İçerik değiştir

- - - - -

msnimi başkası kullanıoooo

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 2 yanıt verildi

#1 me_myself_and I

me_myself_and I

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 53 Mesaj

Gönderim zamanı 25.07.2006 - 16:06

bana yardımcı olabilecek var mı msn adresime benden başka giren birisi var bu aada gizli sorumu fln da değiştirmiş bana bi program önerebilecek olan var mı? bu arada şifre kırıcı bupogram arıyorum en kötü msn dondurucu lütfen yardım edinn :) :) *uhuhu

#2 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 25.07.2006 - 16:27

Burada aynı dertten müzdarip olan bir kader arkadaşın daha mevcut, gerekli fırça ve tembihi patronumuz Mel G.'den yemek için tıklayınız.

#3 me_myself_and I

me_myself_and I

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 53 Mesaj

Gönderim zamanı 25.07.2006 - 16:43

ya ben biras kek bir kişilik olaraktan tabi bna bi tane ark bana bşy gönderdi bande açtım (bu arada o benim ii arkadaşlarımdandır o da kek olduğu için onuda kandırmış)neyse ondan sonra benim şifre mifre hepsi onun adrese gitti yani yine keklendim :) :) *uhuhu *uhuhu ya bende de bi kaç program varda nsl kullanılack bi beceremedim msn dondurucu,şifre kırıcı,anlık dondurucular fln da bazıları çalışıo ama anlık donduruo üff yaaaa ağlıycam *uhuhu *uhuhu *uhuhu bi de ben haftada bir msn messenger silip geri yüklüyorum hemen bozuluyo üff be ne ülen bu msnden çektiğimiz *uhuhu

Bu mesaj me_myself_and I tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 25.07.2006 - 16:45