İçerik değiştir

Sayı 1: Harabe Magazin Servisi

• Yanıtlamak için giriş yapın
Bu konuya yanıt verilmedi

#1 Haberci

Haberci

Jurnalci

• Muhabirler
  • 8.175 Mesaj

Gönderim zamanı 17.08.2006 - 15:08

Bu haftadan itibaren yeni bir köşe ile karşınıza çıkacak olan Harabe magazin servisi ve yeni yazarı olarak ben tüm üyelerin bilinmeyen yönlerini ortaya koymaya çalışacağım.Yurdun dört bir yanına dağılmış olan harabenin acar muhabirleri yardımıyla bundan böyle hayatlarınız didik didik edilecektir.Bu aşamadan sonra saklanmanız da sizi kurtaramaz çünkü bu çok uzun bir çalışmanın ürünü yıllardır toplanan tüm belgeler arşivimizde yeterince yer tutmakta..

Bu hafta sizlere sevgili founder’ımız biricik adminimiz Mel G.'nin yaşamına çomak soktuk..

Forumumuzda bulunan birçok üye tarafından kendini beğenmiş, ukala, yapılan hiçbir şeyi beğenmeyen yani kısaca ‘küçük dağları ben yarattım büyüklerinde de emeğim geçti’ –bu deyimi Türkçe’ye ben kazandırdım bu arada- tarzında bir insan olarak bilinir.Belki de inanmayacaksınız ama kendisi gerçekten alçak gönüllü birisidir.Hatta birçok üye yazdıkları mesajların onun tarafından okunmadığını düşünmelerine rağmen bütün mesajları iş yoğunluğuna bağlı olarak tabii göz atıyor.Ayrıca kendisi çok dürüst ve güvenilir bir insan olarak da isimlendiriliyor.Birde günlük hayatında tanıdığı bazı arkadaşları da harabeden olması sebebiyle kendi yanında kimsenin hakkında konuşulmasına izin vermemekte olduğu bilinmektedir.Tabii burada dışardan onun yakınlarından elde ettiğimiz bilgilere dayanarak yazılıyor bunlar.Efendim biz de yalan haber olmaz…

Kendileri aynı zaman da cesur olarak bilinmektedir.Hayatında aldığı kararlar ve kendisinin kullandığı avatar bu konuda fikir verebilir belki.Ama çok önemli bir gerçekte var ki kendisi biraz da kılıbık olarak tanınıyor yakın arkadaşları arasında… (Arkadaşları bu biraz lafına bayağı güldüler ama)

Bu arada pek belli etmese de kendisi Harabe’nin geldiği noktayı beğenmekte hatta azcık da gurur duymaktadır.Ve hatta daha ileri gitmesi için de elinden gelen her şeyi yapmaya çalışmaktadır.Galiba en sevmediği şeyler de çıkan gereksiz sürtüşmeler ve ciddi konularda yapılan tartışma düzeyinin tutturulamaması.Tabii gerçekte Harabe’yi sadece ve sadece kendine arkadaş edinmek için oluşturduğu söylentisi de ağızdan ağza dolanmakta.Tüm aile aynı iş yerinde bulunmaları yetmez gibi bide samimi arkadaşlarını da yanına alması buna en güzel örnek.Yalnızlıktan hoşlanmıyormuş!.

Bir önemli nokta ise Harabe’nin simgesinin nasıl olup da kartal olmadığıdır.Kendi desteklediği takımdan daha fazla başka takımların reklamının yapılmasını ise ‘Onların reklama ihtiyaçları var tabii’ diyerek izin verdiğini düşünmekteyiz harabe magazin servisi olarak.

Eveeet şu anda dört gözle yol beklemekte olan sevgili Mel’e saygılarımızı ve de sevgilerimizi sunarız…
Harabe.net Haber Servisi