İçerik değiştir

- - - - -

benden bu kadar

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 4 yanıt verildi

#1 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 13.02.2004 - 20:29

bu yazdığım son mesajdır belirtmek isterim...yarı şaka yarı ciddi yazdık eğlendik,yaza yaza bak general bile olmuşuz,bi boka da yaramıyo makam mevki zevki tatmin oluyo o kadar... hep şuna dikkat ettim şu kısacık hayatımda ...bir mecliste eğer sözün kesiliyorsa ya sende bir sorun vardır ya da bulunduğun mecliste,tek çözüm ardına bakmadan o meclisi terk etmektir,çünkü ne sen kendini değiştirebilirsin ne de meclis kendini...uzatmayalım aslında altı üstü dandik bi forum hangisi gerçek hangisi yalan sittir et gitsin...haydin selametle...
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#2 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 13.02.2004 - 20:31

varmıydı bu kadar cabuk pes etmek ?
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#3 maverick

maverick

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yeni Üyeler
  • 1 Mesaj

Gönderim zamanı 18.02.2004 - 15:23

Ben Bu Forumun Uzaktan Bi Takipcisi Olarak Sensiz Buranın Tadı Olayacagı İnancındayım Güle Güle Sevgi Kelebegi Yolun Açık Olsun :-(

#4 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 18.02.2004 - 19:52

Ben hiç özlemedim, o olmasa da olur. Babasını da sevmezdim zaten :idea:
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#5 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 19.02.2004 - 01:19

Bu denio için yazılmıstır...

Biz ne zaman içsek, köfte geç gelir ve oturur muhabetin terkisine çıplak bir efkar sözcüğü,biz ne zaman içsek sabah akar meycinin cebine,günde kaç kez öpüşür ki akrep ile yelkovan,biz ne zaman içsek iç değilizdir aslında dışımızda bronz bir akşam sözcüğü,çırıl bir efkar sözcüğü,efden püften bir kar beklentisi,delikanlı kıvamında sevda değilsede,tabansız sevişmelerdeki el değmemiş pişmanlık,biz ne zaman içsek iç değilizdir aslında,bu alkolu kendisi şiirle şimdi burda, acılsaydım adımın baş harfi gibi,belki agustos kokardı agustos,sen fikrini ipotek etmiş kiralık sevdalara senine boyuna sevilmiş sen,yalanı sevdasından büyük sen, bir bilsen, biz ne zaman içsek seni düşünüyoruz.Genzimide göl gözyaşları biz ne zaman içsek iç değilizdir aslında,dışımızda bronz bir eskişehir akşamı.......
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina