İçerik değiştir

* * * * - 1 Oylar

1000 Sayfalık Topic - Hüfyaa

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 1422 yanıt verildi

#321 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 26.05.2015 - 22:46

..................daaaaaaaaağa karayemişe, daaaaaaaaağa karayemişe, daaaaaaaaaağa karayemişe...Eelun nişanlisina, eelun nişanlisina, eeeeelun nişanlisina............Been nasıl deyum hayde, been nasıl deyum hayde, been nasıl deyum hayde...karaoke.gif

Yürü be! wub.png

Bu mesaj hüfyaa tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 26.05.2015 - 22:49

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...

#322 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 26.05.2015 - 22:53

#323 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 26.05.2015 - 22:53

Aklıma gelen şeyleri bir kenara not alsam güzel tweetler çıkarabilirim aslında. Bunun bir süre önce farkına vardım da, kim uğraşacak? Not alma alışkanlığı edinebilsem; kafamdan ne konular, ne espriler geçip gidiyor. Zamanının epeyce bir kısmı yazmak ve okumakla, bir şu - bir konuyu araştırmakla geçerse benim gibi, öyle olması normal tabii. 

Akıllı telefon diye bişey yapmışlar. Her bir haltı yapabiliyor. Mesela aklına bir şey geldi mi direk tivıtır uygulaması var yaz tivitle olsun bitsin :D 

Yok ben aklıma geleni öyle hemen yazmam düşünüp yazıyı şekillendirip yazarım dersen not defteri de var :eyvah:

Varoğluvar. :eyvah: 

#324 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 26.05.2015 - 22:57

Ben çocuumun eski telefonu olan akıllı telefonumu o şekilde kullanmaya alışamadım pek Lamos. Daha doğrusu şöyle; ben yazı yazıp, yazı kontrol edip, yazı yayımlayıp duruyorum bilgisayarda; o tip şeyleri de hep bilgisayar üzerinden yapmaya alıştım. Akıllı telefon ne kadar akıllı olursa olsun, şimdiki halde, benim tempoma uymaz. Tek kendi Twitter hesaplarımı değil ki, başka birkaç hesabı daha yönetiyorum. Bunun Google Plus'ı var, Instagram' ı var, Facebook'u, Pinterest'i var; oradan oraya hızlı hızlı zıplıyorum. Bilgisayarla daha rahat geliyor bunlar bana. 

Bu mesaj hüfyaa tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 26.05.2015 - 23:16

#325 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 26.05.2015 - 22:58

Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlamak

B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanmak

Bunun ikisinin olmadığı iş ilanı yok :eyvah: 

#326 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 26.05.2015 - 22:59

Peki :D

#327 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 26.05.2015 - 23:16

#328 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 26.05.2015 - 23:21

Bütün partilere eşit mesafede değilim, ne münasebet. ihi.png

Ama seçim arabaları bangır bangır şarkı türkü çığırarak geçmiyorlar mı, hepsinden eşit derecede nefret ediyorum. :P

#329 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 26.05.2015 - 23:35

Akşam haberlerini dinliyorum gözlerim kapalı... tongue.png

Dinliyordum daha doğrusu, bu akşam işte. 

Bööle, bi şey denk geliyor bazen...geldi...İçimden bir hanımefendiye ihi.png yakışmayacak; at yalanı...eee...at yalanı, bi tutan bulunur :P şeklinde bir şey geçti, sonra üzüldüm zarif ve hassas wub.png aklımdan böyle şeyler geçiyor diye ama zarif ve hassas aklımdan geçen ve bir hanımefendiye yakışmayan şey bu şey değil tabii, bunun bir hanımefendiye yakışmayan başka bir versiyonu var, o, nasıl geçer böyle narin bir akıldan yahu, nasıl, nasıl üzüldüm, kahrettim adeta sniffle.gif

Ama nasıl cuk oturduydu var ya, yani, bir hanımefendi bir küfürü bu kadar mı cuk oturtur, o derece. :P

Bu mesaj hüfyaa tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 26.05.2015 - 23:40

