İçerik değiştir

* * * * - 1 Oylar

1000 Sayfalık Topic - Hüfyaa

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 1422 yanıt verildi

#381 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 21.06.2015 - 11:18

Bununla dönüyor galiba. happy_dance.gif

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...

#382 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 21.06.2015 - 11:25

Yes. 133%5B1%5D.gif

Şaşkınsananededimsenneyaptınsüngecegördümsenitersyolasaptındararamdararmçıstakçıstak spor.gif spor.gif spor.gif

#383 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 22.06.2015 - 11:02

sün gece diye bir kelime yok dün gecemi demek istediniz ? 

bebekk.gif

smiley-sport036.gif  

#384 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 22.06.2015 - 17:26

mi ayrı.

#385 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 22.06.2015 - 23:50

Hayır efendim, ben sün gece gördüm arkadaşı, var mı lan.png , 1 gigabayt 24 megabayt eder, ben yağmur çamur demeden sizi ziyarete geleyim, gerçi biz evden çıkarken yağmur çamur yoktu, olsaydı çıkmazdım, daha kalacaktım nasılsa başka gün gelirdim, minibüsle tee 15-20 dakka yol tepeyim fedakarca tongue.png, o sokağı bulucam diye o sokak senin bu sokak benim dolanayım çantamı tepeme tutmuş vaziyette, neyse, başımın tepesi - sadece başımın tepesi kuru kaldı böylece iyi oldu tongue.png,ben çok önem veririm başımın tepesine, içinden ileriye doğru bi yerlerde bir beyin olduğunu umuyorum ama çok da emin değilim tongue.png, benim site 9.43 GB civarı yer kaplıyordu hostta, 15 gündür uğraşıyorum ancak 9 GB'ye düşürebildim sniffle.gif , fotoları fotoşopla ayarlamanın ne kadar önemli olabileceğini yeni öğrendim daha sniffle.gif , yüzlerce fotoğrafı ekledikten sonra cray.gif, biz sonra Nevizade'ye gidip rakı-meze yaptık, bir sürü meze söylediğimizden balık yiyecek yerimiz kalmadı, sitede 1 MB'lik fotolar bile var icondehsetabi.gif , ortam kütüphanesinden yüksek şeyli fotoları olan konuları tespit edip fotoğrafları paso siliyorum, fotoşopta boyutlandırıp save for web yapıyorum, tekrar isimlendirip tekrar yüklüyorum sniffle.gif , eski fotoları siliyorum bu arada tabii, dün gece uyumak için kafayı koydum baktım kafamın içinde kilobaytları megabayta, megabaytları gigabayta çevirmeye çalışıyorum vızır vızır, sıyırmıyorumdur ben de mi sniffle.gif , 15-20 günce ancak yarım GB yol katettim, çabucak olması için yemeyip içmeyip bunu yapmam lazım ama olmaz ki öyle, site taşınamıyor ağırlıktan, müşterilerimden biri siteyi mobil uyumlu hale getirecekti ama çok zorlandı, en azından Haziran boyunca dokunmamasını söyledim, önce ben biraz küçülteyim ama çok yorucu oluyor, bugün başka işlere boş verip çokluk bununla uğraştım, halen de uğraşıyorum, daraldım da bıraktım ama uyumadan biraz daha yapıcam programıma son verirken teşekkür eder iyi geceler dilerim ayh şiştim. oberah.gif

#386 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 23.06.2015 - 01:37

Oh olsun sana taksime dogru giderkene 10 dakka ugrayım dersen boyle ıslanırsıncome_here.gif

Hani borekler come_here.gif   hani kekler come_here.gif  hani verdigin sözler come_here.gif

Bidakine direkt tükkana dogru sür yolda nevaleyi harcamadan dogruca vampire.gif

smiley-sport036.gif  

#387 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 23.06.2015 - 01:38

laa "antik a" ha bunu yazdım köseye ^^

smiley-sport036.gif  

#388 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 23.06.2015 - 10:28

Bir müşterim için Tuba Büyüküstün güzellik sırları hakkında bir yazı yazıyorum şimdi. Pek bi kaynak bulamadım aslında ama olanları bir şekilde uzatıp 250 kelimelik 1 yazı çıkarırım ben, 170 oldu zaten..de;

Bu mesaj hüfyaa tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 23.06.2015 - 10:28

#389 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 23.06.2015 - 10:43

Bunu kendi sitem için de yazıcam ve başka türlü yazıcam, konuyu araştırırken denk geldiğim şeyleri anlatarak. Tuba Büyüküstün'ün güzellik sırları diye giriyorlar mesela, yazının amacının bu konuyu anlatmak değil belli bir kozmetik ürünün reklamını yapmak olduğu her yerinden belli oluyor. Bu konudan girerek bazı TV programlarını yeren ve belli bir programı öven yazıya bile rastladım. lan.png

Buna benzer şeyler çok görüyorum ben. Yapabilirim de, ama hoşlanmıyorum. Benim attığım başlıkla yazdığım şeyler tutarlı olmalı. Bir de, benim sitemde insanlar şu anda düşündüğüm şeyleri düşünsünler istemiyorum. Ben bunu yazmak için bilgi arıyorum şimdi, başlıklara tıklıyorum çünkü bana aradığım şeyi verebileceklerini vaat ediyorlar ama karşıma alakasız şeyler çıkıyor, sinir oluyorum.

