İçerik değiştir

Ben gelmisim

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 7 yanıt verildi

#1 Aris

Aris

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yeni Üyeler
  • 4 Mesaj

Gönderim zamanı 14.01.2004 - 15:42

Ben geldim, neden geldim, nicin geldim bir anlam veremiyorum. Hergunku gibi sanal alemde sanal sanal ve aptal aptal dolasirken, kafama (hay kafama zicim) bir boktan soru takildi. Ulen dedim bunu bilse ve bulsa bulsa aklilli google bulur dedim. ehem ehem ulan google bizden daha hizli buluyor, acaba birlesmis milletlerin basina bunumu getirsek diye az dusunmedim. Yillarca barisi ararken savaslarin icinde helak olu Birlesmi milletler. Googlede bir baris yaz akla gelmeyecek baris yazilari var, biz bir tanesini ogrenemeden bu bize yuzlerce secenek veriyor. Zorla bizi anarsist ve terorist yapiyor. Konuya bak iyice icine ettik. Aha iste oyle oldu ve boyle oldu derken burayi oradan yani anarsist ve terorist googleden buldum. Biraz sacmalayayim diyerekten ve her konuya baliklama atlayaraktan burada zirvalamaya baslayayim ve caninizi bezdirmek icin yazayim dedim. Sakin bu adam kafayi yirtmis demeyin zaten ben ucuyorum benim ayaklarim bile yere degmiyor. ooo siz ne derseniz diyin terelelli dunyam benim. Donuyorum kendi eksenimde. Size iyi gunler demiyecegim, saglicakta kal demiyecegim, ne haliniz varsa gorun banane beeaa. Bu yazidan sorumlu parmaklarimdir, yani beynim degil zaten oda yokki, olsa bu p.c nin karsisinda saatlerce oturmam. Anne doktor amcalarmi geldi, dur birseyeler daha yazayimmm biraaaaakin beeniik aayyyyyyyirmaylin bennnnnnni.

#2 acemi shifu

acemi shifu

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 325 Mesaj
  • İlgi Alanları:Özünü yitirmemiş HERSEY

Gönderim zamanı 14.01.2004 - 18:04

hoş geldin ayakları yere degmeyen kardeşim
inşallah seni burada sık sık görme şansımız olur :shocking:
NOT: Mümkünse Hiç Büyümeyin Hep Çocuk Kalın ....

#3 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 14.01.2004 - 22:33

vah vah pekte gençmiş
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#4 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2004 - 02:17

aha bu ne ehehe

Eklenen Dosya(lar)

Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#5 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5.591 Mesaj
  • İlgi Alanları:...

Gönderim zamanı 22.04.2008 - 12:31

Ben geldim, neden geldim, nicin geldim bir anlam veremiyorum. Hergunku gibi sanal alemde sanal sanal ve aptal aptal dolasirken, kafama (hay kafama zicim) bir boktan soru takildi. Ulen dedim bunu bilse ve bulsa bulsa aklilli google bulur dedim. ehem ehem ulan google bizden daha hizli buluyor, acaba birlesmis milletlerin basina bunumu getirsek diye az dusunmedim. Yillarca barisi ararken savaslarin icinde helak olu Birlesmi milletler. Googlede bir baris yaz akla gelmeyecek baris yazilari var, biz bir tanesini ogrenemeden bu bize yuzlerce secenek veriyor. Zorla bizi anarsist ve terorist yapiyor. Konuya bak iyice icine ettik. Aha iste oyle oldu ve boyle oldu derken burayi oradan yani anarsist ve terorist googleden buldum. Biraz sacmalayayim diyerekten ve her konuya baliklama atlayaraktan burada zirvalamaya baslayayim ve caninizi bezdirmek icin yazayim dedim.  Sakin bu adam kafayi yirtmis demeyin zaten ben ucuyorum benim ayaklarim bile yere degmiyor. ooo siz ne derseniz diyin terelelli  dunyam benim. Donuyorum kendi eksenimde. Size iyi gunler demiyecegim, saglicakta kal demiyecegim, ne haliniz varsa gorun banane beeaa. Bu yazidan sorumlu parmaklarimdir, yani beynim degil zaten oda yokki, olsa bu p.c nin karsisinda saatlerce oturmam. Anne doktor amcalarmi geldi, dur birseyeler daha yazayimmm biraaaaakin beeniik aayyyyyyyirmaylin bennnnnnni.

:)
2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?

#6 RedSnow

RedSnow

o σℓмαdαη αѕℓa

• Dokunulmazlar
  • 8.898 Mesaj

Gönderim zamanı 22.04.2008 - 12:47

Bende Yeni Biri Geldi Sandım... :)

#7 LiQusha

LiQusha

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 405 Mesaj
  • İlgi Alanları:yazilim muhendisligi (domain driven design, extreme programming, java EE), muzik(jazz-rock[fusion]), basketbol(oynamayi izlemeye tercih ederim, nba)

Gönderim zamanı 22.04.2008 - 12:58

Bazı arkadaşlar harabe arkeolojisine merak salmış, sümenaltı kalıntıları incelemekteler. "Yeni mesajları göster"in günümüz yansıtması gibi bu çalışmalar da harabe medeniyetinin geçmişine dair izleri yansıtmakta ve geçmişimize dair bilgiler sunmaktadır... ölümü gör öyle mi? abicim "I see dead people" olayım ki öyle

#8 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 22.04.2008 - 20:55

;) :) *böö
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...