İçerik değiştir

- - - - -

Erkeklerden şikayetçiyim

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 154 yanıt verildi

#1 naturel

naturel

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 126 Mesaj
  • İlgi Alanları:bilimsel konular,aşk,romantizm,şiir,güncel,kadın hakları,şarkılar,sinema,net,tv,arkadaşlar

Gönderim zamanı 04.08.2006 - 21:55

netten biriyle tanıştım bir sene oldu sanırım iki kere dışarda buluştuk ,çok ilgisiz beni sinir etti ,mesaj yazmıyor,telefon açmıyor,netede girmeyelim yani,erkekler aşırı genç ve güzel düşkünü nette öyle oldugunu gördüm ,ne kadar çapkın varsa nette yada erkekler harem kurmaya meraklı,kalitesiz insan dolu aşk tana yana şikayetçiyim ayrılıkta zor geliyor

#2 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 04.08.2006 - 22:02

Öncelikle 2 kere buluşmayla erkeklerden şikayetçi olmanı anlamıyorumkimse kimseyi beğenmek zorunda değil. 2 kere buluşumuş bakmış olmuyor çekilmiş kenara adam gibi. Forumu takip edersen eğer bunun kadın yada erkeği olmadığı daha iyi anlarsın.

Ayrıca şimdi sana bazı eleştiri yapanlar çıkacaktır yok netten adam çıktığı görülmüş mü yok efendim daha yeni mi anladın falan filan. Sen onlara kulak asma düzgün insan her yerde var düzgün olmayan kadar çoklar hemde.
Sen benim herşeyimsin, hayatımın herşeyi sensin

Gönderilen Resim

#3 LaHesis

LaHesis

Baş Yazar

• Üyeler
  • 1.142 Mesaj

Gönderim zamanı 04.08.2006 - 22:04

şu kadarını söliyim; nette kendini olduğu gibi yansıtan insan sayısı çok az... ve bir çok erkek yada bayan, hayatlarındaki zorlukları sanal ortamda hafifletiyorlar. ha netten aşık olunmaz mı olabilir tabiki,hatta aşık olan kişi daha çıkarsız hislerle bu duyguyu besliyor...ancak gözden uzak olan gönülden de ırak olur. ve kabul etmeliyizki arkadaşının kendine ait bir hayatı var,senin bilmediğin...tıpkı senin olduğu gibi...yerinde olsam ki değilim... :) (haddim olmadan söylüyorum)kendi haline bırakırdım...

ama şu konuda sonuna kadar haklısın,beğenilmek ve kızlar arasında popüler olmak (sanal ortam için söylüyorum) hoşlarına gidiyor... *böö

#4 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 04.08.2006 - 22:05

Haklısınız sanırım..
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#5 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 04.08.2006 - 22:21

Bende şikayetçiyim bu erkeklerden.
Köklerine kibrit yakın diyeceğim ama bende içlerindeyim.

Değişiklikler Kaydedildi...

#6 Sphagetti

Sphagetti

Küçük Haylaz :)

• Üyeler
  • 3.305 Mesaj
  • İlgi Alanları:"Sadece Harabe.net"

Gönderim zamanı 04.08.2006 - 22:28

Bende o cinstenim dokuz *saksak
!

#7 naturel

naturel

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 126 Mesaj
  • İlgi Alanları:bilimsel konular,aşk,romantizm,şiir,güncel,kadın hakları,şarkılar,sinema,net,tv,arkadaşlar

Gönderim zamanı 05.08.2006 - 00:43

sanırım begenilmemek gurur kırıcı ve ben bunu kaldıramıyorum,tabi hem aşk isteyip aşk tan kaçan biri sanırım ,karısı ölmüş o zaman neden aşk arıyor otur evinde ,çapkınlardada bu var he4m gezeyim tozayım hemde kalbimi vermeyeyim,nette ve msn de konuştuklarımda bence karekterden çok tip önemli oldukça yüzeysel bu erkekler özellikle evlenene kadar evlenince artık güzel çirkin incelemezler ne yapalım kadın olmak zor ,bekarlık iyide bekarlığında zorlukları var evli olmanında bedeli var , soğuk ilgisiz zor olanlar var ,aşk ta tek kişilik değil emek istiyo

#8 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 05.08.2006 - 06:13

Net sanaldır, nette gerçek yoktur!

Ben bunu öğrendim...

Üzülmene bile değmeyecek insanlar için neler kurguluyor, ne ödünler veriyorsun. Peki sonuç?

Hüsran. Her zaman da o şekilde olmaya devam edecek...

Birebir görüştüğünde, tüyo alabilinecek bir google olmadığından herşey çok belirgin olmakta...

Öfff çok saçmaladım kafam iyi ondan heralde :P
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#9 respect

respect

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 53 Mesaj

Gönderim zamanı 05.08.2006 - 10:16

genel olarak baktığın zaman nette tanımadığın insanlarla sohbet etmek çokta sağlıklı bir şey değil. Ama ben nette tanıdığım biriyle 2 senedir birlikteyim zati en son chat yapyığımda o oldu. :P
Yine de dikkatli olmak gerek...

Öyle bir hayat ki bu aldıkları verdiklerinden çok
Avuçlarımda etimi parçalayan yalnızlıklar.
Yollara düşürür sevda şarkıları ve öyle adlar vardır ki kanatır dudaklarını ismini her andığında
Anmak istemezsin aslında ama olmaz yine bir yürek vardır ki bu bedenin içinde
Israrla yaralamak ister kendini

#10 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 05.08.2006 - 10:19

nette tanışıp evlenen çok arkadaşım var....ama sen nasıl nette aslında olduğun kişi değilsen karşı tarafta öyle....netten kimseye güven olmaz..ve kimseyi netten tanıyamazsın...arkadaş ol..ama sevgili olma..üzülürsün..netten sevgilim hiç olmadı ama en azından bunu biliyorum..OLSA DA MUTLU OLMAZDIM....

...

#11 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 05.08.2006 - 10:22

Aslında benim kafamı karıştıran konu arkadaşın gerçek şikayeti ne . Şimdi arkadaş erkeklerden mi şikayetçi yada nette tanıştığı erkeklerden mi şikayetçi, yoksa nette ki tanışmalar ve sohbetlerden mi şikayetçi . hangisine göre yorum yazalım :P

Gönderilen Resim

#12 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 05.08.2006 - 10:25

daaank cım başlığı görmedin mi.....ERKEKLERDEN ŞİKAYETÇİYİM..yazıyor..hemde güzel kız düşkünü ve çapkın erkeklerden yani sizin familyadan şikayetçi..ve sonuna kadar haklı..siz erkekler: HEPİNİZ AYNISINIZ......:P

...

#13 respect

respect

• Üyeler
  • 53 Mesaj

Gönderim zamanı 05.08.2006 - 10:35

İyi de bu durum kıslar için de geçerli
özellikle çirkin birini arayıpta onun peşinden koşan birini görmedim.
kıslar da yakışıklı arıyor.
Herşey karşılıklı
Erkeklere kısmamak lasım.
Yollara düşürür sevda şarkıları ve öyle adlar vardır ki kanatır dudaklarını ismini her andığında

#14 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 05.08.2006 - 10:39

YOOO...ben çirkin erkek severim...böyle kız gibi güzel olunca cazibe mazibe sıfır yani...erkek dediğin çirkin olcek,uzun olcek...maço olcek...hem de saygılı olcek...bi de iyi kalpli olcek...bi de aldatmicek...bi de...bi de....oooooo...bu liste uzar...

yani respect cim...tezini çürütttümmmm.....

...

#15 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 05.08.2006 - 10:40

Respect aferin sana bu kadar açık olunmaz. Rebel hepiniz aynısınız diyebildin ya bana da sana da helal olsun yani .

Gönderilen Resim

#16 respect

respect

• Üyeler
  • 53 Mesaj

Gönderim zamanı 05.08.2006 - 10:42

iyide senin kriterlerindede yakışıklı o insan olmuyomu??
Onu güsel gören sen oluyosun
Mesela benim sevgilim bana göre yakışıklıdır ve ben yakışıklı severim ama bi başkasına göre ilgi alanına girmediği için yakışıklı değildir.
yaf işte herkez kendi güselini arıyor

#17 Poseidon

Poseidon

Tarih Muhabiri

• Dokunulmazlar
  • 2.810 Mesaj

Gönderim zamanı 05.08.2006 - 10:42

YOOO...ben çirkin erkek severim...böyle kız gibi güzel olunca cazibe mazibe sıfır yani...erkek dediğin çirkin olcek,uzun olcek...maço olcek...hem de saygılı olcek...bi de iyi kalpli olcek...bi de aldatmicek...bi de...bi de....oooooo...bu liste uzar...

yani respect cim...tezini çürütttümmmm.....

Duyda inanma :P Her insan yanındaki insanın güzel olmasını yakışıklı olmasını ister. ÇÜnkü etrafından alacağı '' oooooo kız ne yakışıklı bir erkek arkadşaın var'' yada '' vay biladerime bak be ne hatun yapmış kendine şşşş nasıl ayarladın lan'' gibi tepkiler almak hoşuna gider. O yüzden yok ben iiç güzelliğine bakarım yok işte bilmem nesine bakarım benim için güzellik önemli değil diyen yalan söylemiş olur. Biraz realsit olmak lazım... Bence tabi....
Galata Kulesi'nin aklı olsaydı, Kız Kulesi'ne evlenme teklif ederdi...

#18 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 05.08.2006 - 10:44

daaannk cım seni o familyadan saymıyom walla....sen bi tanesin bu forumda...bi kere kibarsın yane....ayrıca güzel kız mayyaaaıı olmadığını da biliyom...affet olar mı?

...

#19 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 05.08.2006 - 10:46

poseidon anlamak zor geldi herhal...çirkin olsun benim olsun...çirkin seviyom...bu benim fikrim..tom cruise yada brad pitt gibi kızdan bozma gibi duran erkeklerden hiş hazzetmem..sanane yaaa..ben çirkinseverim..alla alla yaaa...

...

#20 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 05.08.2006 - 10:51

ilyas salman gibi adamım ben Rebel :P

Değişiklikler Kaydedildi...