İçerik değiştir

- - - - -

Popstar - BBG - Biz Evleniyoruz

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 9 yanıt verildi

#1 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 15.01.2004 - 00:59

Popstar - BBG - Biz Evleniyoruz

Neden Bu Gibi Projeler Tutuluyor bu Ülkede. (Tutulmak Kavramı Basit Kalıyor Gerçi Hastalık Derecesinde) Tv. ile alakası olmayan kişiler bile bu yarışma programları hakkında engin bilgiye sahip oluyorlar nedir bunun sebebi. Cehalett mi? Gerçekten Kaliteli mi? Kültürü mü?

Hemen Sahipleniyoruz Şahsiyetleri. Yok Eraycılar Yok Melihçiler.. Yok Bayhancılar Yok Barışçılar.. En Salağının Bile Kitlesi Oluşuyor Bu Memlekette. Memleketlerinde Başbakan Gibi Karşılıyorlar..Çok İlginç Çoook..

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#2 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 16.02.2004 - 22:50

Hehe Bunu Sarhoşken mi Yazmışım.. Yok Yok Cümleler Düzgün ve Hafta İçine Denk Geliyor Galiba.. En Salağının Bile Kitlesi Oluşuyor Bu Memlekette. Bunu İyi Yazmışım Ama.. Bunları niemi Yazıyom Açtığım Konuda 0 Cevapa Bozuldum En Azından 1 olsun. Bilirsinizki 0 ile 1 arasındaki Fark 1 ile 1000 arasındaki farktan daha büyüktür. :idea:)))))

Gönderilen Resim

Paul Valéry

#3 acemi shifu

acemi shifu

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 325 Mesaj
  • İlgi Alanları:Özünü yitirmemiş HERSEY

Gönderim zamanı 24.02.2004 - 17:12

kardeş sana tek bir şey diyeyim.burası TÜRKİYE ,olur böyle vakalar
en iyisi sen boşver, bunlar fani şeyler....
NOT: Mümkünse Hiç Büyümeyin Hep Çocuk Kalın ....

#4 sahtekar

sahtekar

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 34 Mesaj

Gönderim zamanı 25.02.2004 - 06:28

Ya takma tabi ne takacan. Takıl sürüye. Bakarsın çoban çıkarır kavalını da biraz dinlenirsin. En iyi otu bakarsın sen yakalarsın. Uzun uzun geviş getirirsin.. Bırak fani olmayan şeylerle ilgilen. TAsavvufla ilgilen. Mistik bi adam ol. Bize burada ideal kul nasıl olur onu anlat mesela.

#5 acemi shifu

acemi shifu

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 325 Mesaj

Gönderim zamanı 25.02.2004 - 11:14

ewet ewet dedigim gibi bunlar fani şeyler sen en iyisi degişik bişiyler yap
mesela rüzgara karsı s...... yarısı falan rahatlarsın.

#6 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 25.02.2004 - 22:24

Ne Diyonuz Siz yaff. yazıyor olmak için mi ? geyik yapmak için mi ? ciddi ciddi teselli mi veriyorsunuz. gerçi üç kategoriyede girmiyo yazdıklarınız. kim neyi takıyo neyi çıkarıyo.. mistik adam..ideal kul..he birde rüzgara karsı s...... yarısı falan rahatlarsın.(Bunuda Çözemedim valla ) usturuplu şekilde yazında okuduğumuzu anlayalım... hemii..

Gönderilen Resim

Paul Valéry

#7 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 26.02.2004 - 00:18

Medya Medya medya...TÜRK MEDYASI...ne televizyon izleyesim gelir ne alıp bir gazete okuyasım.daha ne demeliki prens çok güsel anlatmış.ki popstar yorumum diğer konu başlığında olduğu gibi aynıdır: popstar'da insanların en azından yeteklerini konuşuyor eleştiriler yapıyoruz .BBG veya Biz evleniyoruzda anlatılan konuşup tartışılan nedir?...belli bir yaşı aşmış insanların izlemesini azda olsa anlayış göstermek mümkün.İlgilendirmiyor ve amaç eğlenceyse; beni hiçte eğlendirmiyor...
''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#8 acemi shifu

acemi shifu

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 325 Mesaj

Gönderim zamanı 08.03.2004 - 17:40

BİLİYORMUSUN , TAMAMEN HAKLISIN...

#9 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 10.03.2004 - 22:17

ben eğleniyorum kafese bir kaç maymun koyuyolar ayol sen benden ayrıldın sen adanılısın sen bilmem nereliisn ay ayakabbı numran kaçtı hayır evlenemeyiz vs. gibi hani evlilik bu şekilde lanse ediliyosa hiç evlenmeyelim korktum abi ..
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#10 kyha

kyha

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 47 Mesaj
  • Konum:Deathstar 2.güverte Darth kyha diye kime sorsan gösterirler olmadı güvertedeki çocuklara dahiliden kantini aratıverirsiniz
  • İlgi Alanları:Frp,rpg, gene frp,rock&amp;metal özellikle doom usülü musiki eserleri(ama illede pink floyd),star wars ve bilimum cedaycılık müessesi,geyik,giger,edebiyat özellikle bilimkurgu asimov p.k. dick vs.sinema<br>frp demişmiydim?

Gönderim zamanı 25.05.2004 - 08:26

gerçekmi bilmiyorum ancak yarı güvenilir kaynaklardan aldığım bir duyuma göre suudi arabistan biz evleniyoruzun da damat efendi son 4 adayı elemye kıyamamış hepsiyle birden evlenmiş ama geyikmi gerçekmi?bilemiyorum :tth: :banghead: