İçerik değiştir

- - - - -

Nick'inizin Manası

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 134 yanıt verildi

#21 rengim

rengim

Reis-i Cumhur

• Üyeler
  • 605 Mesaj

Gönderim zamanı 23.08.2005 - 19:23

rengim prozac rengimmmm
Kilometreler ayıramaz insanı inan
Birleştirir telefon telleri gibi
Ama milimetrelerse ayıran
Bağışlanmaz bir yazgıdır bu
Beterin beteri...

#22 Prozzi

Prozzi

The aTTaLiaN

• Üyeler
  • 1.801 Mesaj
  • İlgi Alanları:Futbol

Gönderim zamanı 23.08.2005 - 19:33

ben ne dedim
Sana Bitti Diyen Kim ? Ben Sadece Git Demiştim!!!

#23 rengim

rengim

Reis-i Cumhur

• Üyeler
  • 605 Mesaj

Gönderim zamanı 23.08.2005 - 19:34

of prozac :D
senin matematik öğretmeninden nefret ettim birden! :P
Kilometreler ayıramaz insanı inan
Birleştirir telefon telleri gibi
Ama milimetrelerse ayıran
Bağışlanmaz bir yazgıdır bu
Beterin beteri...

#24 Jack_Davinson

Jack_Davinson

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.408 Mesaj

Gönderim zamanı 23.08.2005 - 19:38

:D JACK_DAVİNSON :P

Kendi açımdan bana mükemmel bir nick olarak geliyor.Baba isimmiş gibime geliyor.

#25 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 23.08.2005 - 20:44

dokuzharf

herhangi bir anlamı yok demiş olsam inanmazsınız.. hayatıma giren çıkan kişileri size sayamam ama onların içinden 9 kişiyi size uzun uzadıya anlatabilirim. Bunların benim için değeri çok yüksek.. hepside hasta olduğum zamanda yanımdaydılar. kötü gün dostu değillerdi , bunu gösterdiler bana.. O 9 kişiden şu an 7 kişi kalmış olsada internette ne zaman bir yere üye olmuş olsam 9 kişiyi hep anarım. isimlerinin baş harfleri olmasa da , isimlerinin başharflerini topladığında dokuz harf ettiğini sanırım söylememe gerek yok.

Mel G. : Rumuzundan çok insanlığı önemli karşımdaki kişinin şu sanalalemde. Adam gibi adam , 10 numara , kaliteli , kendini sevdiren , sevecen , değer verilecek insanlardan birisi ..

rengim : Oyun bahçesinde karşılaştığım seviyeli , şakacı bir bayan.Acaba en çok sevdiği renk hangisi ?

gofret : çok nefret ederim gofretten. gerçek gofretten. :D bir kere yemiştim bir daha da yemedim. kendiside açıklamış..en hoşuma gidenide "- genelde kimsenin aklina gelmeyecek bir nick oldugu icin " demiş ki doğru demiş. benim aklıma gelmez di.. :P

Elric : o biraz karmaşık.. yani bana öyle geliyor. nasıl anlatmam gerekir bilmiyorum. vardır ya uzun saçlı hippi gençler.. bazen böyleymiş gibi geliyor. bazende papyon takmış bir genci hatırlatıyor mesajlarında bana.. garip birisi .. yoksa ben'mi garibim... :D

Denio : bu adamı seviyorum. evet itiraf etmeliyim ki bu adamın mesajlarını okumak keyf veriyor bana.. tanımam lazım daha. biraz sohbet edebilirsem tanırım... hayırlısı :)

şirin : çoğu kişi onu "kendini beğenmiş" olarak anlatıyor -ki bende onun gibi güzel olsam bende kendimi beğenirdim. güzelim gencim neden hava atmayayım ki. :) alınmayacağına eminim onun için kısaca " geveze " dememden.. iyi bir forumkolik.. en uzun süre bu forumda kalmış , daha da kalacağına eminim...

bulutsuzluk : olric'e takmış birisi. evet evet buydu olric'e takan. mesajlarını okuyorum , yazdığı kısa yazıları da bizi anlatıyor. anlatım şekli çok farklı ki üslubuna uyduruyor laf soksa da birine. yaşasın bu kardeşimiz , çok yaşasın...

devamı gelir elbet. merak etmeyin...

Değişiklikler Kaydedildi...

#26 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 23.08.2005 - 21:07

Miyav : aslında aman da aman bi kedi sever değilim ama hayvanlar içinde sevdiğim türlerden biri özgürlüğüne düşkünlüğü ve umursamaz olması beni çeker nankör derler bazıları o huylarına ama sadakati yanlış yorumlarlarda ondanmı ne dir die düşünürüm ama bence deil öle kedi karizmatik bi hayandır
( Mel G ye o yüzden yakışır ) irc. den kalma bi muhabbet esnasında hayvan dien birine bi hayvanımdır dedim ve kızılamayacak bi hayvan olsun derken ortaya çıkmış bi nick. vs vs

Mel G : bu nu ilk kulkandıgında ve-ay mel gibson haa demiştim Melih Gönüller aklıma ondan sona geldi desem yalan olmaz hatta esinlenip Must D almıştım bende bi ara kendime hoş görünüo akıllı cocuk mel severim zatilerini oda beni sever sevişiriz anlıcanız cok sık ( Muck Ortak )

Werwolf : onu görünce aklıma hep taksim gelio manyaan biri nickini ezberletmişti bize taksimde bararak sora dan gördükki aslında baarmamak lazımmış kulakları iyi :P

dokuzharf : kesinlikle idda ediom o avatarındaki köpeğin elinde bişi var ve onu caktırmadan yiyo. bende başta hanki dokuzharf die düşündüm o nicki görünce ama soradan sadece isim dir die varsaymıştım soradan anladımki bişiler yüzünden almış ii yapmış ama ben genede kısaltıp 9harf dicem hoşuma gidio öle demek

sirin : çok uyuz bi nick insanın aklına smurfs gelio ama hankisi oldunu çözemion bence gıcık şirin varmıydı bilmiom ama heralde bunun başına öle bi terim getirilmeli ki anlam kazansın. dier anlam ifade eden se kullandıgı resim desem yok avatra desem yok neresi sirin onu anlamadım ama geveze biri o belli belki ondan sirin diolar..

rengim : ne demek die moon star a bakmıştım hiç bişi göstermeyince merakımı engelledim sora.

Denio : neden kel ve fodul bişi anımsatıo bana nedense ?

dahada yazarım belkim sona bash bash :D

smiley-sport036.gif  

#27 redkitt

redkitt

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 658 Mesaj
  • İlgi Alanları:harabe.net :)

Gönderim zamanı 23.08.2005 - 22:18

söylemeye gerek yok sanıyorum herkes biliyo zaten çizgi film karakteri..yanındaki 964 ise benim okul numaram..:P))
mutlu olmayı yarına bırakmak,karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer.....nehir asla durmaz..

#28 Strider

Strider

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 83 Mesaj
  • İlgi Alanları:uyumak, okumak, bilgisayar, sinema, uyumak, oyun, uyku

Gönderim zamanı 23.08.2005 - 22:39

bi aralar SaMSa vardi ama böcük olanıyla alkası yok :D nerden alip neden kullandığımı hala hatırlamam :D
Strider Hiryu varşimdilerde yalnız kahraman düntatı felan kurtarıyor gelecekte kılıcına hastayım :)
bir de Iori Yagami var (bu sonuncusu valla) kendisini sanderland in nickinde terryi pataklarken izleyebilirsiniz :D
KOF 97 den bi alıntı sanırım :P

#29 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 24.08.2005 - 09:39

benimkini anlatmama gerek yok sanırım..gıcık geveze ve kendini beğenmiş bir nick ''miş''... :wub:

#30 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 25.08.2005 - 11:39

Yav ben biyerde duymuştum yada tv seyrediyordum orda gördüm. aradan bir 'e' attım baktım güzel oldu. Fakat sonraları farkettimki tek 'e' atan ben değilmişim :)

#31 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2005 - 11:54

alfabetik sıraya göre..

dokuzharf: tanıdıklarına ithafen seçmilmiş bi nick takdir ettim.

gofret: ilgi çekmeyi başarıyo bu.

