İçerik değiştir

- - - - -

artık aşkı sevmiyorum

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 18 yanıt verildi

#1 naturel

naturel

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 126 Mesaj
  • İlgi Alanları:bilimsel konular,aşk,romantizm,şiir,güncel,kadın hakları,şarkılar,sinema,net,tv,arkadaşlar

Gönderim zamanı 21.08.2006 - 22:28

uzun zaman aşka inandım,sevmeye inandım ,aşk aradım .ama ne oldu ? ya ben sevdim o sevmedi ,ya o sevdi ben sevmedim,bütüngün onu düşündüm ,telefon açsın mesaj atsın diye bekledim belki attı belki atmadı ama sonuçta bekledimya,,beni istediğim kadar sevmedi,istediğim kadar ilgi göstermedi,ilk kavgada ayrıllalım dedi beni üzdü çok üzdü ayrılıklar hadi üzülmek ağlamak belki bir süre ama işi gücü bırakıp bütün aşkın ı düşünmek sevgilim şunu dedi,çok kıskanç ,istediğim kareekterde ve tipte değil üzülmek ,hayal kırıklığına uğramak, sevgiliyi bırakamamak sanki zamkla yapıştık,eskiden bırakırdım oda ayrı artık hayır ,ama sonra osho dediki insanlar sevgide cimridir doğryudur , aşk beynimi yedi hele en son çıktıgım erkek ilgsiizliği ile iki ayım ı yedi beni mahvetti ,artık aşk istemiyorum, karekterinide incelemem , yanımda olan bir erkek elimi tutsun yada sadece cinsellik aşk yok aşk yuzunden işime konstantre olamıyorum sanmıyorumki erkekler böyle olsun onlar uyanıktır ,artık bende bıraktım aşkı aramayı istemeyi o beni bulsun,huzur versin

Bu mesaj naturel tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 21.08.2006 - 22:28

#2 kÜnéfé

kÜnéfé

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.396 Mesaj
  • İlgi Alanları:inşaat müh.HARABE

Gönderim zamanı 21.08.2006 - 22:32

aşk beklentiler olursa aşk aşk olur
cinsellik gün kurtarmaktır
inanmayanında beklentisi olamaz maalesef
herkes fanidir ama sözler bakidir.....

#3 kara

kara

--giz----kara--

• Üyeler
  • 11.365 Mesaj

Gönderim zamanı 22.08.2006 - 11:17

aşkta huzur arıyorsan en büyük yanlışı yapıyorsun tatlım...

aşk aksine huzur kaçıran bi olgudur... bi girdimi kurtulamazsın, hayatını bi meltemle alt üst eder anlayamazsın...

#4 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 22.08.2006 - 11:20

aşk iiireeeç bişidir....nası sevek yafff.....

...

#5 naturel

naturel

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 126 Mesaj
  • İlgi Alanları:bilimsel konular,aşk,romantizm,şiir,güncel,kadın hakları,şarkılar,sinema,net,tv,arkadaşlar

Gönderim zamanı 22.08.2006 - 21:41

ilgi gösteriyon şımarıyo,göstermiyorsun oda olmuyor,aşk zor bir şey beynini yiyor,aşk değil flort bile zor,sonuçta bunlardan kaçan hergün biriyel gezen kalpisizlerde var,bence hemen seveyim diye düşündüm saflık ettim ,öyle bir sene geccek sonra sevcen ,adamın gözüne bile bakmıyacan,erkekler bilri işini öyle kolay sevmezler biz kadınlar severiz,fedekarlık ederiz saftoloşuz biraz .

sevceme sevileyim daha iyi ,ben az seveyim o çok sevsin yoksa ayrılalım yol yakınken.

bence erkekler dünya güzelini bekliyo sevmek için onlar için öenmli olan genç güzel saf olsun.

güzellik te bizi üzüyo

Bu mesaj naturel tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 22.08.2006 - 21:42

#6 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 23.08.2006 - 01:06

ilgi gösteriyon şımarıyo,göstermiyorsun o da olmuyor

+500

erkekler bilir işini öyle kolay sevmezler biz kadınlar severiz,fedekarlık ederiz saftoloşuz biraz .

