn tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 15.09.2006 - 17:16

#53 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2006 - 17:16

tehdit.....hmmm..ne olucaktı had bilmeyince...nası bildircen merak ettim cınım..anlat da bilek *muz

...

#54 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2006 - 17:18

*muz ay pardooon...büyüksünüüüzz.....boyun eğmek lazım dimi..acil tarafından yalakalık öğrenmem lazım..ayrıca kimseye (henüz)hakaret etmedim..hakaretten de anladığımız ayrı şeyler sanırım.. :)

...

#55 RedRose

RedRose

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 16 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2006 - 17:20

Az önce Nokta arkadaşım piknikte beraberken çekilmiş resimlerinizi gösterdi önce o resimlere baktım ya bu çok harika dedim sonra buraya yazılanlara baktım bu ne ya dedim gerçekten üzüldüm hepinizin adına.......

#56 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2006 - 17:25

Harika valla ne diyebilirim ki. Üzüntüler içinde okudum ve okudukça hem kızdım hemde hayretler dehşetler içinde yüzdüm durdum. Az sonra diyeceklerimin tamamı meclisten içeri olacak herkes üstüne alınsın bence isteyen nefret etsin benden veya canı çeken buyursun sataşsın bunlar kendi düşüncelerim ve sorumlusu benim.

Öncellikle. Kişilerin özel hayatlarına kadar girecek şekilde forum tartışmasına admin - üyel -yönetici kavgasına döken bir zihniyet olacak şey değil. Haa kim kimle yaşarsa yaşasın mutlu yaşasın bana ne ama bunu buralara taşınması ne hazin olaydır. Bana nedense bir ünlü kişinin evinin önünde pusuya yatan magazin habercileri gibi kişilerin özel hayat saygılarına aleni bir tecavüz olarak görüyorum bunu.

Devam edeyim gerçekten çok büyük değer verdiğim kişilerin böyle bir tartışmanın odak noktası olması beni daha büyük üzüntüye sokuyor. Çünkü bu kişiler artık birbirleriylede şahsen tanışmış dahi olsalar ve kimsenin tüü kaka olmadığını kanlı canlı bir şekilde görmüş olsalar ve hatta hatta kimsenin kimseyle alıp verememe durumu olmadığından emin dahi olsalarda iş klavye başına geçince neden değişiyor bu yaklaşımlar. Forum admileri veya yöneticileri veya üyeleri dokunulmazları olunsa ne olur olunmasa ne olur. herkes insan sonuçta o kişiler hani yönetim denilenler. günde kaç tanesi yöneticilik yapıyor allah aşkına. Zaten doğru düzgün yapanlarda bütün yükü çekiyor sonrada kabak başlarına patlıyor haa patlayan kabak ne 2-3 tane üyenin tacizi. Kulak assan bir dert asmasan bu sefer foruma başlıyorlar yazmaya şikayetler kavgalar. Ne iştah kaldı ne afiyet açıkçası.

Bugüne kadar hiç isim vererek konuşmadım ama bugün böyle olmayacak.
Rebel : Canımsın bunu biliyorsun ancak neden fazla takıyorsun.Yazdığın mesaj dünyayımı kurtaracak silinse ne olur silinmese ne olur.Silinen her mesajın yada kapanan her konunun açıklamasının yapılması mümkün mü sadece senin değil onlarca üyenin her silenen mesajına yada kapatılan her konusuna açıklma yapabilmek şuanki insan formatı için mümkün değil. İyi niyet ön planda olup vardır sebebi haklı yanı diyip devam et keyfine.
Emily - Elric: Biliyorum en sinir olduğunuz şey özel hayata dokunan imalar. Ama o raddeye neden geliyor. Bırakın Elric ile tartışan bir üye onunla tartışsın Emily ile tartışan bir üye Emily ile tartışsın.Gayet doğal ki birbirinize destek vereceksiniz. Zaten aynı fikirlere sahip olmasaydınız bu kadar imrenilecek bir çift olmazdınız benim için. Ama bu durum aşikar ki kişiler tarafından ikisi bir oldu üstüme çullandı olarak anlaşılıyor yapmamak elinizde
Abande : Kınıyorum gerçekten essefle kınıyorum. Böyle tatlı ve şirin bir kızdan zehir zemberek ayrıca saygısızca kelimeler nasıl çıkar. İnsanların yaşları, yaşam tarzları hayat seçimlerinin ifşaa edilmesi ve bu tercihlerin sanki hataymış veya yanlışmış gibi afişe edilmesi sana ne kazandırır. Neyi ispatlar. Bu neyin nefreti anlamadım gitti. Yakışmadı yakıştıramadım.

Üzülerek belirtmeliyim dostlar ki bunca hır gür içinde huzur bulmak na-mümkün ama inancım halen dorukta başka yorum yok.
Sen benim herşeyimsin, hayatımın herşeyi sensin

Gönderilen Resim

#57 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 15.09.2006 - 17:25

Tebrik ederim hepinizi. Bir tek benim üzüldüğümün farkında değilsiniz.
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#58 suustuneyaziyazmak

suustuneyaziyazmak

Sadık bir ziyaretçidir

• Yasaklılar
  • 1.033 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2006 - 19:30

Evet;
Birbirinizin etini yiyiyorsunuz.........
Temennim herşey normalize olur................

#59 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2006 - 19:34

Özür dilerim Mel G..

smiley-sport036.gif  

#60 Restless

Restless

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.009 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2006 - 19:48

"Roland,Rebel,kara,daank,böcük,acacia,argus,gölge,zuzu,shy,poseidon,denio,me
lg,bu
lutsuzluk,ozilim,İNAN... bunların haricindekiler 5 para etmez"

bunların haricindekıler 5 para etmez demişşin sasırdım doğrusu! keske BENCE deseydın herkese göre farklıdır dıme?ayrıca saydıgın isimlerin dısındakı herkese birebır satasmadır bu!tartıstıgın ısımlerı dııl butun forumu alıyosun ıcıne bence o msj derhal gerı donusume gıtmelı forumun devamlılıgı için üyeler ve yaptıkları site için kattıkları her bişey cok önemli ama biz bu msjı orda görmek istemıyoruz bizim gnderdiğimiz msjlar tartısmasız gerı donusume giderken hakaret içerdiği için hayli hayli gitmeli ve uyarı verılmeli ...sizcede öyle değil mi?
∂öηємєм кαяαяıм∂αη кєѕιη αятıк αğℓαмα ѕıяαѕı ѕєηιη...

αятıк ηє ∂υαмѕıη ηє ∂є вє∂∂υαм..