İçerik değiştir

- - - - -

Küresel oyuncak AKP

• Kilitli Konu Bu konu kilitli
Bu konuya yanıt verilmedi

#1 azapaskerleri

azapaskerleri

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 16 Mesaj

Gönderim zamanı 12.05.2006 - 16:10

Atalarımız balık baştan kokar der.Balık eğer baş kesiminden kokuyorsa,yada kokmaya başlamışsa sonu ya çöp tenekesinin içine atılmak olur yada bizim tekirin hiç doymayan midesine afiyetle inmek olur.Türkiyemizinde sonu anlaşılan küresel tezgahın usta yöneticilerinin ya midesi olacak,yada İSRAİL’in çöp tenekesi olacak AKP sayesinde.Durum,vaziyet,gidiş bunu göstermektedir.

Bizler millet olarak hiç boşuna şimdiki meclis üyelerine sizler bizi yönetemiyorsunuz ,ülkeler nezdinde bizi iyi temsil edemiyorsunuz,bizi iyice batırıyorsunuz vs.vs…diye feryat,figan etmeyelim.Çünkü meclisin içine atılan zaman ayarlı bomba 3 kasım 2002 de değil ta 1935 yılına rastlıyordu.O günlerde atılan bu bomba etkisini yeni gösteriyor anlaşılan.Evet 8 şubat 1935 te yapılan V.(5.) dönem seçimlerinde sırf ÇAÐDAŞLAŞMAK adına meclise soktuğumuz azınlıkların heleki ilk bayan Milletvekillerinin ahlaksız,kültürsüz,İslamsız ve gayri Türk oluşları hatta bazılarının meclis oturumlarına katılmadan memleketi idare etmeye çalışmaları (Bakınız Süleyman Yeşilyurt’un Ermeni,Yahudi,Rum milletvekilleri adlı kitabı)sonucu günümüzün iğretisi olan bu vaziyet gele durmuştur.Sizlere anlatmaya çalıştığım bomba budur.

İsmet İnönü denen dikdatör rejiminin usta ayağı ki ben İHANET diyeyim sizler GAFLET deyin içinde olduğu durum itibarıyla Cumhuriyet Türkiyesine öyle bir bomba bırakmıştır ki etkisini dediğim gibi yeni yeni görmekteyiz millet ve devlet olarak.

Şu andaki küresel sahiplerin ve para baronlarının Türkiye ve Ortadoğu temsilciliği durumundaki AKP nin boş vaadlerine ve boş çığırtkanlıklarına sakın olaki sizler kanmayın.İsmet İnönü gibi AKP ve şürekasıda sırf ÇAÐDAŞLAŞMAK adına Türkiyeyi AB-ABD-SİYONİZM tezgahına sokup cilalamaya çalışıyor.Bunların bir kölesi durumuna getirmeye çalışıyor..Ve sonunda boynumuza,elimize,ayağımıza bağlı bir zincir ile başımıza altı köşeli siyon yıldızını takarak bu küresel oyunun bir parçası haline getirmeye çalışıyor.Etnik azınlıkların kirli uzantılarını 1935 senesinde Milli Şef (ben dikdatör diyorum) İsmet İnönü verdiği tavizle Türk Meclisine alırda,bizim küresel tezgahın taşeronunun taşeronu durumundaki AKP geri dururmu hiç.?

Yanına aldıkları danışmanlarının çoğu ya tescilli vatan hainidir,yada hırsız.Çoğununda etnik kökenlerinin SABETAYİST olduğu Türk olmadıkları dillendirilmektedir.Bu ne kadar doğru bilemiyorum ama AKP liderliğindeki Recep Tayyip Erdoğanın dikdatör İnönüyü aratmayacağı kesin.Sesarın (Siyasi,Ekonomik,Sosyal Araştırmalar ve Strateji Geliştirme Merkezi) AKP ve icraatları için benim çok hoşuma giden bir yazısı var.Daha doğrusu yazısının başlığı.

ALLAH’a kulluktan,Siyonist CUNTA’ya kulluk diye.Nasılda cuk diye uyuyor AKP icraatlarına değilmi.?

Bu AKP ki Siyonist,küresel oyuncuların petrol,para,silah,Tevrat,talmut,kabala mezeli masasında zennelik yapmıyormu acaba.?.Bir önceki hükümet bu YAHUDİ sultasına dirsek aralığı mesafesindeyken 58.ve 59.hükümetler maalesef bu arayı dahada kapatıp adeta GÖBEKTEN bitişik duruma geldiler.Her adımlarını küresel amcaların direktiflerine ağababalarının sakın haaa !! ihtarlarına uyarılarına göre atmıyorlar mı acaba?.Yoksa benmi yanlış görüyorum?

