İçerik değiştir

- - - - -

Cilt Beyazlatan -Bakım Yapan Pirinç Suyu Formülleri

• Yanıtlamak için giriş yapın
Bu konuya yanıt verilmedi

#1 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 15.03.2016 - 12:42

12-khasiat-tersembunyi-dari-bahan-sisa-t

Pirinç suyu cilt beyazlatma işlemi için, canlı ve parlak bir cilt elde etmek için, cildi temizlemek ve gözenekleri sıkılaştırmak için baya tavsiye edilen bir ürünmüş; ben daha yeni yeni duyuyorum bunu. Normaldir, farklı kategorilerden o kadar çok konuyu arıyorum ki yazmak için, hangi birini duyacaksın? Neyse, konu neydi, pirinç suyu ile cilt bakımı yapma formülleri idi. Kolayca hazırlanan ekonomik formüller bunlar ve düzenli kullanımda ciddi faydaları olduğu söyleniyor. Pirinci su veya sütle karıştırıp biraz bekleterek, pirinç tozunu öğütüp suyla karıştırarak, pirinci suyun içinde 1 veya 2 gün bekleterek (Böylece mayalanmış pirinç suyu elde etmiş oluyorsunuz) hazırlayabileceğiniz basit karışımlar cildi temizlemekten hücre yenilenmesini hızlandırmaya, daha aydınlık ve beyaz bir cilde kavuşmaktan sivilce izlerinden ve hafif lekelerden kurtulmaya kadar birçok işe yarıyor.Düzenli kullanım halinde tabii; yoksa heveslenip 2 -3 kere denemekle olmaz bu işler.

Devamı için tıklayın

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...