MaryJane : kısaca mj benim için.. okunuşu emcey.

Mel G. : yukarıda yazılı olanları okuduktan sonra çok zekice olduğunu fark ettim.

Miyav : kedi sesi. kedinin kuyruğunu bir anda çekerseniz daha farklı sesler de elde edebilirsiniz.

Prozac: çağımızın ilacı.. ally mc beal'da kullanıyodu bi aralar.. ama eczaneden almaya çekiniyodu..

Strider: yüzüklerin efendisi 1. bölüm de sam bi yerde aragorn'a bağrıyodu.. straydııııır.. onu hatırlatıyo..

şirin: kesmiş bu 'e' harfini.. evet evet öyle.. ama çizgifilmdeki karakter bu kadar narsist değildi..

WerWolf: bildiğin kurt adam.. Bram Stoker's Dracula'yı çağrıştırıyo bana.

wildrose: bunu görüncede poison - every rose has its thorn geliyo aklıma..
Gönderilen Resim

#32 gel_pc_pc^^

gel_pc_pc^^

• Üyeler
  • 82 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2005 - 12:11

yıllardır bi bilgisayara sahip olamamanın vermiş oldugu kederle çaarıorum.. bir gün olucak....!!

dierlerine gelince hepsinin kendine göre bir anlamı oldugunu düşünüorum yorum yapmayı pek beceremediğimden bişi diemiyecem.. kusura bakmayın ben böyleyim işte:(

#33 Sanderland

Sanderland

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 675 Mesaj

Gönderim zamanı 25.08.2005 - 14:46

sene kaçti hatirlamiyorum. ingiltere 1. ligi vardi o zamanlar. premier lig yoktu, ve ben ntv den hep takip ederdim. Sunderland diye bi takım vardi.
ordan esinlendim sallasım Sanderland....

böylece de kaldı benle bütünleşti :D
anlamı ise sunderland ın var. kendisi bir kasaba olmakla birlikte güneşin ilk gözüktüğü kara, yada güneşle kara nın buluştuğu yerdir... galiba... :)

mel_G : Mel gibson... pek sevmem ama ben onu... Melih Gönüller daha iyi :)
wildzort : işte bi gün zort diye bi ses cikmiş. Wili nickini yapmiş... :P
(bana neler yazacağını biliyorum...)

Elric : büyücü ismi sanırdım ki öyleymiş...

dokuzharf : güzel bi olay yanı.. daha onceleri de gormuştum...
gofret : bu nick te güzel bak.. gofret güzel ve sevimli bişeler cariştiriyo bana. alternatifi olarak ta " gazoz " nicki var buna benzer, ama kullanan varmi bilmiyorum..
maryjane : superman ın çığlıklarını hep duyduğu yaşli teyze, ama mary bi şarkıdan esinlenmiş.
miyav : kedileri neden bu kadar cok severki insanlar...
şirin : fazla özgün bir nick deel bence...

gel görki yillar yili en cok aradığım nick Hakan dır. ama hiç bi sitede sahip olamadim malesef. bi tek kendi sitemizde :) o yuzden Hakan a da gıcığımdır ezelden beri :)
Return to İnnocence

#34 Scabies

Scabies

• Üyeler
  • 18 Mesaj

Gönderim zamanı 27.08.2005 - 12:43

Scabies - Uyuz :)

sanırım yeteri kadar acık -_-

#35 hakanday

hakanday

• Üyeler
  • 6 Mesaj

Gönderim zamanı 03.09.2005 - 18:18

valla benim nick de bi sorun yok bikere hakanday yazdım cafede gelen giden hakandey diye basladı öle kaldı bi amacı felan yok aslında önceleri bad kullanıyodum ama burada da biri kullanıyo:) ünlü bi nick:) nese bi anlamı yok saten hayatında bi anlamı yok yardımlasıp yasıyıp ölüces sonu varmı baska???? :msn111:

#36 Zetro

Zetro

<3 Death Wish

• Üyeler
  • 1.108 Mesaj
  • İlgi Alanları:FRP, Rock Müzik, Bilim Kurgu, PC Games....

