İçerik değiştir

- - - - -

Kadife Blazer Ceket Nasıl Kombinlenir?

kadife blazer kadife blazer ceket kadife blazer kombinleri kadife ceket blazer

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 1 yanıt verildi

#1 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 25.12.2015 - 01:14

Günlük kıyafetleri, davet kıyafetlerini, hatta damat kıyafetlerini tamamlayabilen blazer ceketler beyler tarafından baya seviliyor. Biz de onlara yardımcı olmaya, güzel kombinler yapmaları için rehberlik etmeye çalışıyoruz elimizden geldiği kadar. Yalnız, ben bloglarımdan birine bir cilt bakımı yazısı yazacaktım, buraya nereden düştüm, kadife blazer kombinleri konusuna nereden geldim onu hatırlamıyorum. confused_smile.gif Neyse, başlamışken birkaç örnek şey yapayım bari, sonra gidip şu yazıyı yazıvereyim, sonra yatayım, yok, sonra o konuyu buraya da açıvereyim, ondan sonra yatayım, neyse, birinden birini yaparım işte.

Zara%2Bsiyah%2Bblazer.jpg

gri%2Bkadife%2Bblazer.jpg

%25C5%259Farap%2Brengi%2Bkadife%2Bblazer

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...

#2 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 27.12.2015 - 20:55

Kadife blazer nasıl kombinlenir, her türlü kombinlenir, yeter ki şık bir kıyafet oluşturmanın temel kurallarına dikkat edin. Yani? Yani kıyafetinizin ve aksesuarların renkleri birbiriyle uyumlu olsun, giydiğiniz parçalar model itibarıyla vücut tipinize uygun olsun ve gideceğiniz mekana, katılacağınız etkinliğe uyacak tarzda giyinin. İşte birkaç örnek daha:

kahverengi%2Bkadife%2Bblazer.jpg

maroon%2Bblazer.jpg

blazer%2Bceket%2Bkombinleri.jpg

maroon%2Bvelvet%2Bblazer.jpg

blue%2Bvelvet%2Bblazer.jpg

David%2BBeckham%2Bwith%2Bvelvet%2Bblazer

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...

Ayrıca bu kelimelerden biri veya birkaçıyla etiketlenen: kadife blazer, kadife blazer ceket, kadife blazer kombinleri, kadife ceket, blazer

0 kullanıcı bu konuya bakıyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli