İçerik değiştir

hitler

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 49 yanıt verildi

Anket: adolf hitleri nasıl görüyorsunuz? (24 üye oy kullandı)

adolf hitleri nasıl görüyorsunuz?

1. oldukça başarılı işler yapmış yahudi pisliklerini temizlemiş biri (6 oy [25.00%])

Oyların yüzdesi: 25.00%

2. katliamcı ruhlu cani iğrenç işler yapmış olan biri (18 oy [75.00%])

Oyların yüzdesi: 75.00%

Oy Ver Ziyaretçiler oy veremez

#21 Poseidon

Poseidon

Tarih Muhabiri

• Dokunulmazlar
  • 2.810 Mesaj

Gönderim zamanı 14.09.2006 - 00:00

Hacışakir sabunlarının içindekiler kısmına bir bak istersen.... *gun :)
Galata Kulesi'nin aklı olsaydı, Kız Kulesi'ne evlenme teklif ederdi...

#22 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 14.09.2006 - 00:20

yahudiler kendilerine yapılanları unutmuş, başka taraftan başka katliamlar yapıyor..

acaba hitler zamanında bişiler mi gördü de katliam yaptı acaba düşünmemek elde değil...

ama yine de ne olursa olsun, katliam dı bilmem neydi insanlığa yakışmayan şeyler..

#23 dramaqueen

dramaqueen

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 395 Mesaj
  • İlgi Alanları:badminton,yüzme,bilgisayar oyunları+king,batak,ihale tarzı kağıt oyunları,muhabbet,çocuklar,kişisel gelişim,nadiren kitaplar,psikoloji,ingilizce,tatlılar...

Gönderim zamanı 14.09.2006 - 00:26

Evde aradım Hacışakir bulamadım, *gun Poseidon,gerçektende çok merak ettim ne yazıyor...uyuyamam şimdi ben..bakkala gidip hacışakirde alınmaz bu saatte :)
İMZA

#24 Poseidon

Poseidon

Tarih Muhabiri

• Dokunulmazlar
  • 2.810 Mesaj

Gönderim zamanı 14.09.2006 - 00:27

Evde aradım Hacışakir bulamadım, *gun Poseidon,gerçektende çok merak ettim ne yazıyor...uyuyamam şimdi ben..bakkala gidip hacışakirde alınmaz bu saatte :)

hehehehehehehh geyik be..... Ama bazı sabunların ana maddesi kemik ciddi bak....

#25 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 14.09.2006 - 00:28

insanlar sabun yapılmış çok komiğinize gitti galiba..

insan bunlar insan biraz dikkatli yazı yazın isterseniz.. hiç komik bişi değil bence..

#26 Poseidon

Poseidon

Tarih Muhabiri

• Dokunulmazlar
  • 2.810 Mesaj

Gönderim zamanı 14.09.2006 - 00:36

insanlar sabun yapılmış çok komiğinize gitti galiba..

insan bunlar insan biraz dikkatli yazı yazın isterseniz.. hiç komik bişi değil bence..

Yooo kimsenin hoşuna gittiği falan yok.. Bu kadar ciddi olmanada gerek yok...

Emin ol bu konuları senden daha fazla biliyorum çünkü ben bunun ihitsasını yapıyorum... Beni ukalalık yapmaya zorlama istersen....

#27 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 14.09.2006 - 00:41

ister ukalalık yap ister başka bişi... ben sadece gülen insanlara birşey söylemek istedim...

insanlık adına en acı şekilde gerçekleşen bu olayla yok sabun olmuş yok hacı şakir olmuş diye alaycı alaycı konuşmayalım.. en azından insanlık adına.. tek isteğim bu.. önce ne demek istediğimi anla sonra yani anladıktan sonra ukalalık yapmak istiyorsan yine yaparsın..

#28 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 14.09.2006 - 00:47

bak ben dedim ya Steuben arada kaynadı yine
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#29 dramaqueen

dramaqueen

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 395 Mesaj
  • İlgi Alanları:badminton,yüzme,bilgisayar oyunları+king,batak,ihale tarzı kağıt oyunları,muhabbet,çocuklar,kişisel gelişim,nadiren kitaplar,psikoloji,ingilizce,tatlılar...

