İçerik değiştir

Çamur'a verilen ceza

• Kilitli Konu Bu konu kilitli
bu konuya 71 yanıt verildi

#41 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 24.08.2006 - 23:31

Madem bu kadar rahatsız ediyor her konsept bozana verin uyarıları belki sopa sırtımızdayken daha iyi çalışır kafamız
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#42 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 24.08.2006 - 23:32

hala aynı düşünceler içindemisin ?

evet hala aynı düşüncedeyim..zaten konu konuşulmasın diye bi cümlem mi oldu..

ben de istemiyorum yazma yetkisi alınsın hatta uyarılar bi halta da yaramıyo o yüzden diyorum ki öneride bulunun deneyelim...

şimdi napmış oldun onu da anlamadım önerin var mı sırf eleştiriim mi fırsat bulmuşken??

In the end, it's not the years in your life that count.
it's the life in your years..

#43 miskin

miskin

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.494 Mesaj
  • İlgi Alanları:sanane

Gönderim zamanı 24.08.2006 - 23:37

sen burada yönetici olarak konsept bozmadın mı elric bozmadımı wili bozmadımı mel bozmadımı ben bozmadım mı herkes bozmadımı,
incelerseniz benimde konuyla ilgisiz mesajlarımın yazıldığını göreceksizniz herkesin yazdığı gibi
..
neden elric kendisine laf sokuldu diye banlıyor

hangi öneriden bahsediyorsun yaptırım felan uygulamayın
kurlların çok katı olduğu bir forum olmasına gerek yok zaten forumun öle bir işlevide yok

kuralların yeterince katı olduğu yeterince forum mevcut

#44 elma

elma

venus at her mirror

• Kurucular
  • 6.785 Mesaj

Gönderim zamanı 24.08.2006 - 23:40

Ben sizi anlamakta zorlanmıyorum, ayrıca emir filan verdiğimi hatırlamıyorum.
Madem konuşun falan diyorsunuz. Bugüne kadar siz neden konuşmadınız? Neden adminlerden ya da yöneticilerden bekleniyor? Ya da bekleniyorsa neden verilen karara saygı duyulmuyor? Başkaları da var diyorsunuz, kim inkar ettiki?
Ben sadece gözümden kaçmış olabilir, öm ile bildirin diyorum. Ben yoksam başkasına bildirin olsun bitsin. Kimseyi evinden malından mülkünden canından etmiyoruz, Çamurun gitmemesini siz ne kadar istiyorsanız emin olunki bende o kadar istiyorum. Neden illa bir gerginlik yaratılıyorki :P
Bunun dışında istememezlik-sevmemezlik gibi bir durum tarafımdan asla söz konusu olamaz, ama bu konuda sizin kadar duygusal davranamam üzgünüm.

Adalet diyorsanız bende ondan biraz istiyorum!

"Ben kendisiyle vakti zamanında konuşmuştum, ya siz?"
"This desert flower
No sweet perfume that would torture you more than this..."

#45 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 24.08.2006 - 23:41

Anlamakmı istemiyorsunuz arkadaşlar anlamadım ki.
Şimdiye kadar ceza olayı gayet güzel gidiyordu.

Çamur'a neden ceza verildiğini bilen varmı aranızda ?

Çamur sadece bir mesaj yüzünden ceza almadı. Geri Dönüşüm Kutusuna bakın bakalım. Çamur çoğu mesajından dolayı sürekli uyarılmış. Mesajlarının büyük bölümü Geri Dönüşüme atılmış. Uyarı üstüne uyarı almış ondan sonra artık zurnanın zırt dediği yere gelmişki ceza verilmiş. Herkesin bir sabrı var demiyormuyuz ? Demekki adminde sonuna kadar zorlamış ceza vermemeyi. Ben Çamur'u seviyorum. Çamur her ne kadar biraz önce bana kızdıysa da ben onu seviyorum. Neden benim kadar kimse uyarı almadı ? Yada Çamur'un aldığı kadar uyarı almadı ? Demekki herkes ben ve Çamur gibi haylaz değildi. Bundan sonra da olacak değil demekki. Siz madem kendinize güveniyorsunuz bu konuda neden tepki gösteriyorsunuz ? Size dokunmayan yılan arkadaşınıza haklı bir şekilde dokundu diyemi bu tepkiler ? Çamur'u seviyorum ve bu cezayı hakkettiğini düşünüyorum. Kimse küsmesin darılmasın. Yarın bende bu cezayı alabilirim. Böyle büyütmenizi de istemem. Çamur'da biliyor , hepimizde biliyoruz ki bu ceza geçte olsa verildi. Tek mesajla olacak ceza değil bu. Karşımızdaki adminler yöneticilerde insan. bende zamanında karşı çıktım onlara. bir konu olsun haksız olsunlar yine karşı çıkarım. ama bu konuda bence haklılar. Onlar da insan çünkü her mesajı tek tek okuyorlar. Konsept bozanı çoğu zaman idare ediyorlar. Hangi birimiz şimdiye kadar bir konuda konsepti bozmadık ? Hepimizde konseptin içine ettik yeri geldiğinde. Onlar görmezden geldi. Bugün ben cezayı alsam derdimki " evet , ben o kadar sinirlendim ağza gelmeyecek şeyler söyledim adamlar haklı.". Çünkü biliyorum ben rahat durmadım. Çamur'da durmadı. Sorun nerde ?

