İçerik değiştir

6 DIVX 1 DVD’de / Güncel Filmler Dahil 1500 DIVX

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 2 yanıt verildi

#1 mycan

mycan

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yeni Üyeler
  • 4 Mesaj

Gönderim zamanı 22.02.2006 - 05:43

arkadaşlar Yaklaşık Yarı Fiyatından Elimdeki orjinal filmleri Satmayı düşünüyorum. ilgilenenler beni listelerine ekleyebilirler.

divxcim [at] hotmail.com

Düzenleme: Güvenlik

Bu mesaj Mel G. tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 22.02.2006 - 10:55

#2 cavenaghi

cavenaghi

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 108 Mesaj

Gönderim zamanı 28.02.2006 - 23:31

yarı fiyatındanmı :)
walla ben bornovada cd işi yapıyorum
orjinal filmin toptan fiyatı 2.5 - 3 milyon
uyarsa burdayım :)

#3 mycan

mycan

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yeni Üyeler
  • 4 Mesaj

Gönderim zamanı 17.06.2006 - 12:51

Bu gün itibari ile ( 07.06.2006) Arşive çoğu 2006 filmler olmak üzere 150 den fazla film eklenmiştir. Düzenlemesi bitmiş bir şekilde sizleri bekliyor.
Bu arada Piyasada bulabileceğiniz en özenli ve Seçimi en kolay Listeye sahip olduğumu düşünüyorum. Ve iddia ediyorum.

Msn : Email : divxcim[et]hotmail.com

En Güncel DivX Filmler Dahil Olmak Üzere [ 1500 Divx Film ]
Belgeseller; Piyasadaki Bir Çok Belgesel.
Eğitim Setleri
En çok İlgi Gören Türk Dizisi

Harddiskim Toplam 1750 GB olup Bütün filmlerim Hdd dir. Bunun Avantajı filmleri kopyalayıp silmekle uğraşmıyorum, hızlı bir şekilde filmleri çekebiliyorum.

LİSTE : http://www.ucano.net/DivXcim.rar

Listemi Msnden İsteyebilirsiniz
Listemi indirdikten sonra Şimdiye kadar görmüş olduğunuz en kullanışlı ve en kolay film seçebileceğiniz Liste olduğunu düşüneceğinize eminim. ( Resimli Liste ile Desteklenmiş, Film sitelerine Link Verilmiş, Seçim kolaylığı sağlanmış bir liste )

Referanslarıma Bakabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

FİLMLER NASIL HAZIRLANIR

Filmler 6 divx 1 DVD ye sığacak şekilde Boş Dvd lere yazılıyor.
DVD ler 4x le yazılmaktadır. Boş DVD medya nın Markası " İ-omega " 8x DVD+R
DVD ler Boş bir zarfa konarak Zarfın Arkasına Dvd nin içindeki filmler kurşun kalemle Yazılıyor.

FİLMLERİN ÖZELLİKLERİ - YAZILARI - CD ADEDİ

Filmlerin Özellikleri Listede Yazmaktadır. Genellikle DVD-Rip Olup Sinema Çekimi Bulunmamaktadır.
Filmlerin Genel Özelliklerine Film Yazısının üzerine Birkez Tıklayarak Ulaşabilirsiniz ( İMDB ' ye Verilen Link Sayesinde )
Filmler Ada Göre Sıralanmıştır. Fakat Siz Mesela Yıla Göre Sıralama istiyorsunuzdur. Bunun İçin Yıl Sütununa Gelin.
Oku Tıklayarak Azalanı Seçin. Filmler 2006 Dan Eskiye Doğru Sıralanacaktır.
Aynı Seçeneği. Tür Ve diğer Özellikler içinde Kullanmanız Mümkün.
Diğerlerine Göre Daha Kalın Yazılmış olan Filmler AC-3 Formatında olup 5+1 Ses Sistemini Desteklemektedirler.

BANA NASIL GÜVENEBİLİRSİNİZ.

Tek Güvencem : İnternetteki satışlarımdan Sonra konuma verilen Referanslardır.
Bunlarada Beni eklemiş olduğunuz Forumdaki Konumda Varolan Referanslarıma Bakarak Ulaşabilirsiniz.

Msn : Email : divxcim@hotmail.com

"İzmirdeyim"

Ve işte Referanslarım...

