İçerik değiştir

- - - - -

Ayak Tabanlarına Vicks Sürmek

vicks vicks krem vicks vaporub

• Yanıtlamak için giriş yapın
Bu konuya yanıt verilmedi

#1 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 21.11.2015 - 23:13

Az önce Vicks krem ne işe yarar, ne için kullanılır tarzında bir yazı yazdım üzerinize afiyet. Yazdığım maddelerden biri ayak tabanlarına Vicks sürmek idi ki bunu dün gece bizzat test ettim.

2 gündür bir grip durumu var bende, çok şiddetli değil ama fena da değil, ilk gün baya duman oldum. Burnum acıyor, gözlerim sulanıyor, öksürürken boğazım ve göğsüm acıyor, enerji diye bir şey kalmadı, şurdan şuraya gidiyorum, hatta pazara da çıktım ama ayakta sallanıyorum; böyle bi haller. sniffle.gif

Neler yaptım bu eziyet bitsin diye; kaşık kaşık karabiberli bal yuttum, zencefilli sarımsaklı bal yuttum, ağrı kesici yuttum. Ama pek umutlu değildim çünkü durum hafif görünmüyordu. Dün gece de, bir tanıdığın tavsiyesi üzerine ayak tabanlarıma Vicks VapoRub sürdüm, bir çift de kalın çorap giyip öyle yattım. Ve bir önceki gece çektiğim eziyetten sonra beklemediğim kadar rahat uyudum. Önceki gece 2 -3, belki de 5 defa öksürükten dolayı uyanmıştım ben, dün gece bu hiç olmadı. Birkaç kere ufak tefek öksürdüm galiba ama acı vermeyen, uykumu bozmayan hafif öksürüklerdi bunlar. Ya öksürüğün geçeceği vardı ya da Vicks gerçekten işe yaradı, ben ikincisi olduğunu düşünüyorum. 

Aklınızda olsun.

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...