Tuba Büyüküstün neler yaparmış güzellik adına; birkaç bir şey yazayım da kendi yazdıklarımla çelişmeyeyim. Nemlendirici olarak BB krem kullanırmış ve cildinde oluşan tahrişleri önlemek için de pembe maske uygularmış ama pembe maskeli yazılar çok fazla reklam kokuyordu, onları maskenin reklamı için sallamışlar gibime geldi. Bolca bitki çayı içer ve sebze-meyve tüketmeye özen gösterirmiş. Saçları için ne yaptığına dair tek 1 yazıya rastladım şimdilik, onun da bir şampuan markasının reklamı için yazıldığı belliydi. Böyle şeyler etkili oluyor herhalde - ki böyle yapıyorlar. 

Büyüküstün kaşlarını fazla incelttirmiyor, sadece kötü duranları, fazla duranları aldırıyormuş. Gözlerini dumanlı göz makyajı yaparak ön plana çıkaran bu güzel kadın hafif parlak ve açık renkli rujlarla boyadığı dudaklarının güzel görünmesi için dudak peelingi yapmayı da ihmal etmiyormuş.

#390 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 04.07.2015 - 09:32

Fiiuuvvv :D

5d5MNd.jpg

Bu arada yazım kurallarına hiç dikkat edilmemiş. Cıks cıks cıks :eyvah:

#391 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 04.07.2015 - 09:33

Bu arada kuru kuru maille olmaz bu işler :eyvah:

#392 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 04.07.2015 - 11:04

dur la burada kutlamıyoruz P:

2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#393 _VenüS_

_VenüS_

Sadık bir ziyaretçidir

• Dokunulmazlar
  • 1.242 Mesaj

Gönderim zamanı 04.07.2015 - 22:20

Oooo Lamos'un mailini çok kıskandım tongue.png Artisss havasını da yapmış burda bize.

Harabe'den bana mail gelse; Hoş geldin de ne halt vardı da geldin derdi.. Aşık oluyosun burdasın. Sevgilinden ayrılıyosun burdasın. Sevgilinle tartışıyosun burdasın. Depresyona giriyosun burdasın bıktık be kardeşim arada normalken de gel derdi pp.gif

Düşününce vazgeçtim en iyisi bana mail filan gelmesin  img-icecream.gif

Anlarsın ki aslında kimsenin, farkı yok kimseden.
Sadece biri daha iyi yalan söyler,
Biri daha iyi oynar oyununu.

Hepsi bu!

Can Yücel

#394 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 05.07.2015 - 23:32

Bu arada Eto'o bitmiş söylemiş miydim Animasyon%2034.gif

#395 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 06.07.2015 - 22:11

İş yerinde çocuğun birisi almış. Sanki Mad Max filminden fırlamış gibi :D

5dWvYz.jpg

0qOZyZ.jpg

#396 _VenüS_

_VenüS_

Sadık bir ziyaretçidir

• Dokunulmazlar
  • 1.242 Mesaj

Gönderim zamanı 07.07.2015 - 14:06

Animasyon%2034.gif   Çalışıyomuymuş bari ? 

Anlarsın ki aslında kimsenin, farkı yok kimseden.
Sadece biri daha iyi yalan söyler,
Biri daha iyi oynar oyununu.

Hepsi bu!

Can Yücel

#397 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 12.07.2015 - 09:06

Trendeki Kız veya The Girl on the Train; gerilim romanları okumayı seviyorsanız okuyunuz, sarıyor, ööle akıp gidiyor, sürüklüyor. Yalnız kızım bunu bende iken okudu, ben daha önce okumuştum, gelip gidip olan biten hakkındaki tahminlerini sayıp ağzımdan laf almaya çalışarak beni ayar etti. Örnek: 'Rachel şirin bir insan, de mi?' Tercümesi: 'Cinayeti Rachel işlemedi, de mi?' 

Trendeki Kız için tıklayın.

#398 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 12.07.2015 - 09:09

Kızım 1 haftadır bende, sitenin yazılarını hep o yazdı, birkaç müşteri yazısını da öyle; ben rahat rahat halhal yapabildim, iyi oldu. Takılarım hakkında güzel 1-2 yazıcam artık, fotoğrafları falan şekle sokayım buraya da 1 tane yazıcam. Fakat site iyi gününde olur mu, fotoğraf eklememi kabul eder mi bilemiyorum. ermm.gif

#399 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 13.07.2015 - 15:19

Sen ballısın yardır kabul eder bebekk.gif

smiley-sport036.gif  

#400 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 14.07.2015 - 15:48

Hee, bu gece deneyeyim. Veya denemeyeyim, sorun çıkar sinir olurum şimdi. Denesem mi yoksa? ermm.gif Yok be, boş ver. Boş verme aslında. Veya da dene yahu. Ama deneyip de olmazsa ayar olucaksın. Denemeden de bilinmez ki. O denemezse, bu denemezse, şu da denemezse kim yapıcak bu denemeleri, size soruyorum beyefendi, aloo?? lan.png Aslında de...................re geliyor dere, yalelel yalelel, kumunu sere sere yalellelliiiiiiiiii...Al beni götür dere, yalelel yaalelel, yarin olduğu yere yalelelli...karaoke.gif  oberah.gif