İçerik değiştir

üyeleri sınıflandırma mevzusu

• Kilitli Konu Bu konu kilitli
bu konuya 60 yanıt verildi

#41 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 07.09.2006 - 11:00

Şimdik madem tartışmayı yumuşatmak mümkün olmadı bende diyorum ki sınıflandırma iyidir. kimin ne olduğunu bilelim kardeşim yeni üye ile hergün siteye giren, reklamlarını tıklayan, arkadaşlarını davet ederek siteyi düşünenler bir mi olacak ?
Sen benim herşeyimsin, hayatımın herşeyi sensin

Gönderilen Resim

#42 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 07.09.2006 - 11:02

benim icin renk cok önemli
yillarimi verdigim, zaman ayirdigim bir sitede (veya herhangi bir iletisim programinda) benden sonra üye olmus biri bana yönetici statüsünde davranislarda bulunamaz. bulundugu taktirde ben orda olmam. hepiniz icin rengin cok onemli oldugunu biliyorum. farkindaysaniz bazi arkadaslarimiza (belki bana da..) asiri hircinliklarindan dolayi yöneticilik vs.. verilir. boylece sorumluluk hissi onun kavgaci yapisinin gidip yönetici ruhuyla ornek davranislarda bulunmasini saglar.

bu arada sanderlanda katiliyorum. belli bir ayi gectikten sonra üye yerine farkli bir isimle hitab edilmeli. özellikler ayni olabilir ama üye kelimesi degisebilir.
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#43 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 07.09.2006 - 11:02

:)

doğrus sölio :)
Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#44 Restless

Restless

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.009 Mesaj

Gönderim zamanı 07.09.2006 - 11:04

ben rengimden şikayetçi değilim ama serra snra inan bunların mesaj sayıları binlerde ama hala üyeler sonra bakıyorum mesaj sayısı 120 150lerde gezinenlerde torpilli ki siteye fazla girmemelerine rağmen....

gerçekten de bir ayrım söz konusu galba?
∂öηємєм кαяαяıм∂αη кєѕιη αятıк αğℓαмα ѕıяαѕı ѕєηιη...

αятıк ηє ∂υαмѕıη ηє ∂є вє∂∂υαм..

#45 Ziyaretçi_ozilim_*

Ziyaretçi_ozilim_*
  • Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 07.09.2006 - 11:42

beni borda mavi yapın abi :) bi yerlere varmak için yazmıyorum...mümkünse benim yazilarim hic degismesin :) burdaki sicaklik samimiyet yetmeli herkese :)
unutmayin rutbenin cok oldugu yerde asla sadelik olmaz....

#46 arinna

arinna

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.289 Mesaj
  • İlgi Alanları:Kitap,film,mayışmak,internet,müzik..

Gönderim zamanı 20.09.2006 - 02:05

Bence gereksiz bir konu yüzünden birbirinizi yıpratmışsınız. Ne önemi var ki iletişim üzerine kurulu bir sitede renk ve statü tartışmasına.Bu sitede keyifli vakit geçiriyo olmam önemli benim için. Gerisi umrumda değil..
Niçin hep birlikte barış ve uyum içerisinde yaşamayalım? Hepimiz aynı yıldızlara bakıyoruz, aynı gezegenin üzerindeki yol arkadaşlarıyız ve aynı gökyüzünün altında yaşıyoruz.

Aunius Aurelius Simachus

#47 Sanderland

Sanderland

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 675 Mesaj

Gönderim zamanı 20.09.2006 - 02:11

burda anlatmak istediğimi tam anlatamadım, yada arkadaşlar biraz geç anladı ya her neyse...

sonuçlandırdık olayı ama diğer tartişmalar nedense aldi başini gitti böyle...

Bu sitede keyifli vakit geçiriyo olmam önemli benim için. Gerisi umrumda değil..

+1
Return to İnnocence

#48 arinna

arinna

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.289 Mesaj
  • İlgi Alanları:Kitap,film,mayışmak,internet,müzik..

Gönderim zamanı 20.09.2006 - 02:46

Boşver arkadaşım.Önemli olan sohbet etmek değilmi? hep birlikte tadını çıkaralım..
Niçin hep birlikte barış ve uyum içerisinde yaşamayalım? Hepimiz aynı yıldızlara bakıyoruz, aynı gezegenin üzerindeki yol arkadaşlarıyız ve aynı gökyüzünün altında yaşıyoruz.

Aunius Aurelius Simachus

#49 ArGuS

ArGuS

๑۩۞۩๑Kime ne...

• Üyeler
  • 6.416 Mesaj
  • İlgi Alanları:2d, 3d görsel tasarımlar...

Gönderim zamanı 04.10.2006 - 02:09

Siteyi hergün izyaret eden le hergün takip eden veya üye olup okuyup giden arasındaki farkı başka nasıl belli ediceksiin.. üyeleri hor görmek deil bu sıkı takipçileri ödüllendirmek..

Buna göre siteye girmeyen renkli simalar benden üst seviyede oluyor ( bende girmiyorum ya neyse )
Mesaj sayısına bakarsan farkı görürsün...

Nasıl aldın sorusunu soranlara : kendinize bakın, acaba hangi meziyetinizden ötürü renklendiniz ?
Yanlışı gören ve önlemek için elini uzatmayan insan, yanlışı yapan kadar suçludur.

<!--aimg-->Gönderilen Resim<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->

#50 Zetro

Zetro

<3 Death Wish

• Üyeler
  • 1.108 Mesaj
  • İlgi Alanları:FRP, Rock Müzik, Bilim Kurgu, PC Games....

Gönderim zamanı 04.10.2006 - 06:07

Hee admin olmuş ama siteye girmio dersen bişi dimem o başka konu..!!

Taş gelmiş :P

Ben yazıcı değil okuyucuyu admin idim, şimdide okuyucu üyeyim daha iyi oldu aslında... bu renk mevzusuda gereksiz bir tartışma olmuş bence böle iyiyik işte xD ayrıca arkadaşlar hergün yaklaşık 200-250 yeni mesaj uayrısı alıyorum ve oyun bahçesini hiç okumuyorum (adminkende okumazdım, ve sadece o konuya bakmaz iken 2 ayda okunmamış mesaj sayımı belirteyim 4452 ^_^ )

Demem o ki peh!...

Siteyi hergün izyaret eden le hergün takip eden veya üye olup okuyup giden arasındaki farkı başka nasıl belli ediceksiin.. üyeleri hor görmek deil bu sıkı takipçileri ödüllendirmek..

Peki şimdi ben sadece okuyucu isem paylaşıcak olayları kelimelere dökümeyecek ve burada yazamıcak kadar salak isem, entry yapmayan biriyle digerleri arasında ki farki nasıl belii edicez? Yada böle bir fark belii etmeye gerek varmı?

Bence 1founder 2 admin 4 kadar da yönetici yeterli olur diğer konumlar kaldırılsın, bide yaramazlar olabilir (onada gerek yok bence ama) yasaklılar diye bir başlığa ise hiç gerek yok yasaklı adam banlansın hiç giremesin öle bi ödülde olmasın.

:(

http://ctprofiles.net/3976126

Don't worry about tomorrow
Take it today
Forget about the tip
We'll get hell to pay

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 04.10.2006 - 09:16

Doğru demiş Zet. Her kelimene katılıyorum. Son cümlenin de altını çizili olarak bırakıyorum :( Gerçekten yönetim kadrosu cok kalabalık bence de...

#52 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 04.10.2006 - 10:47

Ben yalakalık yaptım öyle renklendim. İlk kırmızı ( Dokunulmaz ) oldum. Sonracığıma Mavi ( üye ) oldum tekrar. Biraz daha ileri gidip yalakalığın son raddesine gelerek ve bir üyeyle kavga ederek ( ehe bu lafımı bekliyor birileri ) yönetimin ilgisini üzerime çektim. Eee yalakalığın diplomasını alan ben Admin olmadan yapamazdım. Admin olmayı becerdim.
Sordum kendime nasıl renklendim diye. Böyle bir cevap çıktı. :)

Değişiklikler Kaydedildi...