Değişiklikler Kaydedildi...

#46 greenyblue

greenyblue

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 200 Mesaj

Gönderim zamanı 24.08.2006 - 23:44

Ben bir şeyi merak ediyorum bu kadar yazılıp çizilince cezayı veren arkadaş cezayı geri
alacak mı? Bu tartışma neyi değiştirecek?

Yöneticiler her yerde doğru ya da yanlış kararlar verirler. Beğenirsiniz beğenmezsiniz.
Onaylarsınız onaylamazsınız. O sizin bileceğiniz bir şey. Hakemler bazen numaradan düşen futbolcuya penaltı veriyor ve fikrinden nasıl vazgeçmiyorsa bu da onun gibi bir şey. Bir sonuç var ve değişmez gibi görünüyor. Tartışma fazla uzamış gibi de…

Bu arada cezayı vereni de alanı da tanımam. Yanlış anlaşılmasın. Ben uzaktan seyirciyim diyelim. Sadece düşüncelerimi yazmak istedim.
Οζδε

#47 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 24.08.2006 - 23:45

arkadaşlar bir konsept konsept gidiyor.. anasını satim devlet mi yönetiliyor burda ne bu katı rejim hiç bişi anlamadım..

yok büyük yazma, küçük yaz.. espri yapma alakasız konu.. sana bir yorum yapıldı ama sen konseptin dışında burda cevap verme..

nedir bu ya bu kadar büyütülen.. hepimiz baya zamandır muhabbet eden insanlarız kimse çocuk değil.. ama iki espri yaptı konsept bozuldu denmemeli bozulursa bozulsun nolur dünyanın sonu mu çok büyük bir olay mı.. insanların kalbini kırmak daha mı hoş....

bugüne kadar ne konseptler bozuldu... şöyle forumu açıp bir incelerseniz kimlerin ne muhabbetler yaptığını görürsünüz alakasız yerlerde ( ben de dahil tekrar ediyorum)

bırakalım da insanlar rahat olsun... haa rahat olsun derkende ona buna hakaret etsin şunu bunu yapsın demiyorum.. belli ölçüleri vardır.. ama neşeli insanlar, eğlenmek için buraya giriyor ve neşelerini aktarıyor olabilirler.. çamur arkadaşımız gibi.. kendisinin mesajlarını çok seven arkadaşlarımızda var bunuda biliyorum.. kendisini sevenlerde çok..

sadece bu kadar katı olmaya gerek yok.. TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİ yönetiyor gibi haraket etmeyin lütfen.. komik kaçıyor..

saygılar sunuyorum..

#48 ArGuS

ArGuS

๑۩۞۩๑Kime ne...

• Üyeler
  • 6.416 Mesaj
  • İlgi Alanları:2d, 3d görsel tasarımlar...

Gönderim zamanı 24.08.2006 - 23:45

şimdi napmış oldun onu da anlamadım önerin var mı sırf eleştiriim mi fırsat bulmuşken??

olmuş bitmiş bir işe nasıl bir öneri beklenir ki...
şu an yetirnce tepki aldı zaten ...
ceza vermek neyi sağlayacak ?
bir konu açmak, ÖM atmak, MSN de yazmak zormu çamur bu şekilde davranıyorsun ceza alacaksın demek zormu ..
adam akıllı konuşmak zor mu ?

rapor et ikonu sadece admine bildirmek için..sanırım dooru anlatamadım.Biz hangi adminin nerde yanlış yaptığını yani en azından haksızlık yaptıüğını yada yetkisini kötüye kullandığını düşündüğümüzü burda göemek istiyoruz.

öneriyi kendin söylemiştin ama bunu üye iken söylediğin için unutmuş olabilirsin..
böyle bir konuyu açtın ama mesajın başından beri ÖM kullanın diyorsun ...
bence aynı düşünceler içinde değilsin...

bir zamanlar kendinde gördüğün hakkı başkalarınında istemesi neden yanlış...
Yanlışı gören ve önlemek için elini uzatmayan insan, yanlışı yapan kadar suçludur.

<!--aimg-->Gönderilen Resim<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->

#49 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 24.08.2006 - 23:48

bir konu açmak, ÖM atmak, MSN de yazmak zormu çamur bu şekilde davranıyorsun ceza alacaksın demek zormu ..
adam akıllı konuşmak zor mu ?

http://www.harabe.ne...ndpost&p=135942

anlaşılmıyo galiba yeteri kadar ?
Gönderilen Resim

#50 ArGuS

ArGuS

๑۩۞۩๑Kime ne...

• Üyeler
  • 6.416 Mesaj

Gönderim zamanı 24.08.2006 - 23:49

Madem konuşun falan diyorsunuz. Bugüne kadar siz neden konuşmadınız? Neden adminlerden ya da yöneticilerden bekleniyor?

eğer şikayetçi olan olsaydı konuşurdu veya şikayet ederdi dimi :P
Yanlışı gören ve önlemek için elini uzatmayan insan, yanlışı yapan kadar suçludur.

#51 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 24.08.2006 - 23:50

Bakın ne güzel söz. :P

Harabe.net üyesi, kurallara her zaman uyar.

Kurallara uymayana ''Haylazlar'' diye ünvan verilirse, o arkadaşta nasıl olsa ben haylazım düşüncesiyle daha rahat davranmış olamaz mı?

Bir yıl sonrasını düşünüyorsan buğday ek,
On yıl sonrasını düşünüyorsan ağaç dik,
Yüz yıl sonrasını düşünüyorsan insan yetiştir.
(Kuan Tzu)

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,
CHP olmadan ATATÜRK’Ü sevebilirim...

#52 miskin

miskin

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.494 Mesaj

ben kendimi ne kadar asteg liğe kaptırmışsam
ahada sizde okadar yöneticiliğe
aramızda fark var ben kaptırdığımın farkındayım kendimi geri çekip engelliyorum

siz hala ferkında değilsiniz

#53 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Anlamakmı istemiyorsunuz arkadaşlar anlamadım ki.
Şimdiye kadar ceza olayı gayet güzel gidiyordu.

Çamur'a neden ceza verildiğini bilen varmı aranızda ?

Neden ceza verildiğini bilen de var onula konuşanda var merak etme sen!

Sen başkalarına hakaret etmiş ve uyarı almış olabilirsin ama o böle bişey yapmadığı gibi
o dediğin gibi uyarısını almış ceza 1 hafta olayı.

Bu ona dokunmayan yılan lafındanne anladığını bilmiyorum ama ençok bu söylediklerinle sen hakkettin şimdi.

Kendine verilmeyen cezayla eşdeğer tutma yani.

Bu konuyu yazma kısmı ise yada tartışma olayı seni kesinlikle alakadar etmez.Başka zaman söylersin senden izin alırım ben ne yazıp yazmayacağı konusunda
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#54 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 24.08.2006 - 23:52

Çamur banlandı. Ne haliniz varsa görün. Boşuna didiniyorsunuz bence..
Bu olay olmadan önce kim Çamur'la konuştu " Çamur böyle yapma banlanırsın" diye ?

Değişiklikler Kaydedildi...

#55 elma

elma

venus at her mirror

• Kurucular
  • 6.785 Mesaj

Gönderim zamanı 24.08.2006 - 23:52

Sizler birini korumaya çalışırken başkalarını kırıyorsunuz. :P

Tebrik ederim.
"This desert flower
No sweet perfume that would torture you more than this..."

#56 ArGuS

ArGuS

๑۩۞۩๑Kime ne...

• Üyeler
  • 6.416 Mesaj

Gönderim zamanı 24.08.2006 - 23:53

anlaşılmıyo galiba yeteri kadar ?

16.06.2006 de oluyor bu konuşmalar bugün 24.08.2006 iki aydan fazla oldu elric...
bu süre zarfında neler neler değişti ki çamurun yazılarında değişiklik olduğunu belki farkındasın belki değilsin ama iki ay az bir zaman değil...

#57 ArGuS

ArGuS

๑۩۞۩๑Kime ne...

• Üyeler
  • 6.416 Mesaj

Gönderim zamanı 24.08.2006 - 23:57

Ne haliniz varsa görün.

Biraz daha ağır gitsek mi dokuz :P

#58 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 24.08.2006 - 23:58

benim niyetim kimseyi kırmak değil..

sadece düşüncelerimi yazıyorum..

#59 miskin

miskin

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.494 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2006 - 00:00

alınganlık yapıyoo işte

#60 ArGuS

ArGuS

๑۩۞۩๑Kime ne...

• Üyeler
  • 6.416 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2006 - 00:00

Sizler birini korumaya çalışırken başkalarını kırıyorsunuz.

Kırmak ?
Ben senin veya başkasının sözlerinde kırılmadım çünkü fikrini belirttin bizde bunun yanlış olduğunu belirttik kırılacak ne var :P