İçerik değiştir

- - - - -

Site Yönetimiyle İlgili Fikir Belirtmek İstiyorum

harabe.net

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 7 yanıt verildi

#1 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 30.01.2016 - 01:43

Harabe.net çok güzel yönetiliyor, çok memnunuz, Hüfyaa'nımın yönetim kadrosuna atanmasından bu yana her şey mükemmel gidiyor, çok beğeniyoruz kendisini, hep yönetsin, yaşasın Hüfyaa'nım! 133%5B1%5D.gif İmza: Hüfyaa'nımın fanları ihi.png oberah.gif :P

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...

#2 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 01.02.2016 - 12:20

Katılıyorum P:

2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#3 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 01.02.2016 - 20:42

Öyleyse XXX numaraya mesaj gönderip beni desteklediğinizi belirtiniz, eşinizin dostunuzun da belirtmesini sağlayınız.  tongue.png

#4 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 02.02.2016 - 17:08

Ben hiç memnun değilim. 

Öncelikle belirtmek isterimki kendisi o koltuğa yabışmadan önce onu destekleyen biz fukara yandaşlara bi takım sözler vermişdi. Kekler börekler dolmalar köfteler imam bayılmak üzereler. Şahsen daha bir tane bile görmedim. 

Kendisi hakkında suç duyurusunda bulunmak istiyorum bildiğin kandırıkçı bu aptal.gif

smiley-sport036.gif  

#5 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 03.02.2016 - 14:33

Kim? Hankı? lan.png  Ben haddini bilen bir kadın olarak kimseye kek, börek, efendime söyleyeyim kürdan kebabı, fırın makarna, kuzu haşlama, profiterol, karamel soslu çikolatalı cupcake (Tarif için tıklayın) , profiterol, bol fıstıklı ev baklavası, beşamel soslu patlıcan, fıstık soslu biftek salatası (Tarif için tıklayın), Arizona usulü biber turşusu tongue.png, elmalı ponçik, mezgit fileto, şeftali yatağında kavun soslu avokado tongue.png falan yapmayı vaat etmem - edemem sniffle.gif , edemiyorum yani, neyime güvenip de edicem, yapacak bi'şey yok. img-sorry.gif

Ismarlamayı vaat ettiysem o ayrı, onu yapabiliyorum tongue.png, o tarafa gelirsem bakarız. ihi.png

#6 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 04.02.2016 - 17:22

Arizona usulü biber turşusu 

Buyrun efendim kanıtı Tam bir kandırıkçı arizona biber turşusu diyince minareden atılmış manda yavrusu gibi bakarlar adamın suratina. Pis kandırıkçı hain diktatör. 

Çabuk gel acıkdım capkin.gif

smiley-sport036.gif  

#7 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 04.02.2016 - 19:25

. Pis kandırıkçı hain diktatör. 

capkin.gif

Sen hüfya'ya diktatör mü dedin? Bana mı öyle geldi.

#8 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 04.02.2016 - 20:24

Diktatörle ne alakası var yahu lan.pngbaşkanlık istiyorum sadece. ihi.png Bu sistemin en önemli özelliği kimsenin ne b.k olduğunu anlamamasıdır, hem çok kibar duruyor, ayrıca siyah kotumla çok güzel kombinlenir. tongue.png