İçerik değiştir

- - - - -

Şampiyonlar Ligi'nde 2. ön eleme turu maçları

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 19 yanıt verildi

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 25.07.2006 - 12:30

Aralarında Fenerbahçe'nin de bulunduğu 28 takımın mücadele edeceği 2. ön eleme turu, bugün ve yarın yapılacak ilk maçların ardından 1 ve 2 Ağustos'ta yapılacak rövanş karşılaşmalarıyla tamamlanacak. Rövanş karşılaşmalarında sadece Fenerbahçe-B36 Torshavn maçı 1 Ağustos, diğer tüm maçlar ise 2 Ağustosta yapılacak.

Bugün-25/07/2006 :
FK Ekranas-NK Dinamo Zagreb

Yarın- 26/07/2006:
NK Gorica-FC Steaua Bükreş
PFC Levski Sofya-FC Sioni Bolnisi
FC Zürih-SV Salzburg
Djurgardens IF-MFK Ruzomberok
Debreceni VSC-FK Rabotnicki
Cork City FC-FK Crvena Zvezda
FK Mlada Boleslav-Valerenga IF
FC Sheriff-FC Spartak Moskova
FHK Liepajas Metalurgs-FC Dinamo Kiev
FH Hafnarfjördur-Legia Warszawa
FC Kobenhavn-Myllykosken Pallo-47
Heart of Midlothian FC-NK Siroki Brijeg
Fenerbahçe-B36 Torshavn

Kaynak:Fenerbahce.com

#2 Ziyaretçi_TAVIR_*

Ziyaretçi_TAVIR_*
  • Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 25.07.2006 - 16:05

rica etsem 3.ön elemedeki rakiplerimiz hakkında bilgi veririmisin........

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 25.07.2006 - 17:01

Olası rakipler; Fenerbahçe turu geçerse 3. ön eleme maçında seri başı olamayacak ve Inter, Liverpool, Ajax, Arsenal, Valencia gibi zorlu rakiplerle karşılaşacak. Devler Ligi'nde 3. ön eleme kura çekimi ise 28 Temmuz'da yapılacak. Bu kuraya Galatasaray seri başı olarak katılacak. :)

Bi bitsin bakalım 2. ön eleme maçları da, bunlarla daha sonra ilgileniriz *secret

#4 Ziyaretçi_TAVIR_*

Ziyaretçi_TAVIR_*
  • Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 25.07.2006 - 17:09

BEN BİRAZ TIRSTIM YA HİÇ SIRADAN TAKIM YOK MU?MESELA İSKOÇYA DAN RANGERS,CELTİC,BELÇİKA DAN ANDERLETH GİBİ....

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 25.07.2006 - 17:42

Bu liste daha iyi olacak sanırım;

Direkt Katılanlar: Barcelona, R.Madrid, Chelsea, Manchester U., Juventus, Milan, Lyon, Bordeaux, B. Münich, W. Bremen, Porto, S.Lizbon, PSV, Olimpiakos, Anderlecht, Celtic.

3. Ön Eleme Turu: Valencia, Osasuna, Liverpool, Arsenal, Inter, Fiorentina, Lille, Hamburg, Benfica, Ajax, G.Saray, Standard Liege, Slovan Liberec, CSKA Moskova, Austria Wien, Shakhtar Donetsk ve Maccabi Haifa.

2. Ön Eleme Turu: Hearts, F.Bahçe, Mlada Boleslav, Spartak Moskova, Austria Salzburg, Dinamo Kiev, Crvena Zvezda, Legia Warsaw, Zürich, Valerenga, Levski Sofia, Copenhagen, Debreceni, Steaua Bükreş, Djurgardens ve Ruzomberok.

1. Ön Eleme Turu: NK Gorica, Apollo Limassol, Siroki Brijeg, Liepajas Metalurgs, Myllykosken Pallo-47, FC Sheriff, Sioni Bolnisi, Ekranas, Hafnarfjördur, Rabotnicki, Cork City, Shakhtyor Soligork, Pyunik, Birkirkara, Elbasani, TVMK Tallinn, Linfield, Total Networks Solutions, F91 Dudelange, FK Baku, B36 Torshavn ve Aktobe.

Kaynak: superspor

#6 Ziyaretçi_TAVIR_*

Ziyaretçi_TAVIR_*
  • Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 25.07.2006 - 17:46

TEŞEKKÜR EDERİM........

ARTIK NASİP KISMET........ :)

#7 Bulutsuzluk

Bulutsuzluk

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.309 Mesaj
  • İlgi Alanları:Olmak istediği...

Gönderim zamanı 25.07.2006 - 17:57

Galatasaray ön eleme oynuyormuydu ya?
Demek o kadar gerilere düştük.
Umarım bu sene türkiye liğinden çok avrupayı düşünür takımlarımız. Kayseri Türkiye hanesine ilk puanını yazdırdı. Darısı diğer türk takımlarımızın başına.

Fenerbahçenin; Valencia, Osasuna, Liverpool, Arsenal, Inter, Fiorentina, Lille, Hamburg, Benfica, Ajax'dan pek geri olmadığını... Standard Liege, Slovan Liberec, CSKA Moskova, Austria Wien, Shakhtar Donetsk ve Maccabi Haifa gibi takımlardan da üst seviyede olduğunu düşünüyorum.
Asrın yeni bir umdesi var, hak kapanındır.
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Neyzen'im...

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 25.07.2006 - 18:22

Gecen sene yüzünden halimiz içler acısı.
Umarım bu sene Avrupa yolunda ilerleyen tüm takımlarımız en iyi sonuçlarla geri döner ve Bulutsuzluğun dediği gibi Türkiye' nin puanını yükseltirler.

#9 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 25.07.2006 - 19:10

Gecen sene yüzünden halimiz içler acısı.

sonunda kabul etti
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 26.07.2006 - 09:16

Avrupa' ya giden ve müthiş başarı ile geri dönen tüm Türk takımları için dedim canım kardeşim ..

#11 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 26.07.2006 - 18:29

FENERBAHÇE'NİN ŞAMPİYONLAR LİGİ 2. ÖN ELEMESİNDEKİ RAKİBİ B36'TORSHAVN

Antrenörü vestiyerci yıldızları marangoz!

Haftada dört gün antrenman yapan Faroe Adaları Şampiyonu'nda tüm futbolcular amatör. Sivil yaşamlarında garsonluk, sigortacılık, öğretmenlik gibi işlerle uğraşıyorlar, ama turu geçeceklerine de yürekten inanıyorlar

Gönderilen Resim

Yıllık bütçesi toplam 2 milyon Danimarka kronu olan Faroe Adaları Şampiyonu B 36 Torshavn'da tüm futbolcular amatör.
Haftada 4 gün antreman yapan B36'lı futbolcular sivil yaşamda marangoz, garson, sigortacı, öğretmen, otel görevlisi gibi işlerde çalışıyorlar. Antrenör Clementsen, Foroyer Hotel'de vestiyerci, kaleci Jakup öğretmen, orta saha oyuncusu Bergur Midjord sigortacı, kaptan Matras ve en büyük yıldızı Frodi, marangoz işinde çalışıyorlar.
Fenerbahçe'nin kendileri için dev bir rakip olduğunu belirten B36'lı futbolcuların en büyük üzüntüsü ilk maçın deplasmanda oynamak. Çünkü kötü bir sonuçta rövanşa taraftarın gelmemesinden çekiniyorlar.
B36 Torshavn'nın Türk Futbolu ile tanışması 1999 yılına dayanıyor. 1999 yılında UEFA Kupası'nda Ankaragücü ile karşılaşan Faroe Adaları takımı her iki maçtan da 1-0 mağlubiyetle ayrılmıştı.

---------------------------
MİLLİYET

birde Fenerbahçe bu takıma yenilsin istermisiniz. Ülkeye dönemezler gibi...

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#12 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 26.07.2006 - 18:47

Türk takımları için en zor maçlar bu şekilde güç farkı olan takımlara karşı yapılan maçlar oluyor.
Umarım kazasız belasız atlatırlar.
Bugünlük ama sadece bu akşamlık Fenerliyiz bakalım...
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#13 NatuS

NatuS

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 174 Mesaj

Gönderim zamanı 26.07.2006 - 19:53

bne fanatik bir galatasaraylıyım ama futbol oynadığımdan türk futbolunun avrupa ve dünyada gelişmesini istiyorum..
bu yüzdende istemeden de olsa fenere şans diliyorum 3. ön elemede çnk bizim uluslararası platformda yer bulabilmemiz her yönden büyük önem taşıyor..
futbol için bir birimizin kuyusunu kazmaktansa türkiye için gelecek çalışmasında ortak olmak daha önemli..genel başarı sağlansın sonra yine kapışsın millet...
**futbolun oyun olduğunu untup bir birimze çamur atmadan ama...**
inş. fenerde CİMBOM da avrupayı titretcek..ve ilerleyen senelerde de dierlerii..
Ben HeM KalP HeM bEdeNim NeFesTiR rUhuM Benİm..AşK şAraBı İçErİm tEz GelSedE eCeLim..BeN Hem kALp HeM BeDeNim..AşK ŞaRAbı İçElİm KeNDimİZimDeN GeçeLiM..

