İçerik değiştir

Başkent Nargile Toplaşması

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 28 yanıt verildi

#21 yok

yok

DuyguSuz!

• Üyeler
  • 1.406 Mesaj
  • İlgi Alanları:* Yalnızlık<br>* Başka hayatları yaşamak<br>* Kendinden vazgecmek<br>* Başarısızlık<br>vs.......................

Gönderim zamanı 12.06.2006 - 00:42

Buna eminim harabede olupta bunları taşımayan bir kişi oldunu zannetmiyorum ama biimkisi Anakara nınkisi inan farklı be miyav seninlede yaşdık ama sizinkiside kesinlikle farklıdır buna eminim ...
Okyanusların uçsuz bucaksız erilşilmezliğini mavi sanırdım. O erişilmez derinlikler Yeşilmiş! tıpkı gözlerim gibi...
O diplerde saklıymış duygular, o sonsuzlukta saklıymış umutlar, sonlarda saklı kalmış varoluşlar...

#22 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 12.06.2006 - 00:58

Hemde çok..

Buranın tadı başka gelceksin göreceksin ki :)

smiley-sport036.gif  

#23 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 12.06.2006 - 01:02

miyafa katılıyorum, ank.da süperdir muhakkak ama burası apayrı ....tek geçerim..
ehehee..de mi pisi..

In the end, it's not the years in your life that count.
it's the life in your years..

#24 elma

elma

venus at her mirror

• Kurucular
  • 6.785 Mesaj

Gönderim zamanı 12.06.2006 - 01:08

Birlikte olmanın keyfi başkadır, mekan fark etmez bence. Aynı dilden konuşmak, ya da ayrı dilden konuşulsa bile anlayış gösterebilmek tüm sınırları ortadan kaldırır.
"This desert flower
No sweet perfume that would torture you more than this..."

#25 yok

yok

DuyguSuz!

• Üyeler
  • 1.406 Mesaj
  • İlgi Alanları:* Yalnızlık<br>* Başka hayatları yaşamak<br>* Kendinden vazgecmek<br>* Başarısızlık<br>vs.......................

Gönderim zamanı 12.06.2006 - 13:00

Elmacım gene içime tercuman olmuş mucuxxxxxxxxxxx..... Yumağım ben,m ...
Okyanusların uçsuz bucaksız erilşilmezliğini mavi sanırdım. O erişilmez derinlikler Yeşilmiş! tıpkı gözlerim gibi...
O diplerde saklıymış duygular, o sonsuzlukta saklıymış umutlar, sonlarda saklı kalmış varoluşlar...

#26 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 12.06.2006 - 15:02

İstanbuldaki toplantıyı protesto edip ankaradaki toplantıya gelmeyi düşünüyorum *saksak
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#27 elma

elma

venus at her mirror

• Kurucular
  • 6.785 Mesaj

Gönderim zamanı 12.06.2006 - 17:00

Bekleriz *saksak
"This desert flower
No sweet perfume that would torture you more than this..."

#28 yok

yok

DuyguSuz!

• Üyeler
  • 1.406 Mesaj

Gönderim zamanı 13.06.2006 - 13:36

Sözde kalmasın lütfen icraat görelim Ankarada toplaşalım gene *lol

#29 yok

yok

DuyguSuz!

• Üyeler
  • 1.406 Mesaj

Gönderim zamanı 15.06.2006 - 00:22

Aslında o gun içinde resimler acilen istendiği için sayfa yapısını bozan bir şekilde resimleri koymuştuk. Ama şimdi hem sayfa duzenini bozmasın hemde resim karelerini acıklamak üzere ben scorpius postunu editledim arkadaşlar. Anca vaktim oldu kusura bakmayın ...
Gönderilen Resim

Elma - Shy
Resimdede anlaşıldığı gibi konu mühim. Öncelikle tabiki konu Harabe ama asıl mevzu Shy nin kirli cıkıları *secret Gündem dedikoduları vs .