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen Suqunet
1. SİPARİŞ...
Öncelikle Kardeşimle Yapmış Olduğum Alışverişten Son Derece Memnun Bir şekilde Ayrıldım.

Cdlerin Paketlenişi Hangi Cd de hangi Film Oldugu Görüntü kalitesi Alt yazı uyumluluğu İle Muhtesem Bir Alıs veris oldu

Kendisine Cok Teşekkür Ederim.

MYCAN : Kendisi Forumumuzun Moderatörlerindendir..
Referansı için Kendisine Teşekkür ediyorum

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen Suqunet
2.SİPARİŞ...
BUgün İtibari ile Kardeşimle Bir Alışveriş Daha Yapmış BUlunmaktayım

ve Gene Herşey Tam Tamına Yerli Yerinde Hangi Cd nin İcinde Ne Oldugu Üzerinde yazıyor

Film Resimleri Klasorlerin İçinde ALt yazılar Görüntü kalitesi İle Mükemmel

Ayrıca Ulaşımda Hem Bi Öncekinde Hemde Bunda Hiç Bir Sorun Yaşamadığımıda Belirtmek İsterim.

Teşekkür Ederim Kardeşim.

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen kkartalf
mycan arkadaşım dan 18 dvd lik bi alışveriş yaptım.ilk denememde bikaç filmi açamadım ama problem benden kaynaklanıyomuş.codec paketlerimi yenileyince hatadan kurtuldum...kısmet olursa tekrar alışveriş yapacağım.ben memnun kaldım.teşekkürler uğur kardeş...yeni alışverişlerde bulunmak üzere ii geceler...

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen borz
arkadaşım filmler şahane görüntü ve ses mükemmel fiatlarında çok iyi bugün aldım filmleri teşekkür ederim

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen serakay
öncelikle kardeşimize tşk. ediyorum..özenli bi şekilde çalışıp resimli liste hazırlamışsın bu yüzden arşivinin temiz olduğunu düşündüm ve yaklaşık 800 adet divx film yani neredeyse elindeki filmlerin tamamını sipariş verdim..4 gün içinde elime geçti ve hiç bir sorun çıkmadı..dvd ler son derece temiz ve sorunsuz..almayı düşünen ark. lara tavsiye ederim..ayrıca ark.ın güvenilir ve işini iyi bir şekilde yaptığınıda garanti ederim...

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen dancerman
değerli forum kardeşleri ben arkadaşla yaklaşık 3 ay önce tanıştım ve bu süre zarfında 350 filmi tam 4 pakette sipariş olarak aldım gayet titiz çalışmış filmlerin hepsi beyaz zarflarda üstüne isimler yazılı şekilde geliyor ses görüntü ve altyazılar hepsi sorunsuz çok teşekkür ediyorum böyle bi arkadaş kazandığım içinde mutluyum 5. sipariş için yeni filmlerini bekliyorum selamlar

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen yawan
135 DVD aldım arkadaştan, hızlı ve sorunsuz teslimat yaptı. Filmlerde ve belgesellerde sorun yok. Güveli alışveriş oldu.

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen no_idont
Arkadaştan 60 tane DivX aldım. Hepsinin kalitesi süper, ayrıca paketlemiş güzelce yollamış Kargoyla. Güvenebilirsiniz...

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen letmefix
Arkadaşımızdan yaklaşık 1 ay önce 120 tane film aldım filmler sorunsuz, iomega medyalarda altyazılarıyla beraber geliyor arşivindede en son 1000 e yakın film wardı içiniz rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz eleman işini gerçekten severek ve özenle yapıyor piyasadaki taklitlerinden kaçınınız

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen sedatksk
salı günü siparişi verdim çarşamba aldım, gayet hızlı çalışıyor..

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen kadoo
1 günde süparişlerimizi az çok demeden yolladı. temiz ve titiz çalışıyor.Tavsiye ederim arkadaşlar...

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen finch_meister
55 dvd(6d in 1D) aldim bugun goruntu ses mükemmel..yeni filmlerini bekliyorum..

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen asses
Arkadaşlar kesinlikle divx ihtiyacınız varsa bu arkadaşdan almanızı tavsiye ederim.Ben şimdiye kadar böyle kaliteli divx ler seyretmemiştim.GÖRÜNTÜDE VE SES DE MÜKEMMELİ İSTEYEN ben film seyretmeyi seviyorum diyen tüm arkadaşlar bu filmleri bir görmeli...............ben iki defa sipariş verdim engeç 2 gün içersinde elime geçti.

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen mert881
bende aldım filmler gercekten cok gusel herkese tavsiye ederim...

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen seldom
arkadaşımdan 50kdr divx film aldım gayet sorunsuz şekilde teslim etti teşekkür ederim..

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen armut0101
değerli üyeler divx'in adresi belli oldu....özenle hazırlanmış listesinden 1000'e yakın divx arasından gönlünüzce secim yapın, hiçbir sorun yaşamadan kısa zamanda elinize ulaşsın, halihazırda 30 dan fazla dvd sipariş ettim ( yaklaşık 200 cd) titizlikle hazırlandı, cok memnun kaldım şiddetle tavsiye ediyorum, bu fiyata satın alınabilecek baska bi yer de yok bildiğim kadarıyla, tekrar tesekkür ediyorum arkadaşımıza...

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen dost1968
Sevgİlİ Dostumu TÜm Forumtr Üyelerİne Önerİrİm. Profesyonelce ÇaliŞan Ve ArŞİvİ GerÇekten Kalİtelİ Bİr ArkadaŞ. SİparİŞİ VerdİÐİm Gece Kayitlari Yapip GÖnderdİ. TeŞekkÜrler.

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen antuan
arkadaştan 16 adet dvd aldım, hepsi sorunsız çalışıyor. görüntü kalitesi mükemmel. hiç bi şekilde müşteri memnuniyetsizliği söz konusu değil. zaten arkadaşla msn dende rahtalıkla konuşarak sorunları halledebiliyosunuz. sorun çıktığından değil de hani olurda bi şey olursa arkadaş 24 saat online nasıl beceriyosa dvdleri tek tek zarflara koyup içeriğini zarflara yazıyor. daha sora siz dilediğiniz gibi dvdleri adlandırabiliyosunuz. dvdlerde en ufak bi çizik dahi olmuyo.. ayrıca siparişi en kısa sürede kargoya teslim ediyo...bi kaç gün içinde siparişiniz elinize ulaşıyor.arşivde gün geçtikçe genişlemekte haberiniz olsun....

uzun lafın kısası hem fiyatı mükemmel hem işçilik mükemmel.. divx film için adres belli....

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen elegance_
Arkadaşla daha önceen alışverişimiz olmuştu..temiz ve düzenli bi şekilde çalışıyor..

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen ahmety
arkadaşımıza her konuda guvenebılırsınız gerçekten cok kalıtelı ve tıtız çalışıyor her zaman dedigim gibi bu sitede divx alacagım tek kişi mycan kardeşimizdir teşekkürler

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen tanerrr
slm arkadaşlar divx alacaklara bende tavsiye ederim biz önce arkadasa aldık sonrada ben aldım ve divx alacaklara tavsiye ederim divx lerin goruntu kalitesi süper zatende msn ile bire bir sorununuz hallediliyor

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen sacalli
arkadaştan güvenerek alışveriş yapabilirsiniz sağlamdır

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen bianchi
Mycan' dan 110 tane film aldım. Benim CDROM hızımın düşük olmasından dolayı cd lerin bir kısmı çalışmadı. Ama mycan cd leri onda çalıştığı halde sorgusuz sualsiz geri istedi ve yenilerini çekip gönderdi.

Filmlerin ve cd/dvd lerin kalitesine zaten söyleyecek söz yok.

Sipariş yapacak arkadaşlar herhangi bir sorunla karşılaştıklarında başlarının ağrımayacağına, anında sorunun çözüleceğine emin olabilirler.

Ben kendisiyle hala alışveriş yapmaya devam ediyorum.

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen partner2
kardeşimize başarılar diliyorum . .pazar gecesi sipriş listemi geçtim( 26 şubat pazar) şimdi seyrediyorum (28 şubat salı ).. kalite iyi , kargo ucuz..kardeşimiz mutevazi daha ne olsun . yeni filimler geldiginde MUTLAKA haber vermeni rica ediyorum....
görüşmek dilegiyle.... şansın bol ,,işin rast gitsin...

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen ekina
Bende Salı günü sipariş verdim.Bugün öğlen filmler elime geçti.Herşey için teşekkür ederim.İnşallah yakında yeni siparişler için yazarım sana....

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen solucandede
Beyler mycan arkadaşımız gerçekten işini profesyonel,mükemmel,kusursuz ve büyük bir titizlikle yapan bir kişidir.Arkadaşımızdan 97 bölümlük bir dizi yi 15 adet dvd ye yazarak göndermesini istedim ve istediğimin ertesi günü dvd ler elime geçti.Gerçekten dvd ler büyük bir titizlikle paketlenmiş ve üzerlerinde herhangi bir çizikte yoktu.1 dvd nin içinde 6 adet dizi bölümü yerleştirilmiş haldeydi ve ayrıca filmlerin görüntüsü ve sesleri tek kelime ile harikaydı.Şuanda yeni siparişlerim için arkadaşımızın bana yolladığı listeden filmler seçiyorum 2 3 güne kalmaz bir parti daha sipariş vericem
Gerçekten güvenilir sözüne sadık yaptığı işin hakkını veren bir arkadaşımız kendisi.Mycan arkadaşımızdan istediğiniz filmi yada filmleri büyük bir gönül rahatlığı ile alabilirsiniz pişman olmazsınız ben aldım olmadımm
Hemde çok uygun fiyatlar.... Bizim buradaki tanıdığım vcd ci ler bile mycan arkadaşımız kadar bile bana indirim yapmadılarr
Uzun lafın kısası şu Mycan arkadaşımıza sonuna kadar referansımm
Bundan sonra divx yada film konusunda benim tek adamım mycan
Herkese sevgiler saygılar arzular şelale...

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen prigione
Arkadaş gerçekten işini cooooooooooooooooooooook özenli yapıyor.. İstediğim set para yatırmamdan en gec 1-2 saat snra argoya verildi ve ertesi gun de sabahtan elime gecti Aslında kızdım biraz neden bu kadar erken gonderdi die cunku sabahın köründe hassas olan uykumun içine kargocu etti

Kısaca alacaksanız buradan alın.. İşi gayet özenli tek tek numaralandırılmış ve yazılmış.. Kutulanıp hasar görmeyecek sekilde kargoya teslim edilmis.. Umarım kendisiyle alısverisimiz dewam eder..

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen armut0101
25 dvd lik yeni siparişim de kısa sürede elime ulasti yine muntazam calisilip cok güzel hazırlanmış, bu fiyata böyle hizmet !!! gooogle da aratsan bulamazsın !! tesekkürler....

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen serkan_rd
tskler 120 film aldim zamaninda teslim edildi güvenilir bir arkadaş ve arsivi geniş

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen reefted
Arkadaştan 288 tane film aldım.Bir tanesinde bile problem çıkmadı.Altyazıları tastamam.Hiçbir Dvd'de okumamazlık yapmadı.
Herkese tavsiye ederim.50 tane dvd'yi 2 gün içerisinde teslim etti.
Temiz çalışmış.Btün filmlerin ismi zarfların üzerine yazılı biçimde geldi.
Herkese tavsiye ederim...
Teşekkürler Dostummm

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen wansayr
Arkadaştan 20 tane dwd aldım.Hiçbi sorun yok cdler temiz ve üzerlerinde bi çizik bile yok kendisiylede şahsen tanışma imkanı buldum çok iyi bi insan içinizde bi kuşku olmadan sipariş verebilirsiniz bu fiyata bu kalite mükemmmeeelll.

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen drkuthan
Arkadaş çok ilgili yapılan işin kalitesi ortada ve fiyat ortada Daha iyisi can sağlığı Toplam 40 film aldım kendisinden sorunsuz şekilde elime geçtiler Herkese tavsiye ederim

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen ilkererdinc
Siparişi vermem ile elime geçme süresi içersinde bir takım kaygılarım vardı(sonuçta tanımadığım bir insan),
yanlız dvd'ler elime geçtiğinde, yaptığı işin kalitesine hayran kaldım.
Çekimler harika, cdlerin hiç birisinde tek bir sorun yok kısacası kusursuz
Böylesine hızlı ve titiz çalışmasından ötürü teşekkür ederim.

