İçerik değiştir

- - - - -

Simitçi

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 2 yanıt verildi

#1 ^^bad^^

^^bad^^

Burası ona huzur verir

• Onaylanacaklar
  • PipPipPip
  • 222 Mesaj
  • İlgi Alanları:mutlu olmak....

Gönderim zamanı 01.05.2004 - 14:17

Bulunduğumuz yerde olan 3 yöne tek şerit halinde bulunan işlek bir kavşak var. Yani karşıya geçmeniz için çok dikkatli olmanız gerekmekte.Samimi olduğum bir arkadaşımla beraber elimizde çekirdek yolun kenarında hem araç bekliyoruz hem konuşup çekirdek çıtırdatıyoruz.Bu arada karşıdan bizim yöne doğru simitçi geçmeye kalkıştı yoldan hızla geçen bir avrupai araç simitçiye fena halde çarpması ile birlikte simtleri ile birlikte adam abartmıyorum en az 2 metre havalanıp takla atarak yere indi.Biz dedik kesin mefta.Ancak adam ayağa kalktı ve ilk yaptığı iş simitleri toplamaya koyulmak oldu.Gülelim mi ağlayalım mı ? Daha sonra zor ikna edilip hastaneye kaldırıldı.Bizde bütün bunlar olurken arkadaşımızla hiç istifi bozmadan çekirdeğe devam ediyorduk.Sanki bedava film seyrettik
B)

#2 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 11.05.2004 - 23:59

ehehe ilginç adamdaki tepkiye bak..
Bu arada bu dumur bölümünede resim eklenebilse paylaşılabilse güzel olurdu değilmi .. :wave:

''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#3 Zetro

Zetro

<3 Death Wish

• Üyeler
  • 1.108 Mesaj
  • İlgi Alanları:FRP, Rock Müzik, Bilim Kurgu, PC Games....

Gönderim zamanı 12.05.2004 - 00:01

Ya resim olmıçakmış başka bölümde

God of Forum öle diyo

Don't worry about tomorrow
Take it today
Forget about the tip
We'll get hell to pay