İçerik değiştir

- - - - -

Sevgiliye "Seni Seviyorum Çünkü Bir Sürü Nedenim Var" Deyin

seni seviyorum çünkü sevgililer günü hediyesi sevgiliye hediye sevgiliye notlar harabe

• Yanıtlamak için giriş yapın
Bu konuya yanıt verilmedi

#1 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 05.02.2016 - 21:07

Sevgililer Günü hediyesi arayan Harabe ziyaretçilerine yardımcı olma çabalarımız tam gaz devam ediyor sayın seyirciler, bu akşam sevgiliye notlar niteliğinde bir hediye alternatifiyle tanıştırıcaz sizi. Hadi tanışın ; seni seviyorum çünkü bir sürü nedenim var sözleri - ziyaretçi, ziyaretçi - seni seviyorum çünkü bir sürü nedenim var sözleri ihi.png , memnun oldum - ben de, nasılsınız - iyiyim - siz, ben de iyiyim sizi sormalı - e daha yeni sormuştunuz ama onu lan.png  vesaire. oberah2.gif

Şimdik, bu sevgiliye hediye alternatifi kırmızı renkli ve kalp şeklinde kesilmiş 100 adet kağıttan oluşuyor, kağıtların her birinde de farklı sevgi cümleleri yer alıyor. Böylece partnerinizin "Niye seviyorsun bakiim beni, bok mu var? :P" şeklindeki sorusuna 100 farklı cevap vermiş oluyorsunuz.

seni%2Bseviyorum%252C%2B%25C3%25A7%25C3%

Fiyat bilgisi ve detaylar için tıklayın

sevgiliye%2Bhediye-seni%2Bseviyorum%2Bno

Kırmızı bir kutunun içinde gelen bu romantik notlar özellikle kız arkadaşa hediye fikirleri arayan beyler için güzel bir seçenek teşkil ediyor. 

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...