Gönderim zamanı 03.09.2005 - 19:46

They call me the wild rose
But my name is elisa day
Why they call me it I do not know
For my name is elisa day...

Don't worry about tomorrow
Take it today
Forget about the tip
We'll get hell to pay

#37 S u N e e

S u N e e

Biricik kardeş :)

• Üyeler
  • 985 Mesaj

Gönderim zamanı 03.09.2005 - 23:36

ya walla ne desem ki soyadımdan gelio aslında...
Şu Mel G. denen adam :banghead: (janım biricik kardeşim) ve çevresindekiler bundan çoook seneler önce soyadımı kısaltıp "süneç" didiler bana. bu bööle bayaa bi gitti ama sooora benim üşengeç janlarım bununda uzun olduuna karar verdiler ki "süne" demeye başladılar. ben de buna bi şekil yaptım işte oldu S u N e e :(

#38 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 04.09.2005 - 18:30

Süne'nin isim babası ben değilim ama bu adama asıl ismiyle de hitap etmek tuhaf oluyor vallahi :)
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#39 JoHoR

JoHoR

Approved

• Üyeler
  • 808 Mesaj
  • İlgi Alanları:İllustrasyon, Sinema, Astroloji, Felsefe Tarihi, Siyaset.

Gönderim zamanı 06.09.2005 - 12:20

Nickim "JoHoR" Doris Lessing isimli bir yazarin SHIKASTA adını verdiği kitabından baş karakterin adıdır. Binlerce yıl "Shikasta Gezegeni"ne (Dünya) sayısız geziler düzenleyip insan denen mazlum ırkı kurtarmaya çalışmakla görevlendirilmiş "Kanopus"ludur.
"Mel G" : Kendisi beni biraderim olur. Kedimiz Yumağın resmi ve de nickini birleştirince bence de Melanie G diyesi geliyor insanın. :P
"SuNee": Biraderim sayılır o da. "Kımıl zararlısı" bi nick. Çiftçi emeğini Süneye kaptırma!.. :):D
"HKNYMN": Aslında bence Cem Yılmaz'ın Nicki gibi olmuş ama daha fazla yakışmış tek eksiği "A" Harfi. Kankam olur. Sinema bilgisi benim üzerimde eli öpülesi kişi.
"MaryJane": Valla bana da SpiderMan'i hatırlatıyor. Avatarları olmasa aynen bunu düşüneceğim.
"Wildrose": WildRose Wahşi bir gül tamam ama ingilazca söylerken öylesine sert bi söyleyişi varki Güllüğü pek kalmıyor.
"Prozac" : Bu nickin de yatıştırıcı etkisi "Kodum mu oturturum" havasından.
"Elric" : Kesin büyücü
"Miyav" : Açıklama gereksiz.
"Denio" : İnsan kendine niye "denyo" der ki?
"Gofret" : Bence süper yerinde bir nick. Abuk sabuk bir sürü nick seçiyoruz( Ben de dahil) bize "nick böyle olur!" dermiş gibi. Hatun ama!.. Belli ediyor nickten.
"Zetro" : Hard rock Ya da Trash solisti gibi. Alfabenin son harfi ile başlayan bi anarşist. :P

Salih Gönüller

#40 miskin

miskin

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.494 Mesaj
  • İlgi Alanları:sanane

Gönderim zamanı 06.09.2005 - 21:07

budala işte :D
..
..
çok sevdiğim romanlardan bir tanesinin ismi