İçerik değiştir

- - - - -

Victoria's Secret'tan Kadın İçin Yılbaşı Hediyeleri

victorias secret yılbaşı hediyesi kadına yılbaşı hediyesi 2016 yılbaşı hediyesi kadına hediye harabe

• Yanıtlamak için giriş yapın
Bu konuya yanıt verilmedi

#1 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 02.12.2015 - 01:08

Aralık ayına girdik, hatta ben bu yazıyı yayınladığımda ayın ilk günü bitmiş ve yılbaşına 30 gün kalmış olacak. Kadına yılbaşı hediyesi fikirleri arayan beylere yardım etmeyi bir vatandaşlık görevi bilen fedakar, cefakar, riyakar, sonuncuyu dikkate almayın kafiye olsun diye salladım tongue.png, sadece fedakar ve cefakar olup kesinlikle riyakar olmayan forumunuz Harabe..böyle de çok mu uzadı ne ne.gif , neyse kalsın, yemedi içmedi dünya ve hatta kainat çapında ünlü Victoria's Secret firmasının yılbaşı hediyesi alternatifleri arasından bir derleme yaptı. Üstelik fiyatı 50 $ ve daha düşük olan kadına hediye alternatifleri bunlar, bütçenizi çok zorlamayacak şeyler. İşte geliyor:

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...