Gönderim zamanı 14.09.2006 - 00:50

İnsanların sabun yapılmasına gülmüyoruz,yaa niye siz bu kadar çok seviyorsunuz ki bilip bilmeden yargılamayı,eleştirmeyi...İnsanları eleştirip,yargıladıkça kendi egolarınızı tatmin ediyorsunuz heralde,bu şekilde ön plana mı çıkmayı seviyorsunuz bilmiyorum ama hoş değil..Yazık hatta..Burada bize bişeyleri öğretmeye kalkacak kadar bizden üstün vasıflara sahip olduğunu da düşünmüyorum,bence sen dikkatli ol..
İMZA

#30 Poseidon

Poseidon

Tarih Muhabiri

• Dokunulmazlar
  • 2.810 Mesaj

Gönderim zamanı 14.09.2006 - 00:50

ister ukalalık yap ister başka bişi... ben sadece gülen insanlara birşey söylemek istedim...

insanlık adına en acı şekilde gerçekleşen bu olayla yok sabun olmuş yok hacı şakir olmuş diye alaycı alaycı konuşmayalım.. en azından insanlık adına.. tek isteğim bu.. önce ne demek istediğimi anla sonra yani anladıktan sonra ukalalık yapmak istiyorsan yine yaparsın..

Bak arkadaşım ben bu forumda kimseyle kişisel polimiğe girmedim girmekte istemiyorum.... ben veya öteki arkadaş gülerken biz o katliamda ölen insanlara gülmedik... Benim aklımda bir şey geçti ve bende onu yazdım... Yoksa ben ne hitlerin yaptığına onay verdim nede yapılanlara güldüm tamam mı? Asıl sen anlamadan bilmeden yazma gereği hissetmişsin... Ukalalığa gelince buraya yazarım bildiklerimi çok uzun yazmış diye okumazsın onun için benim parmaklarımı yormama hiç ama hiç gerek yok... en iyisi bu.... bunu uzatmaya gerek yok....

#31 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 14.09.2006 - 00:52

Bak arkadaşım ben bu forumda kimseyle kişisel polimiğe girmedim girmekte istemiyorum.... ben veya öteki arkadaş gülerken biz o katliamda ölen insanlara gülmedik... Benim aklımda bir şey geçti ve bende onu yazdım... Yoksa ben ne hitlerin yaptığına onay verdim nede yapılanlara güldüm tamam mı? Asıl sen anlamadan bilmeden yazma gereği hissetmişsin... Ukalalığa gelince buraya yazarım bildiklerimi çok uzun yazmış diye okumazsın onun için benim parmaklarımı yormama hiç ama hiç gerek yok... en iyisi bu.... bunu uzatmaya gerek yok....

kardeşim sana bişi diyen mi var ?????????

gülen insanlara birşeyler yazdım.. sen güldün veya gülmedin diye bişi dedim mi?

polemik istemiyorsan önce doğru oku yazdığımı .. neyi kime yazmışım.. ondan sonra polemikse gireriz.. seninle polemiğe giren mi var.. hey allahım ya

#32 Poseidon

Poseidon

Tarih Muhabiri

• Dokunulmazlar
  • 2.810 Mesaj

Gönderim zamanı 14.09.2006 - 00:54

Kendin yazdığın mesajın kendin fakında değilsin..... Espiri yapan benim arkasında geyik diyen benim... Sonra yok hacışakirmiş bilmem neymiş diyip bana laf atan sensin... Ondan sonra sana laf atan mı var diyosun....

Sen kendinle çelişiyosun.... Farkındamısın?

#33 dramaqueen

dramaqueen

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 395 Mesaj

Gönderim zamanı 14.09.2006 - 00:56

Gel madem beni mi istiyorsun,polemiği benle yaşa...hadi bakalım,neyse derdin..oku bu arada daha önce yazdığımı ve dikkate al lütfen..Ve sonra çok gerekliyse birşeyler yaz,böyle bir muhabbete girilmesine hiç gerek yoktu bence..
İMZA

#34 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 14.09.2006 - 00:56

gülenlere lafım diyorum.. kendi lafımla çelişmiyorum..

bana laf yetiştirdiğine göre gocunmuşsun ki bişiylere yanıt verme ihtiyacı duyuyorsun..

yoksa cevap vermezdin.. gülmediysen bana laf atmazdın... ya da sen ne yaptığının farkında değilsin.. öyle değil mi..

sadece insanlık adına gülen insanların dikkatli olmasını istedim.. çok bişi istemedim.. uzatmanın bir manası yok.. gülenler gülsün gülmeyenler gülmesin..

ama gülen varsa, başka bir türlü katliam kendisinin veya bir tanıdığının başına geldiğinde de gülsün ki eşitlik olsun...

başka bişi demiyorum.. polemik falan da yapmıycam bu kadar yeter..

tekrar ediyorum.. sadece insanlık adına birşeyleri yazarken dikkat edelim.. başka bişi demedim zaten.. büyüten sizsiniz.. çünkü gülen sizsiniz ve gocunuyorsunuz..

haklısın.. bu tarz muhabbet yanlış olmuş demek varken üstüme üstüme geliyorsunuz..

ben daha ne diyebilirim ki...

