İçerik değiştir

- - - - -

Cilt Yenilemede Yeni Teknikler: OxyGeneo

oxygeneo oksijen teknolojisi neorevive neobright cilt lekeleri cilt bakım

• Yanıtlamak için giriş yapın
Bu konuya yanıt verilmedi

#1 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 25.12.2015 - 01:54

OxyGeneo diye bir şey duydunuz mu daha önce? Ya NeoRevive, veya NeoBright diye? Siz de pek cahilsiniz canım. tongue.png Biz de pek cahiliz daha doğrusu çünkü ben de ilk defa 1 -2 gün önce duydum; cilt bakım konulu bir yazı yazsam...da, ne yazsam diye bakınırken. Bu konuya denk geldim, bunu yazdım. Sonra, böyle yazılar isteyen bir müşterim var, "Böyle bir şey varmış, sana yazayım mı?" dedim, "Olur" dedi, bir de ona yazdım. Bir de harabe.net için yazayım bari dedim. Başlıyorum:

OxyGeneo veya oksijen teknolojisi yukarıda isimlerini verdiğim 2 formülün yardımıyla bakın size ne gibi faydalar sağlıyor:

* Cildinizi hafif seviyede soyarak ölü hücreleri gideriyor. 

* Cilde oksijen veriyor ve cilt dokularını bu oksijeni emme kapasitesini arttırıyor. Daha fazla oksijen alan cilt bunun ve kullanılan zengin içerikli, cilde faydalı formüllerin etkisiyle beslenip canlanıyor.

* Yüzünüzde güneş ışınlarının sebep olduğu cilt lekeleri mi var? OxyGeneo bu lekelerin hafiflemesini sağlıyor.

* İnce çizgilerden ve kırışıklıklardan şikayetçi misiniz? Memnun kalacak haliniz yok tabii, laf olsun diye soruyorum. :P Bu yeni nesil teknoloji bu sorunun da hafiflemesini sağlıyor.

* Cildinizi belirgin derecede aydınlatıyor.

* Renk tonu farklılıklarını azaltıyor.

* Cildinizi nemlendiriyor.

* E daha ne yapsın rica ederim. :P

OxyGeneo hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Cevabınız "Evet" ise tıklayın

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...