İçerik değiştir

Dikkatinizi Çekerim!!!

• Kilitli Konu Bu konu kilitli
bu konuya 58 yanıt verildi

#21 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2006 - 11:42

ufak bi hiciv vardı tabii ki....bir adminin emir cümlesi nedeniyle..ama burdan doğdu ki merak..
acaba adminler hata yaparsa bişiy olur mu diye..

ortamı yumuşatma çabam var ya..ben germek istememiştim gerçekten Mel.Sadec normal tartışılabilir sanıyorum her seferinde ama ıı ııh..olmuyomuş kii.....ondan aralarda girip yumuşasın diyom bu sefer de daha beter oluyo anlamadım ki..

Bu günlük olağan fırçamı yidim sanırım yönetimim.ehee..sakinim bak, falla...

daha döfmezsin de mi, barış çıbığı???? *lol :)

In the end, it's not the years in your life that count.
it's the life in your years..

#22 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2006 - 11:49

O yüzden "Adminler uyarı alıyor mu" sorusuna vereceğim cevap: "evet"

hatta o uyarı mel tarafından şöyle oluyo : Kırarım Kafanı !

*lol
Gönderilen Resim

#23 aCaCia

aCaCia

eMeKLi Ye$iLLiK

• Dokunulmazlar
  • 761 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2006 - 11:51

*lol uyarıldım , uyarıldın, uyarıldı , uyarıldık , uyarıldınız , uyarıldılar :)
Gönderilen Resim

#24 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 18.05.2006 - 12:16

"Uyarılmak"

heey hey..
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#25 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2006 - 15:27

Dikkatinizi Çekmeyi başararmı ?

Tartışma ve forum konsepti içinde bulunan, bir sayfadayız ama tartışamıyoruz bile.
Hadi diyelim bizler yani; üyeler kafamıza göre davranıp, ona buna hakaret edip, konuyu konulukdan çıkarma aşamasına kadar getirsek dahi; birinin 'ki' O biri ADMİN ler statusunde biri olar, ve gelip çok basit bi şekilde konuyu kapatıp çeker gider..
Şimdi bu eger normal birşeyise ya kendinizi baltalıosunuz, yada adminleriniz admin olma hakkına erişmemiş demektir.
Nedeni de tartışma ve forum statusunde olan bi yeri, tartışma yı bilmeyenler yüzünden oyun bahçesi ve geyik ortamına dönüştürmeniz..
Boşa ADMİN siniz...!!
Kim isterse o üstüne alsın, özel bir kişi olarak yazmıyorum bunu amacım bu konuda düşünmeniz..
Siz eğitmensiniz !! Yada olmalısınız !! Veya Olmak zorundasınız !!
Eğitmelisiniz Tartışmayı, tartışmayı kapamak çözümmü sanıyorsunuz ?

smiley-sport036.gif  

#26 aCaCia

aCaCia

eMeKLi Ye$iLLiK

• Dokunulmazlar
  • 761 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2006 - 15:31

konuların kapatılması olayı masaya yatırılmalı benım fıkrımce , konu bır cozume ulasmadan kapanırsa baska bı yerde devam edıcegı aşikardır .. bu boyle uzarrrr giderrr
Gönderilen Resim

#27 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2006 - 15:37

Nasıl ?
Örnek vermim adminler bilir bir admin forumu terk eddi.. Sebebide dier adminlerden veya founder dan istediği bir cevapdı sadece.. Bunu sölememdeki sebeb sadece şu sakın başka bir şey algılamayın..
Adminlerin kendi aralarında dahi konuşamadıgını göstermek nasıl bir yönetimdir bu ?
Bu durum dahi adminlerin bile tartışamadını gösterir 'ki' üyeler nasıl yapsın değilmi ?

smiley-sport036.gif  

#28 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2006 - 15:38

Bence konu kapatmak yetmez konuşanları da kapatalım...
Ben mesela aykırı düşünce duymak istemiyorum!!!
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#29 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2006 - 15:38

Konuların kapanması hiç birşeyi değiştirmez tartışma etmek isteyen için..
Kişi başka bi konu bulur gider orDa devam eder tartışmasına.
Ya da başka bi konu daha açar,orda yeni bir tartışma yaratır.Yeterki içinde olsun bu!Bugünkü örnekte görüldüğü gibi.... O konu kapatıldı burda başka bi konu daha açıldı..

Bence herkes kafasına göre konu açmamalı.Buna izin verilmemeli yöneticiler tarafından..Bi sınırlaması olmalı yada ne bileim,adminler önce açılacak olan konuyu gözden geçirmeli..Böylece görüntü kirliliğide ortadan kalkar..

Ama o zamanda nasıl tartışıcaz değilmi bi tartışma sitesinde?Ben kararsız kaldım...
Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#30 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2006 - 15:48

Gereksiz açılan veya daha önce açılan konuları adminler uyarır ve siler direkt çöp kutusuna gider konu.. Ki bunu yapan admin sayısı forumumuzdaki admin sayısını göz önüne alınca %20 leri geçemio nedense !!
2000 e yakın kişi olmamıza ragmen takipde olan sayısı 50 yi zor zar yakalarken 10 a yakın adminimiz var bu durumda şuna imkan saglıyor herkez 'ADMİN'ini SEÇSİN MODU' buda türkiyedeki demokratik seçim ler gibi politikaya benziyor ki dogrumudur ?

smiley-sport036.gif  

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 18.05.2006 - 16:02

İşte bence diantha bunu anlatmak istedi. En azından ben öyle anladım. Eleştiriye açık olmak gerekiyor. Varsa bi yanlışımız bunu açıklayın söyleyin ki biz de nerde hata yapmışız, gerçekten hata mı yoksa, iyi niyet suistimal mi ediliyor diye bir düşünelim...

#32 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 20.05.2006 - 15:38

Boşa ADMİN siniz...!!
Kim isterse o üstüne alsın, özel bir kişi olarak yazmıyorum bunu amacım bu konuda düşünmeniz..
Siz eğitmensiniz !! Yada olmalısınız !! Veya Olmak zorundasınız !!
Eğitmelisiniz Tartışmayı, tartışmayı kapamak çözümmü sanıyorsunuz ?

Çok güzel söylemişsin..

Cinsel Sağlık forumunda konuşurken Wale gelip konuyu kapadı. Neden ? Ben o konuya kendimle alakalı birşey yazmışımda ondan. Neden benim yüzümden konu kapanıyor ? Neden bana ceza gelmiyor ? Benim terbiyesizliğimi neden başka üyeler çekiyor ?

Bir başka yerde Elric , konsept diye bağırırken , bu bağırışlarını duymayan ve hala konseptin içine eden insanları görünce konuyu kapatıyor. Konu kapanınca halloldu gözüyle bakılıyor.. Peki konu kapandıktan sonra neden üyeye ceza verilmiyor ? Üyeye ceza verilmediğinde üye bunu tekrarlamayacak mı ? Nasılsa ceza almıyorum deyip , üstüste bu yanlışlığı yapmayacakmı ?

Bir başka Admin gelip , yolunda gitmeyen bir konuda uyarı verirken , yapmayın konuyu kaparım görürsünüz bile diyebiliyor. Tehdit aşamasına gelmesi iyi birşeymi ? Neden insanlar nazikçe uyarılmıyorlar ? Bakıldı ki uyarıldıktan sonrada devam ediyor hatasına neden ceza verilmiyor ?

Bence yöneticilerin çoğu , şu arkadaşım ona ceza vermeyeyim , bu arkadaşımın arkadaşı ona ceza vermeyeyim , aaaa ben onu çok seviyorum ceza vermemki modunda.

Diğer forumlarda tüm üyeler adminler kötü davranıyor , hiç sohbet etmiyorlar diye şikayet ederken , bizler burada adminler ceza yazmıyor'u konuşuyoruz. *ne Yoksa Adminlerin bir bölümü cidden Adminlik vasıflarına uymuyormu ?

Değişiklikler Kaydedildi...

#33 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 20.05.2006 - 16:02

şöyle bi açıklama yapayım:
1- konsept dışı mesajları konudan çıkarsak kabahat oluyo
2- konuyu kapasak kabahat oluyo
3- konuyla alakasız mesajlar yazan üyelere de uyarı verip yazdığı mesajları yönetici izlemesine verirsek, bunları takip edecek yeterli sayıda yönetici yok maalesef..

şimdi önerilerinizi alayım ?
Gönderilen Resim

#34 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 20.05.2006 - 16:07

Yönetici azsa , Kurucu olarak buna sen çözüm üretmelisin. O kadar mesaj yazıp , konuları takip eden , her türlü şeye maruz kalan , forumda eğlenmek için vaktini harcıyan üyenin ne demesini bekliyorsunki *saksak

#35 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 20.05.2006 - 16:22

Konsept dışı msg ları konudan çıkarınca kime göre kabahat olur ? Olmasının zararı ne bunun kabahat oldugunua kim karar verir ? -- Kabahat olmaz kabahat sayan yapmasın..

Konuları saten kapama diyoz *saksak

Bunları izleyecek yönetici sayısı nasıl az olur yönetici olmak için saten siteyi sürekli takip etmek gerekmezmi ? Bu görev değilmi ? Görev üstlenmek için yönetime geçilmezmi ? -- Görevi yapmıcaklarsa neden görev alırlar ?

smiley-sport036.gif  

#36 elma

elma

venus at her mirror

• Kurucular
  • 6.785 Mesaj

Gönderim zamanı 20.05.2006 - 16:28

*saksak
1.Bu sitede 18 yaşın altında olup, aktif olarak konulara giren kişi sayısı kaç?

2.Devamlı yazan ve konuları takip eden insanların çoğu, belli bir yaşa gelmiş, belli bir eğitim almış, işi gücü olan ya da kısaca kendini bilen insanlar.

3.Hiçbirimiz koyun değiliz, çobana ihtiyacımız olduğunu da sanmıyorum. Sadece biraz daha anlayışlı olursak, yazarken bir kez daha düşünürsek,

4.Burayı herşeyi yapabileceğimiz, dağıtacağımız, sövüp sayacağımız, intikam alacağımız, insanları rencide edeceğimiz, birilerinin tepesine çıkacağımız bir yer olarak görmenin dışında ; duygularımızı, fikirlerimizi, tecrübelerimizi, üzüntü ve mutluluklarımızı paylaştığımız, arkadaşlıklar edindiğimiz bir mekan olarak değerlendirebilirsek,

5.Bunları yaparken kendimize olan saygımızı yitirmezsek ve başkalarına da saygı duymayı öğrenebilirsek, hepimiz farklı olduğumuz için farklı düşüncelerimizin olabileceğini kabullenip, bazen yapılan aşırılıkları hoşgörebilirsek ve herşeyi tadında bırakmayı becerebilirsek;

Ne adminlerin peşimizden koşmasına gerek kalır, ne yöneticilerin ortada bağırıp çağırmasına gerek kalır, ne insanlar uyarı alırlar, ne de kırılıp giderler,ne de biz burda bunları konuşuyor oluruz.

Herkes kendi kapısının önünü temizlerse, bütün dünya tertemiz olur.

*elma
"This desert flower
No sweet perfume that would torture you more than this..."

#37 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 20.05.2006 - 16:34

T.B.M.M. geçeriz o zaman yaparsak.. *saksak Orada da hala bu dediklerin yapılmadı da.. *elma

#38 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 20.05.2006 - 16:34

elma +1 *saksak

Normal kullananlar için sorunumuz yok saten..
Tartışmayı bilmeyenler yüzünden ''evimizin önü diğeceğimiz yerlerin kapanmasına'' tepki veriorum kendi payıma *elma

Yoksa ben koyunum kurdum meselesi yapmıyorum Yetki meselesinin nasıl kullanıldıgını tartışıyorum..

smiley-sport036.gif  

#39 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 20.05.2006 - 16:42

şimdi önerilerinizi alayım ?

Bak çalışan admin belli oluyor.. Konuları takip edip cevaplarını verebiliyor beğenmediği konuya girmemezlik etmiyor.. Hergün işinin başında temizlyior uyarıyor konuları çöpe taşıyor..

Ben bunlardan istiom 1 düzine.. Bide konuları kapamamyı örendimi oh *saksak

smiley-sport036.gif  

#40 elma

elma

venus at her mirror

• Kurucular
  • 6.785 Mesaj

Gönderim zamanı 20.05.2006 - 16:44

-Ayrıca konular kapanıyorsa, konuyu kapatanı değil, konuyu kapattırma aşamasına getirenleri de düşünmek gerekir.

-Tartışma yapılan bir forumda konu kapatılmasını saçma bulmakla birlikte, konu kapatılıncaya kadar çalışan arkadaşlarımızı da selamlıyorum burdan.

-Adminlere ve yöneticilere gelince, daha doğrusu onların işlerini ne derece iyi yaptıklarını tartışıyorsak eğer, önce şu soruyu yöneltiyorum:

-Admin kimdir, görevi nedir?

Bunu cevapladıktan sonra kimin neyi, nasıl yaptığını tartışabiliriz *saksak

"This desert flower
No sweet perfume that would torture you more than this..."