İçerik değiştir

- - - - -

iyi kalpli olmak

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 4 yanıt verildi

#1 tamarix

tamarix

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 14 Mesaj
  • İlgi Alanları:müzik,sinema,edebiyat,tarot falı,mısır firavunları.piramitler..

Gönderim zamanı 03.08.2006 - 11:53

:P arkadaşlar ben birşeyi anladım.....mükemmel olmaya gerek yokmuş iyi kalpli olmak mükemmel olmaktan daha önemliymiş....insanlar hata yapabilirmiş.....yaptığı şey diilll....niyeti önemliymiş...iyi kalpli biride hata yapabilir ama o size iyilikte yapacaktır bunu unutmayın.....ayrıca hiçbirimiz hayatı tam anlayamıyoruz bir karmaşanın içinde savrulup gidiyoruz...ama bu karmaşanın içinde bile sukunet var ve bu huzura kavuşmak için kaçmaya gerek yok çünkü bu huzur bizim içimizde bir yerlerde.aramak bulmak için uzağa gitmeyin çünkü ilk önce unutmayın kendinizden kaçamazsınız ki....

#2 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 03.08.2006 - 17:56

kaçabilsek keşke :vampire:

iyi kalpli olmak mükemmel olmaktan daha önemliymiş....

Zaten iyi kalpli insan mükemmel insan değil midir? Şu zamanda iyi kalplilerin sayısı o kadar azmış ki...
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#3 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 03.08.2006 - 17:59

İyi kalpli olmakta fayda etmiyor..
Üzgünüm..

Değişiklikler Kaydedildi...

#4 böcük

böcük

YGOİ

• Üyeler
  • 915 Mesaj
  • İlgi Alanları:resim ,kitap,bilim,fizik, mavi,turkuaz,....

Gönderim zamanı 03.08.2006 - 21:17

iyi kalpli olmak ;günümüz şartlarına uydurulmuş herkesin kendi çıkarlarına uygun olarak iyi dediği ama ama aslında iyinin bu olmadığı bir anlam bütünlüğü içerisindedir malesef.
iyi insan mükemmelmidir? iyi insan bence saf sevgiyle dolu bir kalbe sahip olan ve bunu sevdikleriyle paylaşmaya çalışan kişidir,mükemmeldir ama aynı zamnda dostları için mükemmel olmaktan vazgecen kişidir,iyi anda kötü anda yanında olan kişidir ,sana huzuru veren onun senin içinde olduğunu hatırlatan kişidir,sana mutluluğun yolunu gösteren kişidir,kısaca kanatsız melektirrr..*heyo
Çamura batmış bir midye kadar mutlu olabilir miyim?.

#5 kara

kara

--giz----kara--

• Üyeler
  • 11.365 Mesaj

Gönderim zamanı 03.08.2006 - 21:41

kimse mükemmel değildir diyerek başlamak istedim....

her iyiliğin içinde bi kötülüğün olduğu hiç bir zaman unutulmamalıdır birde... i

yi kalpli olmak zor... iyi kalpli olanların değerinin hiç bilinmediği zamanımızda üstelik... yeteri kadar iyi miyim... hayır değilim... benimde kuytularımda kötülükler var... ama iyi yönüm şimdilik kötülüğümü ekarte etmeyş başarıyor...

elimden geldiğince ii olmaya çalışıyorum... ama anlayanlara...