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 27.07.2006 - 09:02

birde Fenerbahçe bu takıma yenilsin istermisiniz. Ülkeye dönemezler gibi...

*lol (ben bu smileyı cok sefdim yafs :( ) Dörttttttt sıfırrrrr

Biz niye dönemiyelim ki? Avrupa Fatihiyiz diyen takım bile dönebildikten sonra *zong

#15 Ziyaretçi_TAVIR_*

Ziyaretçi_TAVIR_*
  • Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 27.07.2006 - 16:20

hala dağa korkum var.bakalım 3.turda ne olacak

#16 NatuS

NatuS

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 174 Mesaj

Gönderim zamanı 29.07.2006 - 04:51

ben bir CİMBOM lu olarak türk futboluna destek olması için feneri avrupada destekledikce fenerbahçe savunucuları hala gerçekleri göremeden laf atıyorr...ya bi düşün yaa fener ne yaptı türkiyenin adını tarihe yazdı şampiyonlar liginin en kötü derecesini yapan takımı..unutmayalım ki GALATASARAY ın avrupa dereceleri sayesinde şu an şampiyonlar ligindesiniz..ekmek yemek için size açtıkları kapı için biraz olsun saygı gösterin...fener sıfır çekmekten başka bişey yapında bizde bi işe yaradılar die konuşalım 4-0 mış futbol bir maçtan ibaret olsaydı ooohoooo.. burda konuşmaya gerek kalmazdı...

başkasına laf atmadan önce savunduğunuzu kontrol edinnnn...

ne oluırsa olsun TÜRKİYE için avrupada FENERE DESTEK VERİRİM...ONLAR GİDİ YABANCILARI DESTEKLEMEM
Ben HeM KalP HeM bEdeNim NeFesTiR rUhuM Benİm..AşK şAraBı İçErİm tEz GelSedE eCeLim..BeN Hem kALp HeM BeDeNim..AşK ŞaRAbı İçElİm KeNDimİZimDeN GeçeLiM..

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 31.07.2006 - 10:43

Avrupa maçların da Türk takımları yerine rakip takımları destekleyen sadece Fenerbahçelilermiş gibi konuşuyorsun. Diğer takımlarda hiç yok dimi bunları yapan. Genelleme yaparsak zaten hiçbir Galatasaray lı Avrupa maçlarında Fenerbahçe yi desteklemedi. Alınan mağlubiyetler yüzünden hatta bayram havası yaşadılar. Aynı tepkiyi görmek ağrınıza mı gidiyor? Avrupa takımlarını destekleyen pankartlar da açıldı Galatasaraylı taraftarlardan.

Şahsen ben, hep beni kızdıranların rakiplerini destekliyorum. İster geseli olsun, ister bejekeli, ister esesli farketmiyor :)

Yoksa gönlümüz tabi ki Avrupa ya giden tüm Türk Takımlarının başarı ile geri dönmesinden yana.

Hı bir de aklıma gelmişken söyliyim. Süper Kupayı alan Beşiktaş' ı canı gönülden tebrik ediyorum. :)

#18 kara

kara

--giz----kara--

• Üyeler
  • 11.365 Mesaj

Gönderim zamanı 31.07.2006 - 10:56

allah canım wilim... saol ya sonunda ne güzel yazmışsın beşiktaş için kutlamanı...

natus dün gece sinir oldu bana sırf bu yüsden ehe :)...

#19 NatuS

NatuS

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 174 Mesaj

Gönderim zamanı 01.08.2006 - 00:14

olay tabiki aynı tepkiyi görmekten sonra ağrıma gitmeesi diil
bu olayı ilk fener yapmmıştı hatırlarsanız CİMBOM avrupada oynarken fenerin öle bi lüksü yoktu ve chelse den 5 yediğimiz de yapılmıştı ee ondan sonra olayların boyutu değişti..
önceden avrupada puan olmak mucizeyken şimdi puan kaybetmek üzüyo..ben feneri desteklerim nie öle yazdım biliomusun benim daha önceki yorumun altına ds nin türkiyeye dönebilmesiyle ilgili bi kısın vardı ondan yazdım yoksa benim fanatikliğimden önce TÜRKİYE önde gelir ...saygısızlık ettiysen affola...

#20 NatuS

NatuS

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 174 Mesaj

Gönderim zamanı 01.08.2006 - 00:16

unttum beşiktaş haketti valla...