Gönderilen Resim

Elma
İnsan seni tanıyıp nasıl mutsuz kalabilir gülümsemen yuzunden eksik olmasın bitanem. Hayatın yaşamın hep o mükemmel gülüşün kadar guzel olsun. Nargile içme cabasında arkadaş ilk denemesi sıgara içmesine rağmen dumanı ağzında tutup duruyor bune diyip bir de kızıyor . :msn97:

Gönderilen Resim

Shy
Sitenin derin devleti aslında herşeyi bilir bir nevi Miyav dicem ama asla sır cıkmaz tabi ek mesleği güzin ablalık ben ve butun sitenin herşeyini dinleyip kimseye kimseden bahsetmez. Bir insanın cok zor sahip olabiliceği mukemmel dost. Nargile içmeyi daha cok iyi bildini soleyemem. :huh:

Gönderilen Resim

scorpius
Anlatılmaz yaşanır. Öncelikle harika bir arkadaş, mükemmel bir dost, sırdaş, eş , erkek arkadaş herşey diyebilirim. Yanında olup guven duymamak imkansız insanda tanımasa bile iannılmaz bir huzur enerji veriyor. Herşey den ötesi bir umut varoluş gelecek . HERŞEY (bu karede birini süzüyor ama süzdüğü bakmıyor dışarda gözü :) )

Gönderilen Resim

Elma - Shy
Nihayet yavaş yavaş nargile içmeyi öğrenen elma ve artık dedikodular bittiği anlar tabi burda gulunen asıl olay garsondan hardal istiyoruz ayran geliyor, oturmamızla birlikte bişey solemeden hesap geliyor eeeee bi,z toplanıcaz ve geyiğin dibine vurmicaz.... :)

Gönderilen Resim

Complexivy - Elma
Elmayla küsüz :) Barişmicazda ama olsun genede dayanamadık onun için aşşa düşme tehlikesi olan bir ucurum misali yerden geçtim ve elma kanatları altına sığındığım sahneler :) Tabi bu arada kıskanana lar vardı ama neysee....

Gönderilen Resim

Complexivy - Elma - Shy
Shy ile birlikte iki araya aldığımız elmayla olan pozumuz. Tabi biz elmayı bir araya aldık bir aldık ama en sonun da kız ağlicam dedi kıyamadık gülümse dedik :) Bu dakikalarda yumak olma girişimlerindeyiz üçlü yumak kıskananlar catlasın ...

Gönderilen Resim

Scorpius - Elma - Shy
Bi ara canı sıkılan elma intihar girişiminde bulundu ama bu sırada bile o mükemmel gülümsemesi yuzunden eksik olmadı. Kaynaşma sahneleri ve artık sanal yani web konusunun kapandığı ve real hayatla ilgili muhabbetlere geçiş tabi elmayla benim munzurluklarımın başlangıcı...

Gönderilen Resim

Elma - Complexivy

Demiştim munzurluk başlangıcı diye birbirimize barış cubukları olarak verdiğimiz cafe şekerlerini sunma projesi tabi butun cafe bize bakıyor rezil olduk tabi bide laf yedik " şunlara bak şımarık cocuklar gibi " diyenlerde vardı ama neysee...

Gönderilen Resim

Elma - Complexivy
Baktık azarı yedik uslu uslu oturma pozisyonu aldık ama denk durmamız imkansız elma ve ben iki barut fıçısı ateşlemeye hazır bu hayatı seviyoruz bu hayatın için burası sayesinde kurduğumuz dosluğu bu yumaklığı seviyoruz ( ben gene cok duygulandım :) ....

Gönderilen Resim

scorpius - complexivy - elma - shy
Tamam artık kalkış zamanı :( ayrılıcaz ama birbirimize özlem giderdik nargile keyfimizde harikaydı bol patatesli nargileli bir gundu.

Gönderilen Resim

scorpius - complexivy - elma - shy
Evet bitiş :( bukareden sonraki sahneyi görmeliydiniz biz yumak yumak olduk cok guzeldi :) ama ayrılırken bi garip olduk sizleride bekliyoruz bu yumağa .....

Mucux hepinizeeeeee........