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen ankaku
arkadaştan dvd aldım(16 adet) sorunsuz şekilde 2 günde elime geçti filmlerin görüntüleri çok kaliteli herkeze tavsiye ederim.

Alıntı:
said1

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen muhendis
selam arkadaşlar ben 126 cd siparişi verdim 22 dvd olarak teslim aldım.mycan arkadaşıma teşekkür ederim filimler çok kaliteli ve çok sağlam.herkese tavsiye ederim.kendinize iyi bakın.yeni filimlerde haberini bekliyorum mycan.

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen mezarci0344
ben 15 dvd ve yaklasık 52 film sipariş vermiştim.dvdler sorunsuz bir şekilde 2. günde elime ulaştı arkadasla her ne kadar msnden gorussekte burdanda teşekkür etmek istiyorum.dvd lerde boş yer kalmış birinde onada 2-3 komedi filmi eklemiş ayrıca bunun içinde teşekkür ediyorum.herkese tavsiye ederim.

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen karzer25
Herkese öncelikle iyi akşamlar dilerim, bu arkadaşımızla bende forum da ki yazıları görerek, bağlantı kurmak istedim ve pişman olmadığımı görüyorum...Çünkü istediğm siparişler zamanında 24 saat te güzel cene paketlenmiş ve istediğim filmler tam olarak geldi.Film ler genel itibari ile çok kaliteli hazırlanmış sesler görüntüler mükemmel alt yazıları zaten ayarlanmış birde film kapaklarınıda eksik etmemiş, dvd lerin okunma problemleri yok...Ben bu arkadaşımızı herkese tavsiye ederim çünkü benim memnun olduğum gibi diğer arkadaşlarında memnun olmalarını isterim.Çalışmalarında başarılar dilerim, mycan ...

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen theAnsw3r
kendisiyle alışveriş yaptım. güvenilir bi arkadaş çekinmeden alışveriş yapabilirsiniz.filmlerde herhangibi sorunla karşılaşmadım

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen solucandede
Beyler mycan arkadaşımıza yeni bir sipariş daha verdim toplam 10 dvd lik divx...siparişleri bu gece verdim 1 yada 2 gün sonra elime ulaşması dileğiyle.Zaten arkadaşımız işini çok titiz yapan birisi daha önceki verdiğim siparişlerde elime çok hızlı geçmişti herhangi bir problem çıkmamıştı.
Mycan arkadaşımıza herşey için teşekkür ederim

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen Ya-Scene
çok teşekkür ederim kolay ve hızlı bi alışverişti bu arada belgeseller şahane

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen remre
evet arkadaşlar 66 film sipariş ettim ve 1 günde hazır etti ve bizlere teslim etti ellerine kollarına sağlık 2. siparişim yakında geliyo

bu arada ben istanbuldayım uğur kardeşim izmirde hiç bir sorun yok yani hizmette sınır tanımıyor

MYCAN : kendisi forumdemirbaşı dır.

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen mr.kermit
arkadastan 26 tane dvd aldik.kendisine referans olurum sonuna kadar.tesekkurler

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen FixXxeR
arkadştan 20 dvd falan aldım, elden teslim etti bağcılar tarafında, temiz çıktı dvdlerde bi problem yok zaten elden teslim aldım o yönden de sağlamdı

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen gurus
beklediğim o muhteşem set geldi çok sağol herkeze tavsiye ederim

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen eprex77
SaÐolsun ArkadaŞimiz GerÇekten Tİtİzlİkle Bİr ArŞİv HazirlamiŞ.sİparİŞİnİ VerdİÐİm Fİlmle 2 GÜn İÇİnde Elİme UlaŞti.seyretmeye BaŞladim.gerÇekten GÜvenebİlİrsİnİz.

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen dancerman
son gönderdiğin filmleri aldım dostum çok saol yine titiz çalışmışsın

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen datateam
arkadaşa buradan çok teşekkür ediyorum oncelikle internetten tanımadığım birinden cd alma konusunda çok çekimser kalmıştım yalnız 10 dvd lik bi siparişim siparişden 2 gün sonra gayet kaliteli bi dvd ye çekip geldiğinde baya sevindim tüm filmler güzelce klasörlenmiş ve kaliteliler arkadaşa seve seve refarans olabilir nice alışverişlere tekrar teşekkür ederiz bu güzel hizmet için

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen borz
selam arkadaşlar dvd siparişlerim geldi hiç sorun yok hepsi mükemmel teşekkür ederim mycan.
Herkese tavsiye ederim çekinmeden alınız hiç sorunla karşılaşmazsınız.
Siparişi verdikten 2 gün sonra dvd ler elinizde

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen antuan
Arkadaştan daha önce 16 dvd aldım ve bir sorun yaşamadım. Şİmdi 20 dvd daha sipariş ettim, hızlı bir şekilde hazırlayıp kargoya vermiş. Bu alışverişde de sorun çıkacağını sanmıyorum.

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen melankoli_192
Problemsiz ve hızlı işlem .. Temiz kayıtlar.. Çok memnun kaldım
Tavsiye ederim (şitdetle)

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen
gidacibey
yaşlaşık 50 film aldim. hepsini izlemedim ama izledim kadari gayet kaliteliydi. ozellike alt yazılar super. şarkıların bile turkce sozleri yazıyo ))

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen serakay
en son sipariş verdiim 28 adet dvd de geldi..mycanla bu forumda tanıştım ve 4 aydır divx film alıyorum..şimdiye kadar mycan dan 220 kadar dvd aldım..yaw kardeşim bir tanesi bozuk çıkmazmı..allaa allaa..hepsi tertemiz filmler ve görüntü kaliteleri mükemmel altyazılarında hiç sorunlu olan yok..mycan bu işte bir numara..daha temiz bi arşivi kimsede bulamazsınız...

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen ferit_66
valla arkadaş çok temiz çalışıyor ellerine sağlık çalışmak zevk veriyor en kısa sürede yeni bir liste gönderiyorum

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen horizon5
mycan arkadaşımızdan ilk alışverişimizi yaptım..
seçtiğim filmler DVD ye düzgün olarak yazdırılmış , zarf konulmuş bir şekilde çok kısa bir sürede elime ulaştı..

Filmlerin hiç birinde problem yaşamadım...

MSN de her zaman kendisiyle görüşme imkanı var...
Kısacası alışverişten son derece memnun kaldım... fiyatlar süper...

yeni filmlerini bekliyorum..

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen
hidologoo
ben de uğur kardeşimden yaptığım alışverişten memnunum ve yeni siparişlerimi hazırlıyorum zaten listesini bir alın hele mutlaka size uygun birşeyler bulacaksınız süper kalitede güvenilir ne zaman isteseniz msn de ..
teşekkürler uğur( mycan)..

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen kkartalf
uğur arkadaşım dan 18 dvd lik bi alışveriş yaptım.ilk denememde bikaç filmi açamadım ama problem benden kaynaklanıyomuş.codec paketlerimi yenileyince hatadan kurtuldum...kısmet olursa tekrar alışveriş yapacağım.ben memnun kaldım.teşekkürler uğur kardeş...yeni alışverişlerde bulunmak üzere ii geceler...

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen wismaster
Selam kardeş Yolladığın dvd ler elime ulaştı filmlerin kalitesi çok güzel teşekkür ederim alt yazılarda problem yok aldığın para helal hoş olsun.
İkinci partiyide yakında alıcam senden İyi kazançlar samimiyetin içinde çok saol...

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen ibocan1978
benım de 11 dvd lık alışverışım oldu arkadasla 1 gunde teslım ettı butun fılımlerı kusursuz goruntu kalıtesı ve altyazı senkranızasyonları mukemmel arsıvınde mukemmel fılımler var hem klasık hem yenı fılımler herkeze tavsiye ediyorum simdiden yeni listesini sabırsızlıkla beklıyorum.

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen said1
sağolsun arkadaştan iki defa fil maldım ve memnunum
her ne kadar bazı filmler kafaya öre olduysa da o kadar da olur.

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen kadooo
dvd lerim geldi ellerine sağlık gene herzaman ki gibi intizamlı, temiz ve sorunsuz.senle alışveriş yapmak çok güzel bir dahaki şiparişte görüşmek üzere

Msn : Email : divxcim[et]hotmail.com

Düzenleme : Güvenlik

Bu mesaj Elric tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 17.06.2006 - 13:30