İçerik değiştir

- - - - -

Flash Mob Evlilik Teklifi Nedir?

flash mob flash mob evlilik teklifi evlilik teklifi flash mob evlilik teklifleri

• Yanıtlamak için giriş yapın
Bu konuya yanıt verilmedi

#1 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 30.10.2015 - 21:20

Kamuyounu flash mob evlilik teklifi nedir, nasıl yapılır gibi konularda aydınlatmak amacıyla hazırladığım bu basit videoda yaptığım bir hatayı sonradan fark ettim. Hayır, videonun gayet acemi işi bir fotoğraf slaytı olmasından söz etmiyorum, benim videolarım hep öyledir, yazdığım konulara dikkat çekmek için hazırladığım böyle basit şeyler. Uğraşsan geliştirilir tabii de şimdilik elimden gelen bu - ki aslında ilk öğrendiğim zamanlara göre daha iyi bir noktadayım. Neyse işte, flash mob evlilik teklifleri sırasında yapılan dans gösterilerinin açık havada yapıldığını yazmışım ki öyle değil, alışveriş merkezi tarzı kapalı alanlarda da yapılabiliyor bunlar. 

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...