İçerik değiştir

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 3 yanıt verildi

#1 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 12.05.2015 - 01:52

Bu postu bir Martina Liana gelinlik modelleri şeysi olarak planladım ama konuyu açabilecek miyim bilemiyorum sayın seyirciler; sitenin sağı solu belli olmaz resim ekletmemeye kalkar falan. Amma sinir olurum he, başlık yazdım, o kadar etiket yazdım. Neyse, şansımızı deneyelim bakalım, neyle deneyelim; askılı, sırtı V dekolteli bir dantelli gelinlik modeliyle deneyelim.

673_main_detail.jpg

673_alt1_detail.jpg    

673_alt2_detail.jpg

Bu mesaj hüfyaa tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 12.05.2015 - 01:59

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...

#2 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 12.05.2015 - 01:57

Oldu valla. ihi.png

Sistem fikrini değiştirmeden :P baştan aşağıya çiçek ve yaprak desenleriyle süslenmiş kalp yakalı bir balo tipi gelinlik ekleyeyim.

649_main_detail.jpg

649_alt1_detail.jpg

#3 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 12.05.2015 - 02:06

Şansımı zorluyor ve 1 tane de boncuk işlemeli tüp tipi gelinlik ekliyorum. Cesarete bakar mısın? :P Markanın sitesinde, bazı gelinlik modellerini podyum üzerinde; bazılarını da pencere önlerinde, kapı ağızlarında, merdiven basamaklarında falan çekmişler. Bu seferki fotoğrafı 2. gruba girenlerden ekliycem, onlar daha hoş görünüyor.

650_main_detail.jpg

#4 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 12.05.2015 - 13:24

Kendisi 2015 için 3 tane gelinlik tasarlamış, başka yok, dağılabilirsiniz :P ...................değil tabii, Martina Liana 2015 gelinlik modelleri bu kadarcık olabilir mi hiç, reca ederim, aşk olsun, esefle kınarım, daha şu var mesela; ipek şifon kumaşla tasarlanmış bir kalp yaka gelinlik, bele kadar işlemeli, etekleri düz kumaştan. Sade gelinlik modellerini seven kadınlar için geliyor; 

646_alt1_detail.jpg

646_alt2_detail.jpg

646_main_detail.jpg

Ayrıca bu kelimelerden biri veya birkaçıyla etiketlenen: martina liana gelinlik, martina liana 2015, gelinlik, gelinlik modelleri, 2015 gelinlik modelleri, a tipi gelinlik, balık etek gelinlik, kalp yaka gelinlik, dantelli gelinlik, prenses gelinlik

0 kullanıcı bu konuya bakıyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli