İçerik değiştir

harabe muhabirlerinin dikkatine

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 72 yanıt verildi

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 28.08.2006 - 12:37

Muhabirleri değiştiricez bu gidişle, evet evet yarın bi el atalım ... :msn97:

#42 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 28.08.2006 - 12:52

eheemm şeyy eğer yazdıklarımı beğenmiyorsanız ben bırakabilirim muhabirliği, başka gazeteden teklifde var zaten :P
Sen benim herşeyimsin, hayatımın herşeyi sensin

Gönderilen Resim

#43 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 28.08.2006 - 12:54

Kara'yı tavsiye ederim muhabirlikte. :P

daaankk sen mükammelsin Üstad. Kal orda :)

Bu mesaj 9 tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 28.08.2006 - 12:55

Değişiklikler Kaydedildi...

#44 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 28.08.2006 - 12:58

evet bence kara olsun görevine sadık ve ayrıca kelimeleri güçlü

Gönderilen Resim

#45 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 28.08.2006 - 13:02

bence de bi el atalım muhabir listesine...

çık deyin çıkalım gerekirse... olmuyo yaniböyle di mi ama.. :P

In the end, it's not the years in your life that count.
it's the life in your years..

#46 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 28.08.2006 - 13:06

ya isterseniz bırakırız harbiden :P yazamıosak adam gibim, ne gereği var zorlamanın...
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#47 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 28.08.2006 - 16:08

Topluca istifa edelim yeni gelen yönetim kimlerle çalışmak isterse onları seçsin.

İlk istifa benden gelsin.
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#48 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 28.08.2006 - 16:16

istifa mı ediyoruz.... yoksam eylem mi grev mi bu shy...
pankartlar nerde.. :)

tamam ikinci istifa da benden olsuun..

Edit:istifa konusunda ciddiyim, zaten kimsenin ciddiye aldığı da yok yazdıklarımızı , muhabirlerin kendisi bile almazken.. neysem istifamız kabul edildi mi nereden bilicez, ettik bitti mi..!

Bu mesaj Emily tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 28.08.2006 - 16:18

#49 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 28.08.2006 - 16:29

Noluyoz be satıcılar hemen 3ncü sayıda bırakıp gidiyonuz. 1 okuyucu bile olsa gazete yayınlanacak öyle kaçamazsınız. Oyun bahçesine günde 50 mesaj atıpda sonra hafta 1 ciddi bişiler yazmak neden zor geliyor ki. lütfen laflarımı sadece üstüne alınması gerekenler alınsın ...

Gönderilen Resim

#50 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 28.08.2006 - 16:37

Şok ! Şok ! Şok !

Harabe Net Gazete Ekibi topluca istifalarını vermek için karar aldı.

Yayın hayatına 3 hafta önce başlayan Gazete Harabe Muhabirleri bugün Gazete'nin geç çıkması dolayısıyla Yönetim'e ders olması açısından topluca istifa etme kararı aldı.

İstifa kararının arkasında Gazete'nin çıkmamasından dolayı sabırsızlanan ve "Gazetem nerde , niye çıkarmadınız" diye feryat eden Harabe Net üyelerinden 9 ( dokuz )'un da etkisi olduğu söyleniyor.

2-3 saat gecikmeden sonra Yönetim Kurulu'ndan wildrose yaptığı açıklamada " Muhabirleri değiştiricez bu gidişle, evet evet yarın bi el atalım ... :) " demiştir.

Basın toplantısının ardından Muhabir'lerde sesler yükselmiş ilk açıklama Seyahat Yazarı Muhabiri daankk'tan gelmiştir. daankk açıklamasında "eheemm şeyy eğer yazdıklarımı beğenmiyorsanız ben bırakabilirim muhabirliği, başka gazeteden teklifde var zaten" demesi soğuk duş etkisi yarattı. Teklifin hangi gazeteden geldiği bilinmiyor. Bu konuda size en kısa zamanda bilgi vereceğiz. Bu arada Yurdun dört bir yanından Gazete Harabe'nin tekrar eski muhabirleriyle devam etmesi yönünde mailler , telefonlar geliyor. Dileriz en kısa zamanda bu sorun çözülür ve Gazete Harabe okuyucusuyla beraber olur..

*böö

Değişiklikler Kaydedildi...

#51 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 28.08.2006 - 17:00

buna hemen satıp gitmek denmiyor ki...ayrıca daaannk ;senin yazılarına mutlaka devam etmen gerektiğini de düşünüyorum..

ama bunun gazete nerde olayı ile de ilgisi yok, mevzu az daha derin ve eski biliosun..zaten ne kadar uğraşsak da bi türlü oturtamadık istediğimiz gazeteyi...

muhabirlerinden biri olsam da en azından benim istediğim gazete böyle değildi ve değil de..
neyseem boşverin... ne buyurursanız başımız üstüne... yaz deyin yazarız, git deyin gideriz.. :)

#52 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 28.08.2006 - 17:09

Bence Gazete'den sorumlu admin kimse muhabirlerin konusunuda belirlerin ve Ö/M ile onlara açıklayıcı bir mail atsın konun şu ve haberin şu zamana kadar hazır olsun lütfen diye zaten sorumluluğunu tutan muhabirler ortada :)

Gönderilen Resim

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 28.08.2006 - 17:12

Lafı nerenizden anlıyosunuz merak içindeyim. Bariz ortada yazmıyanlar için dendiği niye yazanlar alınıyo ki? Herkesin görüşleri alınsın diye konular acıldı, ama gazete açılana kadar doğru düzgün görüş belirtmediniz. Şimdi de istediğimiz bu değildi diyorsunuz. E ne istiyosanız görüş belirtseydiniz. Hala da belirtmiyosunuz. Bir laf söyleyip çekilmek, geyik yapmaksa niyetiniz e buyrun. Ki geyik yapmaya yer arıyorsunuz gibi görünüyor mesajlarınız.

Söylediklerimi ciddiye almıyorsunuz, bende mi aynı davranışı göstereyim?

#54 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 28.08.2006 - 17:23

bizimki alınganlık değil ki.. :)
ayrıca biz fikirlerini belirtenler olduğumuzdan bunu da üstümüze alınmayız sanırım, ben alınmıyorum yani..

istediğim bu şekilde değildi derken kastım, hala konu dağılımının ve kimlerin yazacağının bile belli olmamasıydı.. muhabir olup da yazmayanlar, konusunu ya da yazıp yazmayacağını sormamıza konuşmaya çalışmamıza rağmen bir sonuç elde edemedik..

şimdi bu geyik mi..öyleyse özür dilerim cidiyim sanıyordum..

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 28.08.2006 - 18:04

Konu dağılımı ve yazacaklar için konu açıldı. Orda herkes hangi konuda yazmak istediğini belirtti. Orda belirtmediyseniz, belli olmaz tabi ki kimin ne yazacağı. Belirtenlere işini ciddiye aldığı için teşekkür ediyorum.

İstifa konusunda da ciddisiniz o zaman? Ben geyik yapıyorsunuz sanmıştım ben özür dilerim.

Katı kurallar konulması gerekir denilmişti de yok dedim seçilen kişiler en iyi şekilde yapacaklardır gerek olmaz diye düşündük. Gerçekten gerek varmış :) Siz istememiştiniz ama yazıların bir araya toplanması ve o yazıların kontrol edilmesi için ciddi ciddi editör gerekiyormuş.

Yazmayan muhabirlerin sanırım işleri güçleri var ve o yüzden yukarıdaki mesajımda onları kastederek tekrar gözden geçirmeli demiştim. O da yanlış anlaşıldı. Cevap alamıyosanız bir muhabirden, cevap alabildiğiniz muhabrlerle irtibatta olun. Kaç defa bir araya gelip gazete de şunu yapalım bunu yapalım dediniz ve burda forum üyelerine aktardınız? Birkaç kişi dışında bunu da yapan yok.

Herkesin ortak düşüncesi var. Gazete Harabe için en iyisi olsun diye değil mi? O zaman ne istediğinizi söyleyin ki, memnun olabilesiniz gazeteden. Sadece muhabirler değil okuyucuların da fikrini istiyoruz :girlcry:

#56 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 28.08.2006 - 18:44

Şahsen ben yazmadan önce, gidip güvendiğim birkaç dostuma okutuyorum... Onlar hataları buluyor, olur olmaz bir fikir veriyorlar...
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#57 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 28.08.2006 - 19:37

benim de isteğim herkesin haber niteliği taşıyan(bunun altını çiziyorum)
yazılarını vaktinde eklemesi..ve konularının belli olması..

ulaşmaya çalıştığımız kişiler oluyor, ulaşabi,ldiklerimiz zaten gazetede gördükleriniz.. :girlcry:

editör istemedik doğru hala da gereksiz diye düşünüyorum çünkü ortada yazan muhabir ve yazısı olmayınca editör ne işe yarayacak..

wilinin yazdıklarının bize olmadığının farkında olarak, konularımızı yazdık ama nedense uymayanlar ya da şöyle diyeyim, konu belirtmeyip de ne isterse yazanlar var bir de hiç yazmayanlar.. böyle olunca da herkes diğerlerinin yazısını bekliyor pişti olmamak adına.. irtibata geçemiyoruz 4 kişi hariç birbirimizle...

istifa konusunda ciddi miyiz..eğer gerekiyorsa yani beğenilmiyorsa yazdıklarımız ayrılalım anlamındaydı..gazete daha iyi olsun diye..yoksa kimseye tavır ya da önceden konuşulmuş bir şey yoktu wilicim..
dedim ya, yaz deyin yazarız gidin deyijn gideriz, böyle de uysalızdır.. :girlcry:

bir de konuk yazar istiyoruz hepimiz(halen muhabirsem tabii :girlcry:) fakat konuk yazarı kim seçicek onu belirlemek gerek diye de bir sorgulamamız mevcut..

saygılar ...

#58 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 29.08.2006 - 11:12

ya arkadaşlar,gazeteye resim ekleyeceğim.Ama bir türlü olmuyor..Hotlinks forum1 değilmiydi?Yapıyorum yapıyorum olmuyor.
Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#59 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 29.08.2006 - 12:51

Bence durum gayet iyi sadece editör gerekli die düşünüyorum.. Konu demişsinizde ben konu belirtmedim, kafasına göre yazanlardan yada yazmaya çalışanlardanım ki muhabir gibide görmüyorum kendimi :) yazmaya da bilirim, konsept neyse onada uyabilirim. Aslında ne yapacağını bilmiyenlerdenim. Emek harcayan arkadaşları yalnız bırakmamak tek derdim. Zor bi iş çünkü..

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#60 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 04.09.2006 - 15:08

Arkadaşlar aldığım duyumlara göre,amagazin bölümündeki eklediğim resimler görüntülenmiyormuşş..Ben resimleri görüyorum..Göremeyen varmı?
Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)