#330 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 26.05.2015 - 23:48

Yaa, böyle şeyler benim gibi bir hanımefendilerin de başına geliyor maalesef. img-sorry.gif Yalnız, cümleye bakar mısın, birisi makale talep etse de referans yazı istese, ben de bun göstersem, hayatta bu piyasada bir daha iş bulamam. :P

Ama müşterilere yazarken böyle yazmıyoruz tabii. Burası serbest bölge. ihi.png

Kızım lise çağlarındayken okul çantasına bir sürü rozetler falan takardı, 'F.uck the system!' diye bir şey vardı, bayılırdım. Şu laftaki asalate bakar mısın? wub.png

confused_smile.gif

lan.png

cray.gif

#331 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 27.05.2015 - 09:15

Azıcık ekşın yapmaya hazırlanıyor Harabe üyesi. ihi.png

Benim elceğizimle oluşturduğum birçok ekşını insanlar programlarla falan yapıyor, farkındayım. Bu işleri yaparken birçok şey öğrenmiş olmama rağmen birçok konuda da zır cahilim ama gayret etsem, araştırsam ben de birkaç numara öğrenebilirim herhalde. Ama emek vererek gitmek benim tercihim.

Bir yönüyle enayice görünüyor olabilir daha kolay bir şekilde yapılabilecek şeyler için böyle yorulmak.

Öte yandan; varlıklarından haberdar olduğum ama nasıl uygulandıklarını bilmediğim numaraların epeyce bir kısmının içinde sahtekarlık var sanırım. Google'ın zaman içinde ortaya çıkarıp duman edebileceği sahtekarlıklar. İnsanların fark edince itici bulacağı sahtekarlıklar. Falan, filan.

Böyle bakınca da, gidiş yolumun, benim gibi uzun vadeli düşünen biri için doğru olduğunu düşünüyorum. 

Yazı özgünleştiren programlar da var mesela. Veya kendim herhangi bir yazıyı daha basit bir şekilde değiştirebilirim, özgün olması için bu kadar uğraşmayabilirim. Bunu yapabilirim en azından, evek. Ama tercih etmiyorum. 

#332 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 27.05.2015 - 09:16

kariyer.net'teki iş ilanına bakın hele. Genel Nitelikler

• TEMİZ, TİTİZ, DÜRÜST
  • İŞE İHTİYACI OLAN
  • OKULU BİTİRİP BABASINDAN HARÇLIK, ANASINDAN YEMEK İSTEMEYE UTANAN
  • SABAH 9'DA ARADIĞIMIZDA YATAKTAN TELEFONU UYKULU AÇMAYACAK
  • İLANI OKUMADAN BAŞVURU YAPMAMIŞ
  • ADI DUYULMAMIŞ OKULLARDAN BİRŞEY ÖĞRENMEDEN MEZUN OLUP KENDİNİ OXFORD MEZUNU SANMAYAN
  • 5 AYDIR İŞSİZ OLUP CEBİNDE MİLYARLIK TELEFONLA GEZMEYEN
  • HALAMIN KAYINÇOSU VEFAT ETTİ DİYE 3 GÜN İZİN İSTEMEYEN
  • SERVİSİ KAÇIRDIM, ÇOCUĞU OKULA BIRAKTIM, ALARM ÇALMADI GİBİ BAHANELERLE İŞE GECİKMEYECEK
  • İŞE BAŞLAYIP BAŞKA İŞ ARAMAYA DEVAM ETMEYECEK
  • İŞİ BIRAKMADAN 15 GÜN ÖNCE HABER VERME HAYSİYETİNE SAHİP
  • VİZYON SAHİBİ, AVRUPAYI VE DÜNYAYI ARAŞTIRAN
  • EĞİTİMİMİZİ ALACAK YÖNETİCİ ADAYI
  • ÇALIŞKAN BİR İŞ ARKADAŞI ARIYORUZ.
  • İŞYERİMİZ GÖLBAŞINDADIR, 68 KİLOMETREDEN BAŞVURUP DA ARADIĞIMIZDA "HAA İŞYERİ GÖLBAŞI'NDA MI?" DEMEYİNİZ
  • SERVİSİMİZ ÇANKAYA YILDIZ ORAN GÖLBAŞI ÜZERİNDENDİR
İş Tanımı
YÖNETİCİ VE MÜDÜRLERE DOSYALAMA, TELEFON, İRTİBAT, RAPORLAMA HİZMETLERİNDE YARDIMCI OLACAK

MAAŞ TECRÜBE VE BAŞARISINA GÖRE 1000-1500TL ARASI TAKDİR EDİLECEKTİR.

#333 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 27.05.2015 - 09:21

Bir müşterim bir zamanlar bana bir programdan söz etmişti. Şöyle bir şey var, bir baksan; falan. Ben bakmaya bile talip olmadım, bir program, bir yazıyı benim değiştirdiğim gibi değiştiremez.

Aynı müşterim halen bana yazdırıyor yazılarını öte yandan, programa değil. Kendisi belli bir işi olan, o işe dair bilgiler ve reklamlar içeren siteleri olan bir iş adamı. Sitelerindeki yazıların kaliteli olması için gerekenin o şekil değil, bu şekil olduğunu düşünüyor; diye düşünüyorum. 

#334 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 27.05.2015 - 09:40

Bu saadet zinciri gibi bir şey sanırım. Ayrıca sayfada garip şeyler oluyor. Takip etmeyelim bunu.

#335 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 27.05.2015 - 09:58

Bir küfür seli okumuşum...O yazılanların yazan kişinin fantezileri olduğunu ve yazanın normal bir kafası olmadığını varsayıyorum ben...Herkesin içinden küfür geçer, argo geçer, kötü şeyler geçer ama bir de anormal bir şekil var, bu anormal olanından.

Aramızda çok korkunç insanlar var, dikkatli olun, valla bak...Ki ben paranoyak değilim, ki ben kimseye güvenmeden yaşanamayacağını düşünürüm.

Ama bazıları cidden manyak. Belli ki reelde ortaya salarlarsa hoş karşılanmayacak acayip çirkin şeyler var içlerinde, çok çirkin ama, kimse karısını kızını çocuğunu baldızını sevgilisini bunların yanında bi dakka yalnız bırakmaz istemez; o derece çirkin, öyle normal dışı.

Ve bunları sosyal medya platformlarında salıyorlar ortalığa. 

Bakınız normal bir küfürden, 2 cümlenin 1.5'unu 'amk' diye bitirenlerden, normal fantezilerden söz etmiyorum. Ben orta yaşlıyım ama gençlerin, yeni zamanların jargonlarına çok yabancı değilim; sitemin tanıtımı, müşterilerimin işleri falan derken çok fink atıyorum buralarda, gözüm birçok şeye alıştı ister istemez.

Ama adam (Adam?) bir kız bebek üzerinden bir küfür şey yapmış, böyle bir şey yok. Böyle bir şey normal bir insanın aklından geçmez, geçmemeli.

Of, çok iğrendim, çok rahatsız oldum.

#336 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 27.05.2015 - 11:19

Allah da senin gibisinin kucağına bebek vermesin inşallah, var ya. Buradan bütün içtenliğimle beddua ediyorum. Ve senden kaynaklanan bir sebeple baba olamadığın zaman, bir zamanlar böyle bir laf etmiş olduğunu hatırla da..hatırla yani. 

(Çok sinir oldu, çok)

#337 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 27.05.2015 - 11:21

Şu sayfayı atlatayım diyorum, bi'şey kalmamış.

Evveeet, geliyor 1 post daha. sampiyon.gif

#338 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 27.05.2015 - 11:23

Beddualı senaryom da belli kanallardaki belli dizilerin senaryolarına benzedi, farkındayım.

İnsanları daha iyi, daha vicdanlı, daha merhametli, daha düşünceli olmaya sevk etmekse amaç; bunu o kadar dangalak, o kadar abartılı senaryolarla yapmasalar keşke. 

Ama amaç sadece ticaridir belki de ki son derecede mümkün.

#339 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 27.05.2015 - 11:24

#340 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 27.05.2015 - 11:26