İçerik değiştir

• Yanıtlamak için giriş yapın
Bu konuya yanıt verilmedi

#1 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 25.01.2016 - 16:22

2016 Sevgililer Günü yaklaşırken hediye piyasasında bir canlanma olacaktır tabiatıyla. Hediye alternatiflerinin en çok arandığı 2 özel gün yılbaşı ve Sevgililer Günü diye biliyorum, hatta ikincisinin biraz daha önde olması lazım - bir yerde mi okudum, biri mi söyledi; kafamda böyle bir şey var. Çiftler için tasarlanmış Sevgililer Günü hediyesi alternatifleri önermek istiyorum size; sevgili saatleri, sevgili yüzükleri, sevgili bilekliği çeşitleri, sevgili kolyeleri; bu gibi şeyler.

Bunları 2 siteden toparladım; Ever Marker ve Takınak. Aşağıda bazı örnekler göreceksiniz, daha fazlasını görmek isterseniz en sondaki linke tıklamanızı rica ederim. 

bir-%C3%B6rnek-Sevgililer-G%C3%BCn%C3%BC

%C3%A7iftlere-%C3%B6zel-hediyeler.jpg

sevgili-kolyesi-modelleri.jpg

%C3%A7iftlere-%C3%B6zel-hediye-fikirleri

Daha fazlası için tıklayın

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...