Heee evet evet biliriz *zong

bence erkekler dünya güzelini bekliyo sevmek için onlar için önemli olan genç güzel saf olsun.

Bak böle gızı gaçırmam *böö

Aşk ulaşılması zor birşeydir, seversin, hoşlanırsın... Bunlar geçici, sildiğin anda hayatından gider...

Ama aşk?

Evet farklı birilerini arar erkekler aşık olması için :)

Hatta sır veriyim bakın dırdır etmeyen versiyonlarınız tercih sebebidir :P
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#7 naturel

naturel

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 126 Mesaj

Gönderim zamanı 23.08.2006 - 08:15

aşık falan olmak istemmiyorum,önceden istiyodum şimdi istemiyorum umarım olmam yada olsamda umarım karşılıklı olur karşılıksız aşklar benden uzak olsun yada platonik olsun sadece bakayım

#8 kara

kara

--giz----kara--

• Üyeler
  • 11.365 Mesaj

Gönderim zamanı 23.08.2006 - 09:05

platonik aşk, aşkdan daha mı iyi ki?!

bence en zoru ve beteri o...

"ilgi gösteriyorsun şımarıyor, göstermiyorsun o da olmuyor"
bu konuda da saan çoooook hak veriyorum... ortada bi dengesizlik var... ya sorun bizde yada karşı tarafta... ne istediğini bilmiyor...

karar vermek önemli, ne istediğini bilmek, onun için neler yapabileceğini bilmek...

yine aşk zordur deyip noktayı koyayım bari... <_<

Bu mesaj kara tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 23.08.2006 - 09:05

#9 kÜnéfé

kÜnéfé

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.396 Mesaj

Gönderim zamanı 23.08.2006 - 09:17

dünyada her insandan daha iyisi mevcuttur ancak sorun elindeki insanı en iyi gibi görebilmektir .ben bunu yapıyorum.
belki o nedenle erkklerin çogundan farklıyım aslında olgunum

#10 kara

kara

--giz----kara--

• Üyeler
  • 11.365 Mesaj

Gönderim zamanı 23.08.2006 - 09:20

aha işte buyur... künefe bana sorarsan hiç bir erkek olgun değildir...

sana katılmıyorum...

#11 kÜnéfé

kÜnéfé

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.396 Mesaj

Gönderim zamanı 23.08.2006 - 09:31

maalesef ben öleyim

#12 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 23.08.2006 - 10:00

hiç bir erkek ya da hiç bir kadın diye genellemelerin sağlıklı çıkarımlara neden olacağını sanmıyorum...

her insan ayrı bir kişilik..buna rağmen ilişkilerin başı gelişmesi sonu neden aynı o kısmı henüz bilemesem de herkesi bir tutmamak ya da önyargılı bakmamak gerek .. <_<

In the end, it's not the years in your life that count.
it's the life in your years..

#13 asturias

asturias

Benimle Oynar mısın?

• Üyeler
  • 2.167 Mesaj

Gönderim zamanı 23.08.2006 - 10:00

Günaydınnnnnnn Herkese:)

Künefeye saygı duymak lazım, yani ben duyuyorum, eğer ben olgunum diyorsa olgundur elbet. Diğerlerinden farklıyım diyorsa farklıdır. Da aklım birşeye takıldı; elindekini en iyi görebilmek derken, neyi kastettin? Bence kimse en iyi değildir, kimse mükemmel değildir dimi? Hem bir aşk ilişkisinden bahsediyorsak, bir erkeğin bir kadından daha olgun olacağına pek ihtimal veremiyorum, çünkü kadının doğasında, birçok şeyi düşünebilmek ve hem iş hem ev hem de çocuk büyütme yetisi varken, e müsaadenizle kadının olgunluğunu kabul etmek lazım aşk ilişkisinde. Di mi ama?
Tam buradayım ben
Görmek istediğin yerde
Belki 1 adım ötende
Belki düşünde
Sadece hisset beni
Ben buradayım..

#14 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 23.08.2006 - 10:30

Herkes aşkı biliyor ne güzel, güzel olduğunu bilmek..
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#15 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 23.08.2006 - 10:52

şimdi kadın daha olgundur diyenler çoğunlukta ve bi bildikleri var mutlaka da
özellikle ev iş çocuk yetisi kısmını söylediğiniz, de iyi mi oldu, şimdi gene kendimi 3.türe ait hissettim...püü..ee bunlar yok bende ama.. :huh:

demek ki erkeğin daha olgun olduğu vakalar da varmış ...ya da kadının olgun olamadığı mı desek... yok bi şii demeyelim iisi mi..

In the end, it's not the years in your life that count.
it's the life in your years..

#16 naturel

naturel

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 126 Mesaj

Gönderim zamanı 23.08.2006 - 10:56

gazetede rahmi koç un bir lafı vardı söyle diyor aşk için 100 de 100 istediğiniz gibi birine rastlama şansınız yoktuır 100 de 50 60 bulursanız iyidir bencede çok kişiyle çıkcan belki yada çok çevren olcakki doru duzgun birini bulcan ,netten tanıştın ,yada karekterini iyi bilmedin biriyle çıkmak oldukça belirsiz ne olcagı belli değil.,

paltonik aşk derken sadece gördüğün birine uzaktan duyulan hayranlık,sadece boyunu posunu begnmek ,mesela ben bazı şarkıcılara öyle hayranım nedense mustafa sandal a hayranım hoşuma gidiyor ona bakmak.

ama biriyle çıkıyorsun adam senin istediğin huyda değil,yuzu gözü hoş buda gerci önemli sırf adamın kaşı gözü hoşsa aşıkta olabilirsin ,öyle pekte mantıklı bi şey değilki aşk,adam sseni üzre yine aşıksındır,gözüne bakmayım ,sevmeyim diye önceden karar alcan artık acı çekmemek için.akşama kadar mesaj bekle ,akşama kadar telefon bekle ,ya buluşmak iste görme ,ya aslında biriyle çıkarsın rahat ve mutlu olursun biriyle çıkarsın mutsuz ve huzursuz adamına baglı.sen aynı kişde olsan böyle tek taraflı bi şey değil aşk,

erkeklerin bazısı hiç olgun değil ilkel,çıtır ve sadec gzüel peşinde olana ne diyecen ,karektere bakmayana sadece gzüele deger verene ne diyecen ,ah bizdemi öyle yapalım yani erkeklerden akıl alalım

#17 BucuK

BucuK

: вєş’є вєş vαя :

• Dokunulmazlar
  • 6.410 Mesaj
  • İlgi Alanları:* qαγєτ ίlqίsίz *

Gönderim zamanı 01.11.2006 - 01:54

aşkın içindeki kadın ve erkeğin rolünü belirlemek ya da bu böyledir şu şöyledir demek -bence- bizi yanlışa götürür.
bir kaç farklı kişiyle aşk yaşayan kişiler bilir bu roller ve karşınızdaki kişi her zaman değişir.
bu, bundan hoşlanır; şunu yapar derseniz, bu yanlış olur
çünkü; insan ,bu insanlara duyulan hisler dolayısıyla ilşkilerdeki roller de her zaman değişir.

#18 id

id

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.185 Mesaj

Gönderim zamanı 02.11.2006 - 14:24

Yine Sen ( naturel ) ve Yine Karmaşık Aşk Muhabbeti. :yawn:
utter nonsense

#19 katina

katina

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 22 Mesaj

Gönderim zamanı 02.11.2006 - 17:34

Özene bezene aşk yaratmış kendine,aşk olmak adına yapılmamış hiç bir şey, yapılması gereken her şeyden daha üstün...