Türk çiftçisine ananı al git ulan diyecek kadar cesareti kendinde bulan küresel zenne,gel sana hamas ziyareti hakkında bilgi vereyim diye çağırdığı İsrail elçisinin küstah tavrına binaen defol ananı al git lan artık,sen PERSONA NAN GRATA sın diyemiyor.Bir YAHUDİ ye el pençe durup,bir TÜRK e aslan Kasımpaşalılık taslamak tek kelime ile kör tuttuğunu sever atasözümüze ne kadar da uymaktadır.

Türkiye Türkiye olalı hiç bu kadar abluka altına,siyasi tezgahların oyununa,sözde İslamcı tayfanın darbelerine maruz kalmamıştı.Bizki millet olarak esareti asla kabul etmeyen yapıdayız.Bizki devlet olarak idareyi yabancı ellere bırakmayacak kadar güçlü iradedeyiz.Şimdi nasıl olurda küresel amcaların tezgahlarında işçilik yapar,bir takım soytarı ülkelere maskara durumuna düşeriz.Bu AKP nin aklı başında değil anlaşılan.Erdoğan kendinde değil anlaşılan.Gül nerenin bakanı olduğunu unutmuş anlaşılan.Hatırlatmak icap ediyor bunlara hemde en acil tarafından.

YA DEVLET BAŞA..! YA KUZGUN LEŞE..!

Siyonist amcalarının kucağında ve güvencesinde BOP merkezli iktidar yolu açılan,sonrasında da koltuğa oturtulan AKP bir an önce başımızdan def edilmeli yerine Milli yapıyı güçlendirecek,milliyetçi odaklı yönetim uygulayacak,bağımsız,karakterli,önce vatan diyen,önce devlet diyen,önce millet diyen en önemlisi önce ALLAH diyen bir yönetim gelmelidir.Akp gibi düşmanlar ile hiçbir zaman ortak hareket etmeyecek bir yönetim gelmelidir.Kimse AKP nin İslamcı yönünü bana anlatmaya çalışmasın.Çünkü AKP ve idaresinin İslama yakınlığı bir ZENCİ nin ABD başkanlığına yakınlığı kadardır.Yani SIFIR merkezlidir.

Akp nin şu anda yaptığı şeyi atalarımız yıllar evvelinden bize söylüyor aslında..

Gavurun ekmeğini yiyen.Gavurun kılıcını çalar..Yani açıklaması kişi inançları ayrı olsada birbirlerini sevmeselerde geçimini sağlayan kimsenin yanlısı olur ona hizmet eder onun emrinde çalışır.

Nasıl ki AKP 2002 den önce tu-ka-ka dediği YAHUDİ ve SİYONİZM için kötü konuşuyordu da o tu-ka-ka dediği ağabeyleri onu kucaklayıp koltuğa oturtunca bir anda Cİ-Cİ olu verdiyse hemen anında 180 derece dönerek aslında bazı şeyleri düzeltmeliyiz,bazı tabuları yıkmalıyız diyerek nasıl da KÜRESEL,SİYONİST Cİ-Cİ lere hizmet etmeye başladı emrinde durmaya başladı..Nasılda Türklüğünü,Müslümanlığını unutu verdi bir anda.?.

Bu Recep Tayyip değilmiydiki İstanbul Büyük Şehir Belediyesi başkanıyken İSLAM ÜLKESİNDE genelevin ne işi var kapatıyorum.Müslümanların ahlakını bozuyor diyerek Ermeni Matild Manukyanın batak hanelerini kapatmadımı?.Eskiden MÜSLÜMAN dıda şimdi ney peki.Orta doğuda Türkmenelinde kan denizine dönen bu topraklarda MÜSLÜMAN lar katlediliyor ama hazret hala küresel amcalarının yanında.Heleki bu amcalarıyla FUTBOL oynaması KÜRESEL BİR OYUNCAK olduğunu açıkça göstermiştir.

Şimdi ise çark edip küresel MATİLD MANUKYAN ların sermayesi olmaktan sanki gurur ve şeref duyuyor bey efendi…

Hepiniz ALLAH’a emanet olun…

www.azapaskerleri.net azapaskerleri@hotmail.com