İçerik değiştir

* * * * - 1 Oylar

El Yapımı Halhal Modelleri: Ben Yaptım, Kendim Yaptım, Bizzat Yaptım

• Yanıtlamak için giriş yapın
Bu konuya yanıt verilmedi

#1 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 15.07.2015 - 22:28

Ama fotoğraflarını ekleyebilecek miyim bilmiyorum, bunun beee.gif sitesinin sağı solu belli olmaz, ekletmeyeceği tutar falan. Hemen 1 tane deneyelim:

black-crystal-anklets.jpg

Ay, heyecan yaptım, olacak mı ne? yehu%5B1%5D.gif Ne diyodum ben, el yapımı halhal modelleri bunlar, ben kendim bizzat yaptım. Yazın bolca halhal yapabilsem satabiliyorum gayet güzel, yaptığım şeyler insanların hoşuna gidiyor. Fakat bir süredir yazılar, sosyal medya şeyleri falan derken pek fırsat olmuyor. Kızım 7-8 gün bende kaldığı ve sitemize yazılar yazdığı için bu hafta bir şeyler çıkarabildim. İnce çivi çok az kaldı fakat, bir de sallantılı halhal yapmak için böyle narin malzemeler var, onlar da azaldı.sniffle.gif

turkuaz-rengi-sallant%C4%B1l%C4%B1-halha

Bu model ayağın ön tarafında da güzel duruyor fakat yan tarafında daha güzel oluyor bence.

diy-blue-anklet.jpg

Bunlar da nazar boncuklu halhal modelleri:

handmade-anklets.jpg

Bunu da kırık beyaz renkli kristal boncuklarla yaptım. Daha kalabalık da olabilir tabii, öylesini de yapıcam fırsat olursa.

anklet-with-crystal-beads.jpg

Halhal modelleri için tıklayın.

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...

0 kullanıcı bu konuya bakıyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli