İçerik değiştir

- - - - -

fıkra...

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 79 yanıt verildi

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 30.04.2004 - 15:24

olmazmı :o
Bir gün Temel ve Dursun bakmislar Türkiye'de is yok Almanya'ya gitmeye karar vermisler ama ceplerinde para yok... O zamanlarda Almanya'ya hayvanlar bedava gidiyolarmis, bunlarda neleri varsa satiyolar ve bir inek kostümü aliyolar. Temel öne Dursun'da arkaya geçiyor ve gümrüge gidiyolar gümrükteki memur bunlari bir test edeyim diyor ve inegin önüne bi tomar saman getiriyor sen gerçek ineksen bu samanlari yersin diyor. Temel mecburen yiyor ondan sonra memur bir kova su getiriyor eger sen gerçek ineksen bunu içersin diyor ve Temel içiyor.. Memur bu sefer bi tomar taze ot getiriyo ve inegin önüne koyuyor Temel mecburen yiyor... Artik Temel sisiyor ve bir lokma bir sey yiyemez hale geliyor. Ama bu sirada Temel basliyor gülmeye. Dursun merak ediyor. Soruyor ula Temel neden gülersun. Temel de cevap verir:
-Memur bizim gerçek inek olup olmadigumuzi anlamak için bir tane öküz getiriyor. :P

#22 Zetro

Zetro

<3 Death Wish

• Üyeler
  • 1.108 Mesaj
  • İlgi Alanları:FRP, Rock Müzik, Bilim Kurgu, PC Games....

Gönderim zamanı 30.04.2004 - 17:40

:o Çok iyi ya
Başarılarının devamını dilerim
Yenilerini 4 gözle bekliyorum

Don't worry about tomorrow
Take it today
Forget about the tip
We'll get hell to pay

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 02.05.2004 - 01:52

bunu pek beğenmezsiniz ama yinede yazıcam :P
Hasta yakınları ölmek üzere olan yakınlarının kapısında bekliyorlarmış.
Derken doktor üzüntülü ve yorgun bir suratla gelmiş."Üzgünüm. Kötü haberi vermek durumundayım" demiş.Hasta yakınlarının gözlerinin içine bakarak "hastanın kurtulması için tek çare beyin nakli yapmak","çok masraflı ve riskli bir ameliyat olacak ancak tek çare bu","sağlık sigortanız masrafları karşılayabilir ancak nakledilecek beyinin parasını siz ödemek zorundasınız" demiş.Hasta yakınları bu haberi duyduklarında çok üzülmüşler,uzun bir sessizlikten sonra aralarından bir tanesi "Bir beyin kaç paradır?"diye sormuş.Doktor hemen cevap vermiş"erkek beyni için 5000 $, bayan beyni içinse 200 $ ödemek durumundasınız"demiş.Odanın içinde bir an sessizlik olmuş. Erkekler kadınlar ile göz temasından kaçarak, gülmemek için kendilerini zor tutuyorlarmış.Bir anda olayın farkına varamayan bir erkek yakın dayanamamış ve
doktora sormuş,"neden erkek beyni bu kadar pahalı?"Doktor cevaplamış,
"Bu bir standart fiyatlandırma politikasıdır. Kadın beyinlerinin fiyatlarını aşağıya çekmek durumundayız,çünkü o beyinler gerçekten kullanılmış oluyorlar."
:)

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 03.05.2004 - 12:55

arayı soğutmayalım ..... :P
Çocuk Bir gün babasina sorar.
- Baba POLITIKA nedir?
- Yavrum der, anlatacaklarimi iyi dinle, sonra söyledigim kelimeleri ezberle der.
Simdi ben para kazandigim için KAPITALIZMIM, Annen harcamalari yapip evi idare ettigi için HÜKÜMET. Dadi ev islerini yaptigi için ISÇI. Sen HALK. Kardesin VATANDAS der. Yarin sabah açiklayacagini söyler. Gece çocuk tuvalete kalkar ve kardesinin agladigini duyar. Dadisinin odasina gider görür ki babasi dadisiyla yataktadir.Annesine seslenir horul horul uyumaktadir duymaz. Sabah kahvaltida sorar,oglum aksam anlattiklarimi hatirliyormusun? der. Babacigim ben politikanin ne demek oldugunu anladim der. KAPITALIZM, ISÇIYI götürüyor. HÜKÜMET uyuyor. HALKI duyan yok .
VATANDASI bok götürüyor."

#25 ^^bad^^

^^bad^^

Burası ona huzur verir

• Onaylanacaklar
  • PipPipPip
  • 222 Mesaj
  • İlgi Alanları:mutlu olmak....

Gönderim zamanı 04.05.2004 - 20:42

Devam et durma destekliyoruz seni :buttrock:
B)

#26 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 09.05.2004 - 18:15

bide benden..
Adamın biri doktora gitmiş:
-Arkadaşlarım her akşam seks yaptıklarını söylüyorlar. Acaba bende mi bir sorun var? diye sormuş.
-Hayır, demiş doktor, sizde söyleyebilirsiniz...

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 11.05.2004 - 10:34

:idea: wer başka başka?
bi tane daha benden

Agop ile Eleni evlenirler ve cicim aylari bittikten sonra Agop eve gelip koltuguna kurulur kurulmaz, gazeteyi yüzüne çekip Eleni'yle hiç ilgilenmez olmus.Günlerden bir gün Eleni Agop'tan ilgi beklentisi ile; -"Bre Agoppp! Mutfagin penceresi bozuldu, yaparsiinn?"
Agop, gazeteyi yüzünden indirmis, gayet sinirli bir sekilde; " Niye, ben pencereciiii?"
Ertesi gün Eleni yine ilgi görmek umuduyla, " Bre Agoppp, mutfakin muslugu bozuldu yaparsiinnn?"
Agop; " Niye, ben muslukçiii?"
Bir sonraki gün " Bre Agoppp, tuvaletin sifoni bozuldu, yaparsiinn?"
"Niye, ben pokçii?"
Ertesi gün eve gelen Agop bi bakar hersey tamir edilmis, " Kuzum Eleni bunlari sen yaptinn?"
"Yoo.."
"E, peki kim yapti?"
"E, bilirisin, kapici Abdurrezzek'in bende gözi vardir, yaparsin?dedim,oda dedi yaparim, ama bi sartla..."
Agop merak icinde sorar, " Neymis?"
Eleni " E, dedi bana , ya benimle yatarsin, yada bi pasta yaparsin.
" Agop rahatlar, " Peki kuzim, ne pastasi yaptin?"
Eleni sinirlenir;
"Niye ben pastaciii?

#28 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 11.05.2004 - 20:03

abim telefonu acınca ince ve kibar bir sesle efendimder hani kızlar arıyoya ya benim dikkatimi cekti bi gün denedim ortak arkadaşlarla abim telefonu actı yine kibar bir tonla efendim dedi bende abi naber felan dedim birden ses tonu değişir ve kalın kaba bi sesle cevap verir bizde arkdaşlarla koparız tabiki birde sorunca demiyo ha kabullenmiyo yani :mellow:
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#29 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 11.05.2004 - 21:48

inan o fıkramıydı gülüm:)))=))

#30 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 11.05.2004 - 21:53

o ebendi :wave:
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 14.05.2004 - 11:20

TELEFONUNU SAKIN ORTALARDA BIRAKMA :)))))

Bir golf kulubunun soyunma odasinda bir suru adam giyiniyormus. Ortada duran bir cep telefonu calmis, yakinindaki bir adam hands-free konusma dugmesine basmış :
ADAM: Alo
KADIN: Merhaba sekerim, kulupte misin?
ADAM: Evet.
KADIN: Ay ben burda supper bir deri ceket gordum. 1000 Dolarcik. Alabilir miyim?
ADAM: Oluur, madem cok sevdin, al tabii.
KADIN: Aslinda buradan once de galeriye ugradim. 2004 modelleri gelmis, tam istedigim renkte birini buldum.
ADAM: Ne kadar?
KADIN: 60 000 dolarcik.
ADAM: O parayi vereceksem butun aksesuarlarini isterim ama...
KADIN:Yasasinnn! Bi sey daha var: Gecen sene begendigimiz ev yine satilik ve 450 000 dolar istiyorlar.
ADAM: Tamam, ama 420 000 dolardan fazla verme sakin.
KADIN: Oldu sekerim. Sonra gorusuruz. Seni seviyorum.
ADAM: Ben de seni...Gorusuruz.
Adam telefonu kapatip afallamis sekilde onu seyreden topluluga doner ve sorar:
"Bu telefon kimin, bilen var mi?" :huh:

#32 sundowner

sundowner

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 42 Mesaj

Gönderim zamanı 14.05.2004 - 18:16

Matematik dersinde öğretmen sorar:
-Dalda 5 kuş var , ateş edip 3 tanesini vurdum , kaç kaldı?
Ali parmak kaldırır:
-Hiç kalmaz öğretmenim.
-Nasıl olur Ali iyi düşün.
-Silah sesinden kuşlar ürküp kaçar , hiç kalmaz öğretmenim.
-Ali ,dersimiz matematik , ve senin çıkarma yapman gerekiyor , ama düşünce tarzını beğendim.
Ali bu duruma bozulur ama birşey diyemez.Bir süre sonra parmak kaldırır ve söz ister:
-Öğretmenim , 3 bayan dondurma yiyorlar , biri ısırarak , biri emerek , biri yalayarak yiyor , sizce hangisi evli?
Öğretmen kızarır bozarır "eaa , bilmem ki , yalayarak yiyen olabilir mi?"
-Hayır öğretmenim , parmağında alyans olan , ama düşünce tarzınızı beğendim.

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 14.05.2004 - 18:57

Sarisin banka soyarsa..:huh:

Sarışın ile esmer de, köşeyi kolay dönmek için banka soymaya karar vermişler. Esmer bütün gece oturup plan yapmış.Sabah masanın üzerine kağıtları sermiş, soygunu tüm ayrıntıları ile sarışına anlatmış:
- "İyi anladın değil mi ?" diye de sormuş. "Burası küçük bir semt bankası.
Bir tek güvenlik görevlisi var. İşi üç dakikada bitirirsin, ben seni arabada bekleyeceğim."
Binmişler arabaya, gitmişler bankaya. Esmer motoru çalışır tutarak direksiyonda beklerken, sarışın bankaya girmiş.
5 dk. geçmis. 10 dk. geçmis. 15 dk. geçmis.
Esmer korkmaya baslamış. Tam gaza basıp kaçmaya karar vermişken, bankanın
kapısı büyük bir gümbürtüyle sonuna kadar açılmış.
Önde sarışın elinde bir ip. İpin ucuna kasa baglanmış, sürükleye sürükleye
arabaya koşmaya çalışıyor.
Arkasından güvenlik görevlisi "DUR" diye bağırarak ateş ediyor. Ama koşamıyor çünkü pantolonu ve iç çamaşırı dizlerinden aşağıya inmiş.
Sarışın arabaya atlamış. Esmer gaza basmış ve öfkeyle seslenmiş:
- "Bir de bana planı tam anladığını söylemiştin !.. "
- "Anladim tabii..."
- "Ben sana GÜVENLİK GÖREVLİSİNİ BAÐLA, KASAYI BOŞALT demistim gerzek"

#34 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 15.05.2004 - 13:20

ehihihi .. wili sen biliyon bu işi (tekerleme gibi oldu)
Gönderilen Resim

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 15.05.2004 - 22:53

sağol elric : )

Gümrük kapısından bir İngiliz, bir Fransız, bir Türk geçmek için bekliyorlarmış. Gümrük görevlileri valizlerini kontrol etmeye başlamış. Önce İngiliz'in valizine bakmışlar. İçinden 7 adet don çıkmış. "Niye 7 tane?" diye İngiliz'e sormuşlar. O da "Haftanın yedi gün var. Hepsi için bir tane. Pazartesi, Salı, Çarşamba..." demiş. "Vay be! Helal olsun medeniyete, temizliğe bak adamlardaki." Sıra Fransız'ın valizine gelmiş. açmışlar bakmışlar 8 tane don. "7'yi anladık da niye 8?" diye sormuşlar. Fransız "Pazartesi, Salı, Çarşamba... Hergün için bir tane, bir tane de ne olur ne olmaz diye yedek aldım" demiş. "Vay be! Adamlardaki temizliğe medeniyete bak!" demiş görevliler. Sıra Temel'e gelince açmışlar bakmışlar tam 12 adet don. "Vay be! Ne varsa bizim insanımızda var. Şu medeniyete, şu temizliğe bak!" Sormuşlar "Neden 12 adet?" Bizimki cevap vermiş "Ocak, Şubat, Mart,......" :nod:

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 15.05.2004 - 23:05

gaza geldim ben galiba :nod:

Vantrolog eline geçirdiği kukla ile konuşuyor ve aptal sarışın fıkraları anlatıyormuş. Gösterisi biraz ilerledikten sonra birden orta sıralardan sarışın bir kadın ayağa kalkmış ve yükses sesle :
- Afedersiniz !
Bu çıkış üzerine vantrolog ve kalabalık durmuşlar ve sarışına bakmaya başlamışlar, sarışın :
- Görüyorum ki sarışınların ne kadar aptal olduğuna dair şakalar yapmaktasınız. Peki söyler misiniz, bu kanıya nereden vardınız ? Tek suçumuz saçımızın rengi mi yani ? Sizin bu yaptığınınz ırkçılık olmuyor mu ? Kadınların birçoğunun sarışın olduğu ülkelerdeki kadınlara hakaret etmiş olmuyor musunuz ? Tanımadığınız bu kadar kadına ettiğiniz hakaretler sizi rahatsız etmiyor mu ? Söyler misiniz ?!!
Bunun üzerine vantrolog çok mahçup ve üzgün bir yüz ifadesi ile :
- Şey, ... ben özür dilerim, ... sadece şaka yapıyordum. Eğer sizi ...
Sarışın Vantrolog'un sözünü keser ve :

- Ben sizle konuşmuyorum bayım. O elinizdeki küçük terbiyesiz adamla konuşuyorum ! Siz onu savunmayın, o cevap versin.

#37 Zetro

Zetro

<3 Death Wish

• Üyeler
  • 1.108 Mesaj
  • İlgi Alanları:FRP, Rock Müzik, Bilim Kurgu, PC Games....

Gönderim zamanı 17.05.2004 - 14:25

Kanaryada bir nevi sarışın sayılır deil mi?

Wili wili...

Başarılarının devamı dileğiyle.

Don't worry about tomorrow
Take it today
Forget about the tip
We'll get hell to pay

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 17.05.2004 - 21:10

hadi leyn ordan...

#39 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 17.05.2004 - 23:42

Bir adam sabah yürürken ilginç bir cenaze kafilesi fark eder; önde giden köpekli bir adam, arkasında bir tabut ve 10 metre arkadan gelen bir başka tabut ve tek sıra olmuş yaklaşık 200 adam. Tuhafına gider. Kafilenin başındaki adam kuşkusuz cenazenin sahibidir, yanına yaklaşır ve sorar; "Beyefendi, bu üzüntülü gününüzde hatırlatmak istemem ama ölenler neyiniz oluyor ? "Adam yanıtlar "Öndeki karım arkadaki de kayınvalidem." "Vah vah başınız sağ olsun. Nasıl oldu ?" "Köpeğim karıma saldırıp öldürmüş.Kayınvalidemde karıma yardıma gelmiş onu da öldürmüş." Adam biraz düşündükten sonra;"Beyefendi köpeğinizi ödünç alabilir miyim ?"Adam cevap verir "Sıraya geç"

''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#40 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2004 - 10:51

sarışınlarla iligili bi tane de ben yaziyim..

Günün birinde bi esmer, bi kumral bi tane de sarışın bi aynanın karşısına geçmişler hepsi saçlarına bakıp içlerinden şöyle geçiriyolarmış...
Esmer: düşünüyorum da dünyadaki en güzele saçlara ben sahip olmalıyım...
ayna içinden söylenmiş: hiç sanmıyorum..
kumral olan hatunda şöyle geçirmiş içinden: düşünüyorumda dünyadaki en güzel saçlar ben de olmalı..
ayna söylenmiş yine: hiç sanmıyorum..
sarışın olan da içinden şöyle geçiriyomuş : düşünüyorum da
ayna : hiç sanmıyorum !!!
Gönderilen Resim