Bu mesaj Edy's tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 14.09.2006 - 00:59

#35 Poseidon

Poseidon

Tarih Muhabiri

• Dokunulmazlar
  • 2.810 Mesaj

Gönderim zamanı 14.09.2006 - 00:58

bana laf yetiştirdiğine göre gocunmuşsun ki bişiylere yanıt verme ihtiyacı duyuyorsun..

yoksa cevap vermezdin.. gülmediysen bana laf atmazdın... ya da sen ne yaptığının farkında değilsin.. öyle değil mi..

Tamam kardeş kusura kalma pardon... Yanlış yaptık....

Son söz...

#36 dramaqueen

dramaqueen

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 395 Mesaj

Gönderim zamanı 14.09.2006 - 01:00

:P Heyyyy,aloooo,kimse var mı,görünmez miyim...
Ben diyorum buradayım,banaymış lafın galiba...Gerçi farketmez bana veya diğer arkadaşa...Açıkça saçmaladın...Bazen insan kendi düşüncelerini kendine saklamalı,eğer saklamayacaksa da,hakkı yoksa karşısındakini yargılama yoluna gitmemeli...senin böyle bi hakkının olduğunu düşünmüyorum..
İMZA

#37 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 14.09.2006 - 01:01

sadece insanlık adına gülen insanların dikkatli olmasını istedim.. çok bişi istemedim.. uzatmanın bir manası yok.. gülenler gülsün gülmeyenler gülmesin..

ama gülen varsa, başka bir türlü katliam kendisinin veya bir tanıdığının başına geldiğinde de gülsün ki eşitlik olsun...

başka bişi demiyorum.. polemik falan da yapmıycam bu kadar yeter..

tekrar ediyorum.. sadece insanlık adına birşeyleri yazarken dikkat edelim.. başka bişi demedim zaten.. büyüten sizsiniz.. çünkü gülen sizsiniz ve gocunuyorsunuz..

haklısın.. bu tarz muhabbet yanlış olmuş demek varken üstüme üstüme geliyorsunuz..

ben daha ne diyebilirim ki...

#38 dramaqueen

dramaqueen

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 395 Mesaj

Gönderim zamanı 14.09.2006 - 01:08

Şurda Cem yılmaz olacaktı,en kötü olayı evirip çevirip komik bir taraftan ele alacaktı,on numara adam bu derdin..ama böyle de ilginç insanlarımız.Kaldı ki biz arkadaşla aramızda konuşuyoruz..Bazen en kötü olaylardan bile gülünecek bir yan bulmak insanın ruh sağlığı için de gereklidir..Sonuçta burada kimse aferin,kutlarız iyi ki sabun yapmışlar demedi..oturup bu güne kadar sabun yapılan insanlar için veya insanlar adına birşey yaptın mı bugüne kadar,birden sanki kendini onlara adamış,devamlı onları düşünen bir insanın hassasiyetiyle bir tavır takınıyorsun bize..şurda yaptığın ve bize de yaptırdığın saçma muhabbetle mi onlar adına birşey yapmış oluyorsun..Bir de oldu senden özürdilememizi istersin sen,güldük,pardon gülümsedik diye..
İMZA

#39 Betüs

Betüs

Papatya Taçlı Kraliçe..

• Üyeler
  • 2.637 Mesaj
  • İlgi Alanları:resim, tasarim (hersekilde), dizayn, müzik, sinema, ...

Gönderim zamanı 14.09.2006 - 01:09

ben görüyorum seni dramaqueen :P

hassas bi konu
duyarsiz olmayan yoktur ;)
alinanda olmus fazlasiyla abartanda
ama uzatmanin anlami yok
Gelincik

#40 dramaqueen

dramaqueen

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 395 Mesaj

Gönderim zamanı 14.09.2006 - 01:13

Teşekkür ederim gelincik,hadi inşallah son noktayı koymuşsundur sen bu olaya..
İMZA