#53 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 04.10.2006 - 11:23

Sitemizin ( ki hepimizi katıorum mel'in deil bu site ) dier forum sitelerinden farkı paylaşımındaki yogunlukdur böle olmasından mütevellit üyelerin sınıflandırma durumlarının hiç bir katkısı olmadıgı gibi hiç bir önemide yoktur yönetim kadrosunun yaptıgı hamallığı saymassak dier durumların getirileri nerdeyse kullanılmayacak kadar azdır.. O kadrolarda bulunmak için yapmanız gerekende ödülün kendiliginden gelmesini beklemek yerine ( ki eger forumda gösterdiniz tavır belli etmesse bi kadroda olmanız gerektini ) admin veya founderdan istemekdir.. ( : Hemen taşırlar..

smiley-sport036.gif  

#54 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 04.10.2006 - 11:45

ne renkmiş kardeşim ehi...
hala diyorum en güzeli mavi renkte kalmak,yani üye olmak bilenler bilirler önemini ve rahatlığını..

Bu renklerin ya da ne olduğunuzun ne önemi var ki..benim için yok en azından..hatta itiraf edeyim üyelik daha rahattı ama ister tekrar üye yapsınlar ister böyle kalayım farketmez, harabeyi seviyorum ve uzun bir süre de burda kalmak istediğimden de eminim...Burası sayesinde edindiğim dostlarım daha önemli, üç beş renk ya da yetki değil...

In the end, it's not the years in your life that count.
it's the life in your years..

#55 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 04.10.2006 - 16:26

üfff amma uzatmışsınız varyaaa..ne diyim artık...boşverin şu renk mevzusunu..gelin cafe harabeye size çay ısmarliiim
Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#56 ArGuS

ArGuS

๑۩۞۩๑Kime ne...

• Üyeler
  • 6.416 Mesaj
  • İlgi Alanları:2d, 3d görsel tasarımlar...

Gönderim zamanı 11.10.2006 - 05:28

bazen doğrularıda söyleyebiliyormuş....
Yanlışı gören ve önlemek için elini uzatmayan insan, yanlışı yapan kadar suçludur.

<!--aimg-->Gönderilen Resim<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->

#57 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 11.10.2006 - 11:07

.....

Yorumsuz diyim bari..

#58 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 11.10.2006 - 11:38

bu forumda kimse renk gözetmesin..çünkü rengi yeşil de olsa lacivert de yada mavi farketmez..onlarla eşit haklara sahipsin..sadece birine ceza veremiyor olman bişeyi değiştirmiyor..ha gerçi ceza verebilenlerin bi kısmı yanlış kullanıyor,bi kısmı kullanma becerisine sahip değil..bi kısmı da forum için uğraşıyor ;) bu forum gül gibi olcakmiş..foundırırmız söölemişti de :P

...

#59 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 11.10.2006 - 11:45

ha gerçi ceza verebilenlerin bi kısmı yanlış kullanıyor,bi kısmı kullanma becerisine sahip değil..

İşte o yüzden forum kuralları var.
yanlış birşey gördüğün(üz)de ;

Yöneticilerimiz iyi bir gruptan oluşmuştur. Fakat her zaman onlarla aynı fikirde olmayabilirsiniz, onlar da sizlerle anlaşamayabilir. Onlardan birinin yaptığı birşeyi onaylamayabilirsiniz veya mesajınız herhangi bir açıklama yapılmadan silinmiş olabilir. Bunlardan dolayı sinirlenip kaba mesajlar yazmaya başlamayın. Bunun yerine, Kurucular veya Yöneticiler grubundan bir kişi ile temasa geçip görüşlerinizi ÖM veya e-mail aracılığıyla açıklayın. Bu şekilde sorunlar hoş bir şekilde çözülebilir.

Sevgiler :P

#60 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 11.10.2006 - 11:55

yanlış gördüklerimi söylemediğimi nerden biliyorsun cicim ;)

saygılar ;)

ayrıca dokuz şeysi şunu da unutmadan yapiim :P

...